НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 4:49 pm Вижте мненията без отговор
Животните владеят ядновидството и телепатията ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 1:22 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??????? ????????????? ? ??????????? ...
Отговорете с цитат

По принцип духовните дарби са девет на брой. Животните са получили само две от тях: телепатията и ясновидството.

Затова сега ще ви разкажа една случка за подобно явление!

Така например боксера Джеф имал способността да предсказва непредвидими и неизбежни катастрофи. Един ден господарката му разглеждала с кола Сан Франциско и решила да го заведе да потича в парка Лафайет.

Часът бил около 5 след обяд. Тя спряла колата на сянка под едно огромно дърво. Противно на очакванията й Джеф, който обикновено умирал за тичане и чист въздух, отказал да излезе от колата. Той започнал да лае и ръмжи много злобно.

Господарката му се изненадала и решила да си го прибере в хотела, като така щяла да го накаже за неприличното му поведение.

На другия ден тя отново минала край парка Лафайет, слезнала от колата, а Джеф тръгнал след нея смирено, без да се противи. Изведнъж тя видяла, че огромното дърво лежи на земята.

Тогава стресната, разпитала зяпачите наоколо и разбрала, че дървото се сгромолясало по същото време, когато тя се връщала в хотела си.

Какъв е извода ли?! Ами ... да обръщаме повече внимание на домашните си любимци, когато искат "да ни кажат нещо", а ние ги хокаме, само защото ни смущават, разбираш "великото спокойствие и душевен комфорт" ...


Ако знаете или пък сте се сблъсквали с някаква подобна история, разкажете я ... Очаквам ви ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нашето куче усеща когато някой от нас ще се прибере в къщи пет-десет минути предварително.Не е свързано с чуване на звук от двигател на кола, защото става въпрос за по-голям времеви интервал. И ние не можем да си го обясним, но е факт.От друга страна преди няколко години като имаше слънчево затъмнение - изобщо не реагира, спа през цялото време. А казват, че животните реагирали на такива природни явления.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това е доста правилна реакция Cool Като си спомням как бяха изумели людете. Само пророчества и простотии. Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 8:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile За способност за предвиждане на инциденти и други подобни събития са описани много случаи,за които съм чела, както и за случаи,когато по някакъв начин са успявали да предотвратят трагични последици за стопаните си при начало на пожар, инфаркт, епилептичен припадък и т.н. без да са специално дресирани за целта, просто са действали адекватно да събудят някого, да повикат помощ и т.н. и то различни видове животни, не само кучета/котки, папагли и др./.А иначе и наши кучета така усещаха, като се прибира някой.Едно от тях реагираше/с раздразнение/, когато един съсед излизаше и се прибираше, защото не се обичаха с неговото куче, та го усещаше и без да е с кучето си и лаеше от къщи.На нас ни трябваше време докато разберем на какво толкова се дразни,да не би да влиза във входа някой "вреден" елемент.Усещаше от вътре какъв човек влиза във входа - външен, непознат или съсед, дали е с кучето си или не /по онова време половината вход си имаше по едно куче/.А по този повод какви сме "гадняри" хората:ние бяхме първите сдобили се скуче и разни "будни граждани" от входа надигнаха глас, че трябвало да ни събират такса за вода/беше общо/ като за човек, още един член на семейството,щото харчело вода за къпане.Като започнаха един по един да си взимат кучета, същите тези хора решиха да се отмени това - нали и те трябва да плащат същото дето са си го измислили.За някои сигурно наистина проблема е бил в изразходваната вода, ама повечето не можеха да преглътнат факта, че си имаме куче, "как така, откъде-накъде куче ше ми гледат тия". Sad Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 10:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

моята изненада беше в това, че котката ми се ската и покри половин минута преди да започне земетресение.много странно беше защото както спеше и изведнъж скочи и се скри.явно животните предусещат нещата доста преди да се случат.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 10:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Специално земетресенията ги предусещат вс.животни, както и съвсем малките деца/бебета/,които са по-близо до тях,щото не са обременени още като възрастните с "ума си".Другите тук по-компетентно ще го обяснят- има излъчвания с честоти, които улавят, организмът им реагира.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много ви благодаря на всички, дето вземате така активно участие на животинките! Тази вечер пък писах статия за тях, пак за един окултен вестник ... и докато я напиша моето Коте не мръдна от скута ми!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Сигурно телепатия,знае за какво става въпрос.И аз си мисля, че сме имали случаи на телепатия,ама в момента несе сещам за случките за да ги разкажа. Сещам се за случаи с нас хората от семейството, ама сигурно трябва да е в друга тема. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

най-интересното е че когато вляза във форума моето коте от време на време се впуска в писане Very Happy Very Happy Very Happy току се поразхожда по клавиатурата,ама аз изтривам написаното. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз напоследък съм на същото дередже като тебе ... ама Котето се научи вече да спинка в скута ми докато пиша и кученцето също си хърка спокойно, сина и него го приспахме, така, че е време и за нас ... мии хайде лека нощ и спокойни сънища!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 12:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

наистина са си ангажимент животинките но са и членове на семейството-ако се разболее всички са на крак и пада притеснение докато не се оправи любимеца.аз например съм имала най-различни животни-то не бяха хамстери,зайче,папагалче,доберман,немска овчарка и сиамска котка, а сега имам един палавник ангорче.направо зологическа градина ставаше от време на време. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На времето, докато живеех в Банкя, имах едно страхотно куче - свръхпомияр, грозен като смъртта, като го видиш или се разплакваш, или се напиваш от мъка. Носеше гордото име Шпиро. Бях го кръстил Спиридон, но си остана Шпиро. Беше голяма шманга и непоправим кокошкар (в смисъл, че крадеше кокошки от съседните дворове и ми ги носеше да си ги делим). Много го обичах. Та той имаше един много басов лай, но рядко лаеше без причина. А да налети на човек - никога (пацифист като мен Rolling Eyes) Само един път назверя на един мой новоизлюпен "приятел". Усети нещо гнило, храброто ми другарче. Аз отначало бях помислил "приятеля" за поредната "хлебарка" на трапезата ми. Но в последствие се оказа завършен професионален мошеник. Не че опита или успя да ме завлече с нещо, като изключим няколкото ракии, които го черпих и три лева сегашни пари за цигари - просто така се оказа. И все ме избива на смях като си спомня как Шпиро се опитва да ме предпази и да ухапе онзи, ама не знае как, а онзи пък не знае, че Шпиро не може да хапе и пищи и бяга... Веселба до дупка

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И това ако не е проява на интуиция, знаело е кученцето, че не е читав човекът и се е опитало да го държи на дистанция и да Ви предупреди.Много са точни в това отношение, грешка нямат. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

О да! Грешката му беше само, че не можеше да хапе. За разлика от Даню. Даню беше един мой котарак-ангорец. Беше едър колкото средно голямо магаре и вечно крив и готов да хапе. но никога не хапеше произволно. Измежду цялата стая добронамерени гости, си избираше безпогрешно жертва и се нахвърляше върху нея. Нали знаете във всеки дом попадат хора, които не винаги ни мислят доброто. Даню ги разкъсваше като звяр. Винаги разполагах с левкопласт и по един чифт от всеки размер чорапогащници. Голям звяр ви казвам и голям защитник. Голямо сърце юначно. Когато ми се наложи да се разделя завинаги с него имах чувството, че съм обезкотарачен години наред, въпреки че често взимах малки котета без шансове за оцеляване и ги отглеждах до пълнолетие, и въдворявах по домове и къщи на приятели. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А днес отидохме да си купим алое от един стар разсадник и там имаше един черен котарак! Аз да ви кажа, откакто Черна Маца ме напусна все срещам черни котараци по улиците и те всички до един идват при мен да ги галя, когато започна да им говоря ...

Ама днес, като го видях този, му побъбрих колкото за здрасти и отидох да си избирам алое ... По едно време гледам котарака иде по алеята ... и дойде право при мен! Скочи върху площадката, където стоят цветята, полази по мене, качи се сам до раменете ми, и ако искайте вяврвайте, ако искате недейте ме гушна с двете си лапки за шията и взе да ме лиже ту от едната страна, ту от другата ... хората се бяха изблещили от почуда, а аз още повече ...

И така ... той не слезе от мен докато си избирах алоето, докато плащах и едва го изтръгнах от себе си когато си тръгнах ... имам свидетел ... маг Живин видя всичкото това! И знаете ли колко недоволен остана този котарак, че го отблъснах така ... отиде настрани много обиден и натъжен ... питайте маг Живин, ако не ми вярвате!!!

И аз, и маг Живин, и котарака черен знаем защо се случва всичкото това, но... си мълчим! И на вас няма да кажа ... някой друг път може би - но само на ушенце!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov