НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 7:27 am Вижте мненията без отговор
имам връзка с женен
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
gabishes




Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 03, 2007 6:29 pm
МнениеЗаглавие : ???? ?????? ? ?????
Отговорете с цитат

Здравеите Маг -Селена От четири години имам връзка с женен мъж кажете ми има ли смисъл да продължавам тази връзка имаме ли бъдеще заедно ? Тои ще се разведе ли с жена си? аз се казвам Цветелина Василева Стаменова родена на23 05 1980г Тои се казва Валентин Гатев Василев 11 11 1972г
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 03, 2007 10:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще се почувствате ли по-щастлива, ако той се разведе с жена си? За мен 4 години са много време и не може да се каже дали бракът му е изчерпан от съдържание, след като през този период не е предприел никакви действия по разтрогването му. За да не се развежда толкова време, значи може и да има нещо, което го свързва с тази жена, не мислите ли? Няма ли да се чувствате зле, ако допринесете да се разпадне семейството му?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
gabishes




Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 9:45 am
МнениеЗаглавие : ??? ????? ????? ?????? ??
Отговорете с цитат

Тои много обича дъщеря си А за жена си казва че ес нея по навик Опитва ли сме да скъсаме много пати но накрая пак се събирахме
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Щом има и дъщеря, тогава нещата са по-сложни. Като виждам на каква възраст е приятеля ви, при всички случаи детето му е малолетно или най-много непълнолетно. В тази трудна възраст, тези неща (като развод, раздяла и т.н.) трудно се преодоляват от едно дете, още повече ако то и бащата са силно привързани един към друг. Много деца след раздялата на родителите си изживяват тежки и потиснати състояния, което много притеснява и бащата и майката и им създава немалко проблеми. И дори и да се справят, мисълта че отново може да изпадне в подобно състояние едва ли ги напуска толкова лесно... Не искам да звуча песимистично, но не е лъжа. А една майка колкото и предадена да се чувства от съпруга си, в никакъв случай не би настроила детето срещу него. Освен че ще е нездравословно и много лошо, така не само той, но и тя може да загуби изцяло уважението на детето (може и не веднага). Затова е много по-добре бащата какъвто и да е, да бъде авторитет за него, тъй като освен всичко друго му осигурява и един приличен стандарт на живот, което за майка, която сама отглежда детето, ще е доста трудно. Ясно, че и след развода бащата дължи издръжка, но освен материалните средства има и други важни неща като сигурност, здраво семейство, които не са капризи, а потребности. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 4:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз пък знам случай, когато жената искаше на всяка цена точно това - да роди, и роди детето, защото целта беше да го има, да стане майка, а не да го разруши семейството на човека, поне като официална версия /все пак вътре в себе си се е надявала, че той може и да се събере с нея,но това не стана - призна детето официално пред закона, даде му фамилията си, грижеше се за него и нея/. В крайна сметка това все пак допринесе косвено за разпада на един дълъг брак, само дето накрая мъжът се събра с трета жена.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
gabishes




Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 5:05 pm
МнениеЗаглавие : ????? ??????? ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Маг Селена даите ми вие отговор Умолявам ви?!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 5:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има и по-фрапиращи случаи от тази тема. Но колкото и да обясняваш на майките с извънбрачни деца, че децата от брака не бива да страдат, те почти винаги се правят на разтроени и все излизат с въпроса "а аз нямам ли право на семейство и деца"?!
Само преди няколко дни аз самата го отнесох от една такава бъдеща майка. Wink

Вероника, те лесно ще родят 3 деца (че и повече, защо не), ами после? Нали ако мъжът й тегли шута и не ги припознае, тя ще тръгне да търси помощи от държавата. Както казваше един колега - то много лесно се правят деца, а после друг да се търси да ги издържа. Те ако мислеха като са създавали децата, едва ли щяха да се ..... до безкрайност (извинавам се). Но най-циничното е, че после самите те най-безсрамно заявяват, че държавата им длъжна. Въобще не преувеличаваям, точно така си е. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, gabishes!

Радвам се, че нашите редовни потребители и колежка, са Ви отговорили, защото лично на мен подобни въпроси са ми крайно неприятни!

Но ... ще Ви отговоря, щом толкова много искате ...


Никой, никога и с никого не може да гради щастие върху нещастието на някой друг ... няма значение дали това е нечия съпруга или ... нечие дете!

А Вие как мислите ... че някой живее просто по навик с някого?! Та това е смешно твърдение ... или най-малкото безумно, или пък твърдение на човек, който обича най-вероятно само себе си!!!


На този мъж просто му е удобно така да живее ... че какво му е?! Има си дом, жена, която се грижи за него, дете, което "обича", ... ами подредил си е всичко значи!!! Защо да не се позабавлява с някоя "мацка" сега ... секса му секс ... и в къщи, и с любовницата ... Просто чудесна "идилия" на един егоист и себичен тип ...

Не го съдя ... той е такъв, какъвто е! Намерил му е цаката, защо да не живее по този начин - ми негова си работа!

Е, че лъжел сега жена си, че я мамел ... голяма работа!!!

Знаете ли, че Вие заслужавате точно този мъж?! Ще Ви кажа и защо: за да разберете, че когато единия от съпрузите лъже и мами, и изневерява на другия с някоя/някой друг, то ще лъже, мами и изневерява съответно и него!!!


И Вас няма да съдя, че имате връзка с женен мъж ... това заслужавате да имате - това имате, това искате да имате - това имате, Вие си движите желанията, и голите чувства и измамни емоции, а не някой друг!!!

И въпреки, че ми се прави ето това
, когато понеча да Ви отговоря, то въпреки всичко ще го направя: вредите на някого - вредите на себе си, помагате на някого да наранява друг, ще бъдете наранена - и то много жестоко и много унизително, и много обидно ... бавно и мъчително ...

В отстояние още на една година и половина някъде въпросния мъж ще Ви лъже и мами, така, както лъже и мами съпругата си, и себе си ... В крайна сметка ще се раздели с Вас и ще си намери незабавно друга нова любовница ...

Въпроса не е в отговора, въпроса е някъде другаде - вътре във Вас, но тъй като досега не сте си дала сметка какво правите с един женен мъж, един ден ще Ви се наложи да си дадете сметка защо Вашия бъдещ съпруг Ви изневерява ... така, както сега Вие съдействате на този да мами съпругата си - една толкова нещастна жена, по която съпруга й най-веротно "плюе", само и само за да оправдае "сексуалните си набези" при любовницата си ... Е, и той един ден ще си изсърба кармичната попара ... независимо от това дали съзнанието му ще го отчете или не ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може и да си права ... и сигурно си права! Ама пък и ако един мъж си е мъж на мястото и си обича и цени жената, децата и семейството, то каквито и гащи да си сваля някоя си там само ще й се види вонливия

Така, че в "заговора на извънбрачната връзка" са виновни двамата злосторници, както от женски, така и от мъжки пол ... и ги оправя ето това ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз така съм разсъждавала,в крайна сметка, все ще оправдават мъжете,че биологически били устроени еди-как си,заложено в природата и т.н.Съгласна съм с това и съм ги оправдавала в някои случаи, ама нали и те носят глави на раменете си.Не съм съгласна, че дошла "лошата" прелъстителка и горкият невинен мъж не могъл да устои,щото видите ли, му била такава природата.Тя ако е свободна жена и търси "щастето в любовта", па макар и за сметка на чуждото нещастие, семейството нали е негово, чия отговорност в крайна сметака е по-голяма? А ако бракът по някаква причина не върви и едва се крепи да не се разпадне, то понякога извънбрачната връзка е следствие на това, а не причина и да е поводът, а не мотивът за разтрогване /ако се стигне до там/.Говоря по принцип, не за конкретния случай и не претендирам, че съм права.Просто се сетих, че преди време /то и сега по някога/ изнасилена жена се срамува повече от извършителя, а обществото дори е склонно да я осъди, че го е предизвикала, а това, че "горкия предизвикан" мъж не е успял да устои на инстинктите си, "природата" била такава.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 10:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile А, напълно съм съгласна и с това, ясно е, че и някои съпруги с действие или бездействие тласкат мъжете си към изневяра, добре ще да е да се осъзнаят и да "не правят така", че да си запазят семействата и мъжете. Много слабо се "възпитаваме" всички /жени и мъже/ в тази област, да можеше в у-ще да се изучава дисциплина за човешките взимоотношения и в частност семейните, пък и други аспекти за успешни семейства, колко мъки щаха да си спестят хората.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

АЗ ПЪК ЩЕ ВИ КАЖА: "ВСЯКА ЖАБА ДА СИ ЗНАЕ ГЬОЛА!" И ТОЛКОЗ ... Няма мъже, няма жени ... има строги природни закономерности, които просто в крайна сметка си казват думата ... и олллеелеее ... колко много боли и колко много се страда послеее ... а пък и колко се плачеееееее ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:17 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Божествени закономерности, Божествени ... Ако някой не си знае мястото, то рано или късно Божествените закономерности го слагат там, където му е!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама знаеш ли само как ми е омръзнало да отговарям на такива ... адски ми е отвратително значи, хич не ми се занимава с подобни ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:13 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мииии ... решила съм вече да си почивам повече и да приемам само тези, които наистина имат нужда, а не тинтири-минтири ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov