НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:47 pm Вижте мненията без отговор
за брат ми
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 9:29 am
МнениеЗаглавие : ?? ???? ??
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена, искам да задам един въпрос относно здравето на брат ми. Той се казва Борислав Огнянов Борисов и е род. на 11.05.1976 г. Той е със заболяване детска церебрална парализа. Доста грижи са положени за да се вдигне на крака и в момента ходи и говори, но е доста затворен в себе си. Въпроса ми е дали заболяването му ще прогресира занапред? От последните изследвания които са му правени разбрахме че има атрофия на сивото вещество на малкия мозък, но не е прогресиращо. Приятен ден и благодаря за всичко!

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 2:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, adidessi!

Успокой се, както и успокой всички твои близки в къщи, че заболяването на брат ти няма да прогресира!

Няма да прогресира въпреки и дори "атрофията на сивото вещество на малкия мозък" при него, защото и там процесът не е дегенеративен!

Просто ще продължи да се справя със себе си при това доста сполучливо и успешно за заболяването, което го е споходило!

Лек ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 3:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви Маг Селена! Вашият отговор е наистина много важен за нас. Радвам се че нещата няма да прогресират при него. Той е най-добрата душица, която съм срещала. Разсъждава по детски и също толкова по детски е чист и лъжата е непозната като понятие за него. Това че гледах как расте и страда пред очите ми донякъде ме е направило по силна. Силна в смисъл, че щом съм здрава знам че имам шанс и каквито и предизвикателства да срещна мога да се справя.Приятен ден и бъдете здрава!

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 05, 2007 6:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря, adidessi! Радвам се, че мога да бъда полезна! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov