НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:44 pm Вижте мненията без отговор
Ненаситността при хората ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:27 pm
МнениеЗаглавие : ????????????? ??? ?????? ...
Отговорете с цитат

Какво мислите за ненаситността при хората?!

Питам ви, защото лично аз съм на мнение, че никога не са доволни от това, което получават, и което имат ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:33 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ????
Отговорете с цитат

Smile Абсолютно вярно е. Sad Понякога не забелязват колко много /в преносен смисъл - на най-ценното/имат и все са недоволни.Като загубят и това което са имали, чак тогава го оценяват.Докато го имат, не им е достатъчно и искат още ли още.Говоря в трето лице, но не изключвам и себе си от тази категория.Сега като преосмислих някои неща от позицията на времето, вече като че ли взех да се научавам да се радвам на това което имам в настоящия момент, защото няма нищо вечно, утре не се знае...е, ако дойде и нещо повече или по-хубаво, добре дошло, ама ако не, поне ще знам, че съм оценила настоящото. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понякога се изморявам от ненаситността им, алчността им, злобата, завистта им ... и честно да си призная ми се иска да спра да работя тази работа!

Ама точно в този момент идва някой, който определено си струва и аз му се радвам, радвам се, че ще мога да му помогна ... ето, днес например имах един такъв случай ...

Една млада майка има болно бебенце, на което изобщо не са поставили каквато и да било диагноза, но за сметка на това пък са започнали да го лекуват незнайно от какво чрез масажи, )един сеанс струва 15 лв. - та да му направят поне 10 сеанса!!! - тук става въпрос за държавната здравна институция!!!) ... дори изследване не са му направили ...И ми стана така съвестно ... Човек като се хване един път на хорото и няма пускане ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Мар 05, 2007 11:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:44 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????????? ????
Отговорете с цитат

Наистина е така...! Хората се самозабравят понякога и колкото повече получават, толкова повече искат! И малко ме е срам да си призная, но... Embarassed аз също напоследък недоволствам от всичко Rolling Eyes Embarassed ! Лошото е, че незнам какво искам Embarassed ! Този месец организираме екскурзия до един манастир... нямам търпение да дойде това време, защото мисля, че добре ще ми се отрази...! Имам нужда от малко спокойствие, за да преосмисля нещата, та белкем ми дойде малко акъл в главата Rolling Eyes Confused Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оооо Маг Селена... не мислете да се отказвате от тази работа Rolling Eyes Crying or Very sad !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз искам така, ама няма ...Затова се очудвам на хората като се оплакват безспирно, че страдат, живеят в недоимък и болести, а като отида в събота на пазар виждам, че пазаруват в огромни количества какво ли не и откъде ли не ... и то толкова много, че не могат да го носят чак ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То от оплакването голяма файда няма Rolling Eyes ! Каквото си направи човек, ...сам си го прави... Confused Sad !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 05, 2007 11:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знаеш ли, Меган колко много е трудно да помагаш на хора, които виждаш, че лъжат, нараняват другите, защото са изпълнени със завист и злоба, а в същото време се чувстват онеправдани и на свой ред наранени от жертвите си?! С такива парадокси съм се сблъсквала, че ми се е искало незабавно да ги изритам по стълбите надолу ... но вместо това сядам, приемам ги и най-търпеливо се опитвам да им обяснявам откъде им идват наистина бедите ...

А те ме гледат в недоумение!!! Една даже имаше наглостта да ми каже: "Добре се прикривате Вие, че сте бедна - така като гледам ... апартамента Ви никак не е обзаведен, не живеете в излишества ... как го постигате, това някакво изкуство ли е или магия, хи-хи!" И "върти белтъци" ... "Кой знае каква триетажна вила имате някъде в подножието на Витоша и каква ли Ви е тлъста банковата сметчица!"

Гледам я и не вярвам на очите си ... и тя е дошла при мен за помощ?! ... млада жена беше, на твоите години някъде ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Мар 06, 2007 12:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad "Храни куче да те лае!" Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:04 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing ... Била е малка и май трябва още да учи /и тя като мен Embarassed /!

Иначе... като си помисля само...! Незнам как въобще търпите такива хора дето живеят в заблуди и на всичкото отгоре се опитват и вас да заблуждават...! Аз наистина бих ги заритала по стълбите Rolling Eyes Embarassed ... от къде това ваше търпение Wink ! Работата ви е изключително трудна и отговорна, защото някои хора си мислят, че трябва да правят това, което им кажете и после... "Маг Селена виновна" за грешките им... Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз съм виждала такива хора, знаеш ли колко е трудно да ги измъкнеш от заблудите им, те са като коне с капаци и с ограничени умове в буквалния смисъл,дори когато съдбата ги удари и им дава знак да се осъзнаят защо се им случва, пак не им светва червената лампа в главата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знаеш ли, kati, не знам дали ще ми повярваш, но в такива моменти не ме боли за себе си, боли ме за тях, защото не знаят как се самоунищожават сами и ... лошото е, че никога няма да го отчетат това, никога няма да го разберат, а на мен така ми се иска да се променят ... и да започнат да разбират истината за живота!

Да спрат да желаят да нагълтат света, защото не могат ... да започнат да се обичат и да обичат другите, за да не страдат ... ама на - то не става това, което на мен ми се иска ... а става това, към което те се стремят ... а аз стоя отстрани и гледам как отиват към своята погибел и замъкват още толкова много хора със себи си ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Най-лошото е заради другите около тях, дето страдат, причиняват страдания на близките си или на други хора.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И това е така, ама то знаеш ли ги и тях какво са правили пък в минали животи ... аз много-много не обичам да надничам в миналите им животи, защото ми се приплаква от мъка ... много е неприятно ... !!!

Хайде да спинкам тази вечер, щото утре има да пиша два материала, да правя едни кармични анализи, да изработя няколко формули за покаяние и т.н., и т.н. ... и ... да помогна на една приятелка тук от форума, дългогодишна приятелка, разбира се ...

Мииии ... лека нощ, което не означава, че не бива да си пишите и вие ... можете ли давайте!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 12:25 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Лека нощ и на Вас! Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov