НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:26 am Вижте мненията без отговор
Каква е драмата в "скритите" реалности
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 11:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе срам ме е, обаче професията задължава! Embarassed А и Богомил Райнов в един от своите романи беше много сполучливо определил, че когато в бизнес-преговори започне да се говори за чест и достойнство, то задължително следва покачване на процентите комисионна.Изводите оставям да си ги направят почитаемите форумци. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 11:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ето ... това са "скритите" реалности, значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 09, 2007 11:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От дума - на дума, те направо си станаха "явни реалности!". Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 10, 2007 2:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мно'у мъ е срам!Давай парите,че обичам да ме е срам,значи! Rolling Eyes

А ти,... (име по избор),не си мисли,че ще се справиш с мен.Все пак овенът е тревопасно,а аз съм друго нещо.Та блей си,колко щеш ! Razz Малко култура би се отразила добре на храносмилането! Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 10, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN, ти тотално си загуби чувството за хумор! Razz Защо така, бе човек? По какво те настъпих? Чак ми става интересно!Обикновено агресията е свързана със страх. Ти реагираш агресивно спрямо моите постинги.От какво те е страх?Та това е просто форум.Ти не си пред мен в реалния живот!Карай! Разговорът май се изроди. Очаквах, че ще се заяждаме с финес и изящество и ще бъде интересно. А това е просто кръчмарско.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 12:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А ти що мислиш,че съм го загубил?Аз ти отговаряш на шега,ма ти явно не го схвана.Ми карай,тогава...

Като изгониш албанците,пак пиши

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 11:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не съм по гоненето на никого. Аз, по принцип, обичам да има различни мнения - така е по-интересно.Не схванах, че е шеговито.Приемам, че е така, както казваш.Единствено се опасявам, че много се отклонихме от темата в личен разговор и админа ще ни дръпне шалтера.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами аз се опитвам да ви подсетя за точното тема амаааа ... нещо не се получавааааа ... Я да се вземет в ръце !

Не ще Аудан да става жена, щото никак не е лесно и ... той прекрасно го знае това нещо, явно наистина го е прозрял в "скритите реалности"!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Знам" не е точната дума,но толкова съм слушал "какво е да си жена",та благодаря за предложението Wink Съчувствам ви,жени!Ама и вие не се оправдавайте с това за всичко.Щото ,когато ви е угодно "Има равноправие-искаме си паравта",ама че с правата идват и задълженията,то това не е изгодно за някои.
Нищо,за сега имам нерви и само обяснявам.

Но във връзка с темата се сетих следното:няколко пъти сънувах,че се събуждам.Осъзнавах,че сънувам и все пак се събудих,даже 2 пъти веднъж.Ужасното беше,че не знаех и затова се питах дали в този ми сън всяко действие има тия последици,които има в "Реалността''?

2-3 дни след това,една позната ми даде материал за "Осъзнатия сън".Може би мислите й бяха породили тия ужасии Smile

Питах се и дали не съм видял мое съществуване в паралелен свят...И досега не съм наясно...А може да е скрита реалност?Но нещата бяха от съвремието,та едва ли(стилът заприлича малко на от американско предаване,но сега такава е модата Wink )

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Асоциацията от привидната реалност просто си я пренесъл в "скритата реалност"!

Ооооо ... кошмарно е, знам! Много често ми се случва точно това, което ти се е случило на теб, Аудан!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov