НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Апр 17, 2024 1:25 am Вижте мненията без отговор
Магическа нощ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 03, 2007 10:26 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ???
Отговорете с цитат

Прочетох в интернет, че тази нощ е магическа. Имало пълнолуние, съчетано с пълно лунно затъмнение и е две седмици преди слънчево затъмнение.Това значело, че тази нощ се изпълняват желания, стига да си ги пожелаеш много силно.Призововам експерта Маг Живин, ако е пред компютъра, да се произнесе с тежката си дума по въпроса.И ако е така - бързичко да ни даде съвет как да си пожелаем по нещо /кой - крем Луи, кой - джакпот, кой - нещо друго/. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 12:54 am
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ???
Отговорете с цитат

Smile Аз си пожелавам утре да си взема изпита Rolling Eyes ! Ако това стане да знаете, че тази нощ наистина е магическа и няма начин това което сте си пожелали да не ви се сбъдне Wink Very Happy Confused Embarassed !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 1:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз ти пожелавам успех на изпита, въпреки,че сигурно ще го прочетеш постфактум.Тъкмо после ще кажеш как е минал. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 1:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пък аз привърших запасите от твърда и мека валута и не съм пускал фиш... Crying or Very sad

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 2:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Пожелай си да не ти се паднат на това теглене числата. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 2:37 am
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ???
Отговорете с цитат

penka написа:
Имало пълнолуние, съчетано с пълно лунно затъмнение и е две седмици преди слънчево затъмнение.Very Happy


Е сега най-после успявам да го видя, облаците се поразнесоха, луната ми е на видна позиция, че доскоро не можех да я видя. И друг път съм наблюдавала такова затъмнение, интересно ми е.Навремето в у-ще като учихме по физика за характера на явлението в раздела "Оптика", през деня учихме за слънчево затъмнение - чертахме лъчите, в края на часа учителката каза "За домашно да "направите" лунно затъмнение!" Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 4:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мислех, че обикновено питат за здравословно състояние, "сърдечни, т.е.любовни проблеми, семейни такива, в частта на материалното за работа или успешен бизнес. Явно има ги всякакви. Ама да питат за печалба, трябва да са много наивни, та да идват с такъв въпрос, чувала съм, че някои питат директно и за числата от ТОТО, това пък е върхът - кой ще им отговаря на такива въпроси.А това тук за джакпота ни беше по-скоро шега, въпреки,че понякога на човек му писва и почва да таи някаква надеждица, че ако от никъде няма изгледи да си реши материалните проблеми, въпреки труда си и т.н.,може пък от "тази трънка да изскочи заека".
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 4:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всяко нещо си има обяснение.Както и всеки познава най-добре себе си,изминалия си живот ,опитите и неуспехите.

Няма да обяснявам защо от 3г пускам фишове,защото касае единствено мен(не е тайна,но то е дълга история).

Плюс това МЪЖЪТ е призван да изкарва парите в семейството,та не се учудвам,когато жена заяви,че парите не били важни.

Има и друго,Маг Вероника.Може да живеете и богато и бедно,но знаете ЗА КАКВО живеете!Знаете,че носите вековна традиция за лекуване и това винаги ще Ви дава сили да преодолеете каквото и да било препятствие.Вие сте пълноценен човек!Затова и трудно разбирате останалите.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 5:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз пусках фишове в продължение на години и не ме е срам да си го призная.Тогава бях на добра работа, изкарвах добри пари, спрях да ги пускам точно като останах без работа, за да съкратя разходи, които май дотогава ми отиваха "на вятъра".Мъжът беше успял с много труд да закрепи що-годе успешен бизнес и възпитан в същия дух, мъжът трябва да изкарва парите в семейството /не го оспорвам и аз/ ме накара да си остана в къщи и аз гледах да го товаря възможно най-малко с личните си разходи, в т.ч. и фишовете. Исках за себе си много по-малко от това, което де факто можеше да ми осигури като стандарт, само от чувство на непълноценност. От това, което сигурно ми се е полагало като на човек, който е бил редом и в трудните и по-бедни времена и заедно сме се борили с живота, в крайна сметка са се възползвали други, ама сама съм си виновна. Само стоейки в къщи почнах да се чувствам непълноценна - заниманията само с домакинстване и чат-пат някой курс за опресняване на квалификация хич не ме удовлетворяваше. Като ти падне самочувствието и другите почват да гледат на теб по същия начин. Затова недей да мислиш така за себе си като за непълноценен, знам, че това е проблем за много мъже в България, но от собствен болезнен опит се убедих, че са важни и други неща.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 5:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

[

Даже и да имах много пари, никога не бих си купила някаква много скъпа вещ, защото знам колко заплати струва тя... Rolling Eyes
Не ми се нравят и печалбите от хазарт, защото ако аз спечеля, значи някой друг(и) ще загуби(ят) т.е. аз печеля за сметка на друг или обратното. Sad И при тото-то е така, само дето залогът е много по-малък. Но истинският играч е губещият, ясно защо. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 7:58 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ???
Отговорете с цитат

penka написа:
Прочетох в интернет, че тази нощ е магическа. Имало пълнолуние, съчетано с пълно лунно затъмнение и е две седмици преди слънчево затъмнение.Това значело, че тази нощ се изпълняват желания, стига да си ги пожелаеш много силно.Призововам експерта Маг Живин, ако е пред компютъра, да се произнесе с тежката си дума по въпроса.И ако е така - бързичко да ни даде съвет как да си пожелаем по нещо /кой - крем Луи, кой - джакпот, кой - нещо друго/. Very Happy


Така е, но по-скоро не бих търсил придобивки в такава нощ. Голяма част от магическите неуспехи се дължат на неправилно подбран момент за "пожелаването" на нещо в рамките на дадена традиция или вид магия. Иначе всеки може да желае всичко по всяко време, но ако ще се "желае" точно чрез магия, добре е да се спазват поне основните закономерности в това изкуство. Както и да е, все още не съм открил курсове по магическо ограмотяване, а и надали ще се заема с нещо дотолкова безнадеждно и неблагодарно.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ???
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
... Голяма част от магическите неуспехи се дължат на неправилно подбран момент за "пожелаването" на нещо в рамките на дадена традиция или вид магия. Иначе всеки може да желае всичко по всяко време, но ако ще се "желае" точно чрез магия, добре е да се спазват поне основните закономерности в това изкуство...


За "точното време" се пише във всеки "Наръчник по магия" от "Славейков" и си е логично,обаче интересното е дали има време,когато става обратното на пожеланото?Не вярвам да има,ма аз ей-тъй да питам,за по-сигурно Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 8:12 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ???
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
За "точното време" се пише във всеки "Наръчник по магия" от "Славейков" и си е логично,обаче интересното е дали има време,когато става обратното на пожеланото? Не вярвам да има,ма аз ей-тъй да питам,за по-сигурно Rolling Eyes


Както знаеш - има. Независимо дали вярваш. Когато захванеш магическия подход към дадена ситуация, започваш да "клатиш лодката" и ако клатиш в неправилна посока - т.е. търсиш крен (странично накланяне), в момент, когато ти е нужен диферент (предно-задното клатуркане), получаваш точно никакъв (в по-добрия случай) или напълно обратен (в по-лошия случай) ефект. Съжалявам за ветроходната алюзия, но тя ми дойде в момента. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 8:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз си мислех, че тази нощ няма да мога да спя, обаче си заспах като бебе и спах като пън цяла нощ.Единствената разлика, е че сънувах майка ми /която е починала и то точно в събота през нощта/, но много смътно си спомням сънищата. Абе изобщо, да тръгвам от утре пак да бачкам, щото явно от мен човек на духовното няма да произлезе. Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 8:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи човекът на духовното е сънуващият, така ли? Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov