НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:46 am Вижте мненията без отговор
ВНИМАНИЕ: Има ли АДЕПТИ в България?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

пък и радиовълните не се виждат,но сме свикнали с тях...даже

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Та ... тя "адаптесата" на това разчита ... че нищо не се вижда ... щото ако се виждаше - отдавна да са я "освиткали" някъде собствените й клиенти ...!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена вярно ли е че не е за предпочитане да ходиш при ясновидец който не изповядва същата религия като твоята?аз така съм чувала но не знам до колко е така.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това са пълни глупости и религиозни заблуждения!

Бог е Един и независимо от това какво име или определение му слагат някой, това не променя нищо - Бог пак си остава само Един и необятен, и непознаваем!

Религиите са просто канонизирани "учения", които въвеждат в пълно заблуждение хората, поради което самите те започват да воюват помежду си и ... ДА СЕ ИЗБИВАТ!!!

Явно всяка религиозна догма има интерес да прави това, защото всичко опира отново до ВЛАСТ И АЛЧНОСТ!!!

Стига този, при когото отидеш за помощ, да не е някой отявлен шарлатано-мошеник - например"велик шаман" или пък още по-зле - "велик адепт"!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз да си кажа честно един път ходих при една ясновидка и останах твърде разочарована.изчезнаха ми документите и реших да се допитам до нея/инъче много я хвалеха/.каза ми че няма да ги намеря защото са откраднати от колата ми/като се има в предвид че аз дори и да съм до колата пак я заключвам се изненадах ка е станало/.мина един месец и мои познати ми се обадиха да ме питат дали не съм загубила нещо/оказа се че като съм ходила при тях без да искам съм си бутнала портфейла в кашона който оставих при тях.те го отворили чак след месец и като видяли моя портфейл веднага ми звъннаха/.то само това да беше-питах я дали скоро ще си имам семейство и деца,но това което тогава ми каза и то със точните му месеци така и не се сбъдна.правя си извода че тя е точно от тия мошенници,защото първо гледа да си вземе паричките а и се мъчи дате подпитва за да разбере какво точно те интересува за да ти ко втълпи. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А представи си свекър ми преди време си загубил паспорта,звъннал на един телефон от в."Врачка",май на слуки, така и не разбрах на кого точно, а и надали помни, но му познали! Каза ли му,че е в къщата, в някаква дреха и действително го намерил в джоба на едно старо работно яке, дето си висяло на закачалката, а той не помнел, че сам го е бутнал там веднъж случайно бързайки. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 7:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това бях аз, но иначе не работя изобщо по телефон .. ама за този разтревожен човечец ми дожаля!!! И му казах, че що да не му кажа пък ... аз съм тази която решава какво да направи!

А и човека не ме изнудваше емоционално, както правят повечето "нуждаещи се!"

Много се радвам, че съм му помогнала! То не беше чак толкова отдавна, нали kati?!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 13, 2007 7:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Много се радвам,че сте били Вие! Very Happy А той не е от хората,които биха злоупотребили,има си някакво чувство за достойнство - фамилна черта.Имал конкретен проблем - пробвал да го реши.Не помня преди колко време беше,но мисля, че повече от година,май преди трагедията ни.Благодаря, че сте му помогнали. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
аз да си кажа честно един път ходих при една ясновидка и останах твърде разочарована.изчезнаха ми документите и реших да се допитам до нея/инъче много я хвалеха/.каза ми че няма да ги намеря защото са откраднати от колата ми/като се има в предвид че аз дори и да съм до колата пак я заключвам се изненадах ка е станало/.мина един месец и мои познати ми се обадиха да ме питат дали не съм загубила нещо/оказа се че като съм ходила при тях без да искам съм си бутнала портфейла в кашона който оставих при тях.те го отворили чак след месец и като видяли моя портфейл веднага ми звъннаха/.то само това да беше-питах я дали скоро ще си имам семейство и деца,но това което тогава ми каза и то със точните му месеци така и не се сбъдна.правя си извода че тя е точно от тия мошенници,защото първо гледа да си вземе паричките а и се мъчи дате подпитва за да разбере какво точно те интересува за да ти ко втълпи. Confused

Лошото е, че такива шарлатани все повече се появяват по ТВ предавания и то най-често гледаните. А наивни хора си мислят, че като ги дават по телевизията, значи може наистина да са професионалисти, щом са ги поканили там.
Най-добрия начин да ги прецениш що за стока са, е просто да се вслушаш в разума, в интуицията си. А това не означава нищо друго освен да се замислиш върху съответния човек - Достатъчно е да се запиташ, гледайки го, дали тая/ тоя има вид на човек с паранормални способности; Дали прилича на нещо повече от другите и т.н. И тогава всичко ще ти се изясни. Такива способности не се получават ей така от нищото. Но за да можеш да го прецениш, не трябва да позволяваш на нищо да ти влияе отвън.
Но за да има толкова много измамници, донякъде са виновни и хората които се подвеждат по реклами и предавания най-наивно се доверяват. Държавата както винаги е безсилна да се бори с шарлатанията и печалбарството на такива, но и да не беше, те едва ли ще се свършат след като винаги се намират наивници да им се доверяват. Нямам предвид теб, а говоря общо.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 8:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Така е - има ли търсене, има и предлагане.Да си призная и аз за малко да се подведа, като ги гледах навремето по тв./сега вече дори не ги гледам въобще/но се бях изкушила да звънна 2-3 пъти/не в ефир/, а по друго време по телефона за конкретен проблем.Човек понякога изпада и в такива ситуации, че е готов да се хване като удавник за сламката.Добре, че здравият разум ми сработваше,та не се изкуших да ги посещавам.Интуиция може би... Question Idea Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 8:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ревета ,ти го казваш от твоя гледна точка.представи си само че човека който е изпаднал в огромно отчаяние търси начин някой да му помогне-как би разбрал изобщо дали чонека срещу него е наистина със способности или ги няма?аз например не мога да преценявам хората и си мисля че всички са като мен честни и с добри мисли.многократно се "паря" от това че не мога да преценявам хората,но това според мен си е пак умение/за съжаление което аз не притежавам/. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 8:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може да се прецени, разбира се, tan4eto77!

Подобни шарлатано-мошеници се "подмяткат" като гастрольори навсякъде из България - дори въпросната "адептеса" и нейния вече бивш "партньор" например, когато се събраха заедно двамата, в самото начало се представяха за самите нас - мен и маг Живин!!!

Дори "адептесата" и сега разпространява слухове, че работи с маг Живин във Варна!!!, нали ви писах някъде това тук из форумите!

Видите ли демонстрации по телевизията на подобни "величия" просто знайте, че те са измамници!

Видите ли импулсни телефони за "окултни услуги", да знаете, че също става въпрос за измама!

Вече и за това ви говорих ...

Видите ли, "голямо и високо манифестиране просто на невероятни спосбности", че дадени "феномени" са просто "универсални", т.е. могат всичко - също става въпрос за измама!!!

Видите ли, че някъде при някой феномен хората се приемат "на акорден конвейр" по 100-на човека на ден - да знаете, че също става въпрос за шарлатано-мошеничество!

Ето ви само няколко "белега", по които можете да разпознаете шарлатано-мошениците ...


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 8:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена наистина може да се прецени,но ако не си се замисилил върху тия белези които написахте сега едва ли би се усъмнил човека.абе аз май е крайно време да си мисля и вярвам че всички хора са добронамерени. Confused аз например преди да попадна във форума все си мислех че тия дето ги дават по телевизия скат са читави,но май и там нещата не са нещо наред.все ми е било интересно как точно разбират кой им говори отсреща само по телефона /без да искат никакви негови лични данни/ и веднага предсказват???? Question
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile И по "Канал 3" също /"Пентаграм"- от Окулт.ц-р "Изида"/част от тях изглеждат доста читави,особено двама мъже,единият има много интелигентно и фино излъчване.Ама като се зареди оня ми ти списък в рекламния блок - ми те са цяла армия от този център. Shocked Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Те за туй става въпрос ... Знаете ли, че се съдраха, особено от "Скат" да ме канят и изнудват емоционално да им участвам в предаванията!!!

Дори това се случи имено чрез онзи форум - предишния!!!

Знаете ли, пък, че в "Искрино и лично" искаха да ме направят в качеството ми на ясновидка "лицето на България"???!!!


И знаете ли, че отказвам на абсолютно всички подобни предложения, защото със сигурност знам какво се крие зад тях и в тях! Пълна отврат ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov