НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 10:33 pm Вижте мненията без отговор
ВНИМАНИЕ: Има ли АДЕПТИ в България?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 2:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявай че те питам, но наистина ли Мария Стойчева е шарлатанка? Доколкото я познавам, имам положителни впечатления от нея. Знам също, че е председател на асоциация Феномени, която уж има за цел да разобличава шарлатаните. Но щом ти казваш каква е, ще го имам предвид. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 3:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може ли да допълня на първо време една, пък после още повече ...

Става въпрос за така наречената Маг Вая! Преди години, тази жена, която не беше и чувала за окултни практики, дойде при мен за ясновидство!

Няма да ви занимавам с проблема, за който беше дошла ... странното сега е, че тя оправя подобни проблеми на хората, без да е оправила изобщо нейния си - все още ...

Лично аз видях, че тя има някакъв макар и малък потенциал от рода на интуитивните усещания ... тук изобщо не става въпрос за ясновидство, телепатия, магия или нещо по-сериозно от окултизма!

И направих тотална грешка ... взех, че й го казах ... след около 3-4 години някъде аз я видях по телевизията на "Канал 2001" - ама велика, знаеща и можеща ... да си паднеш от смях!

През 2005 год. тя ми изпрати едно подставено лице, което ми каза, че "съм пълен боклук, това го била казала маг Вая да ми го предаде , освен това съм била и ученичка на маг В. ..."

Можеш ли да си представиш само до каква самозабрава са стигнали някои ШАРЛАТАНКИ!!!

Тя забрави, че аз бях първия човек в живота й, който й каза да си слуша интуицията, ако иска да си оправи някакси живота си ... А тя разбрала, че трябва да ме изпунтира, като ми стане"конкуренция" ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Апр 11, 2008 3:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 3:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Между другото, маг Вая веднъж, гостувайки в едно ТВ предаване, се обяви за "социален феномен". Направо щях да се пукна от смях като чух това безумно и аматьорско определение. Laughing Вече и такова нещо ли има? Ако искате ми вярвайте, но точно това каза за себе си. Може да не разбирам от окултизъм Wink, може да не съм права, но за мен "социален" и "феномен" не ми звучат добре заедно. Един феномен си е феномен сам по себе си, но това "социален" къде го слага? Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 7:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Paзбира се, че не съм ходила при нея (при Стойчева де). Иначе можеше да имам друго мнение, знам ли. Wink Посещавала съм уеб-сайта й, чела съм нейни интервюта, изглежда сериозна жена. Жалко, ако лъже хората, които й се доверяват. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А що се отнася до "адептката-маг Е.", тя когато още беше с маг Майк /разбирайте Михаил, а още преди няколко години време назад пък беше Вальо - що го е забравил туй нещо тоз чиляк, не знам!!!/ се подвзе една щура "кампания" срещу мен ... /не ме гони параноята, казвам ви го съвсем категорично, защото моята адвокатка е свидетел на какви ли не простотии, свързани с "мои колеги"/

Та ... един ден ми се обажда един странно и много познат глас по телефона /обаждаше се от уличен автомат/, който ме заплаши, че ще дойдат / не знам с кого, не се конкретизира човека!!!/ да ни счупят кокалите на мен и маг Живин, и после да ни дотрепят съвсем ... защо???!!! ... също не ни беше дадено обяснение!

Но квартала е малък и ... телефонните улични постове в него /по онова време/ също се брояха на пръсти! Така, че ... знаехме от кой точно уличен телефон се обаждаше "страшно скрития заплашвач"!!!

Маг Живин бързо изприпка в тази посока и ... познайте кого видя не само в гръб, но и в "муцуна" ... самия квалифициран шарлатано-мошеник маг Майк-Михаил-Мишо ... може би към онова време съпруг на "адептесата-маг-Е." според хорските слухове, а на мен честно казано ми се струваше, че той просто й беше човека любовник ...

Офиса им буквално беше на нашата улица ... така, че не беше никак трудно да разберем под чие диригентство действаше нещастната пиянка-мошеник - ами "адептесата-маг-Е." - както ми се представи самата тя един ден по GSM-а, след като вече го беше натирила да се скита немил-недраг, защото завалията-пиянка взе много да я "дъни" навсякъде, пък тя нали е с голям авторитет на шарлатанка /това сега е пристижно!!!/ и не му позволи да я резили под път и над път ...

Миииии ... това е за тази вечер за "адептесата-маг-Е."! Утре, ако има време ... ще ви разкажа още една "пикантна" историйка с нея от моя живот ...

Всъщност ... знаете ли, че имам достатъчно насъбрани доказателствени материали за колеги, които са ме "размазвали" под път и над път, и съм решила да издам една автобиографична книга с тях ... ЩЕ БЪДЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СКАНДАЛНА!!! Представяте ли си как ще се харчи само на пазара, защото ще има какви ли не гадории в нея за най-различни шарлатански и мошенически похвати, и изпълнения!!!

Ако някой е попаднал на нещо такова, свързано с моето име - нека ми си обади на известните в сайта телефони или пък да разкаже за тях тук в тази тема, в този форум ... където и както му е удобно! Ще му бъда благодарна ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 13, 2007 7:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Стори ми се, че преди 2-3 дни/не помня точно кой ден беше/,случайно включих на "Искрено и лично" по БТВ, май присъстваше дали беше тази Евина, или е била Евелина,не можах да чуя добре.А аз по-напред в един постимг споменах за братята телевизионери, дето бившия приятел на водещата на споменатото предаване ми е бил съученик, а по-големият му брат си води собствено предаване и ясновидства.Любопитно ми е за тях, но не е задължително.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"адепт Евина" и "маг Евелина" са едно и също лице, а иначе просто си е една Евелина Лютова ... да, тя наскоро участва в "Искрено и лично".

Аааааааа ... за "братя Аргирови" ли ме питаш, т.е. братята Бедникови /аз им викам пък "богатникови"/ - ми щото са си богати - ако им видите скъпите коли ще паднете възнак!

Всъщност ... със Георги Бедников - екстрасенс и ясновидец!!! - съм участвала заедно в предаването "Сблъсък" ...

Мъъъъъ ... kati мъъъъъ ... тия са луди и ша додат да мъ застрелят, мъъъъъ ... ногууу ййй страшну шъ знаш ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Помня това предаване, за съжаление не Ви познавах, та да обърна внимание, не гледах много внимателно.Голяма фенка съм на водещите,в момента какъв купон правят в "Muzic Idol".А малкия с брат като тийнейджъри какъв екшън беше в училище, беше ми "ухажор", голям сеир на съучениците ни струвахме, той ме гонеше, аз го млатех с чантата по главата, че да не ми се "смеят".Хич не му вървеше учението, беше патологичен случай,едва избута 8 клас, а ние всички гонехме дипломи тогава.Явно на него не му е и трябвало,сега нека му е зле, да е жив и здрав.Малко ми е неудобно, че клюкарствам, все е едно трупам точки на чужд гръб, нали е "медийна личност" вече, ама какво да се прави.Ако на времето съм знаела, че от този "храст ще изскочи заек", нямаше толкова да "бягам"/шегувам се тук/ Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Кати изпуснала си "златна находка" Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile О, аз още колко находки съм изпуснала ако знаеш.И един ексзам.министър пък, който ми беше състудент,тогава беше скромно "селянче",ама амбициозно, та почна кариера още по комсомолска линия. Живия пример как за 1-2 г.се променя човек - от простодушното духовито момче /говореше на диалект много сладко/- душата на компанията се превърна в надут комсомолски активист, без грам чувство за хумор - намръщен и сериозен, чак отблъскващ.Ама занят си хората - правата непоклатима линия води нагоре, нагоре...е, после падат някои по отвисока, ама карай.А съм познавала много хора, когато са били световно неизвестни и в последствие се прочуха/някои са и смехотворни/.Ако реша да сътруднича на някое "жълто издание" какви хонорари ще взема, дори няма да могат да ме осъдят за клевета, щото верни работи ще разкажа.Ама не ми иде отвътре да светвам с "отразена светлина"/не че тяхната е истинска де/ и на чужд гръб, много е низшо. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Праснаха" ми компа ... затова изчезнах за известно време!

Ха познайте кой го прасна?!

А малкия брат "богатников" честно казано си му личи образованието ... нищо не си изпуснала, kati! По-скоро той е изпуснал теб и ... по-добре!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Знам,аз се шегувам с всички тези истории,сега ми е жал за човека, че популярната водеща така го заряза, та още тъгува.Уж бил "мъжа-мечта", децата и обгрижвал, а после.Май големият брат нещо има пръст в тази работа, той и като ученици, та чак до сега се грижи за братчето си като за малко дете, или "малоумничко". Smile Мале,аз много се рзклюкарствах, а уж не съм такъв човек, нито подхожда на форума. Embarassed Embarassed Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но е ... абсолютна истина пък!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 9:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако можех, бих попитала Лютова и Майк - как така материален уред открива невидими неща, като магии например? Laughing Много ми е интересно как ще ми отговорят, т.е. как ще се обосноват, и дали няма да се оплетат, хванати натясно и още повече да станат за посмешище. Laughing Laughing Laughing Laughing
Кой знае на какво са разчитали - че щом клиентите им са загубили доверие в хората, то не им остава нищо друго освен да се доверят на един апарат, щом е "свръхчувствителен". Е.аси изпечените мошеници, честно! Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile AC/DC ! "Прав ток-променлив ток!"Ами и аз ако се понапъна /зависи от нивото на клиентите/ такова главозамайващо обяснение ще им направя:Промяна в биотоковете и т.н.Ама ако дойде някой ел.инженер или физик ще увяхнат като "преп.мушкато".Да бяха се бръкнали за някой ехографски апарат, за по-додстоверно,ама са скъпички, не могат да им избият цената. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov