НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:31 pm Вижте мненията без отговор
ВНИМАНИЕ: Има ли АДЕПТИ в България?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked А, и по МСАТ имало предаване - "Зона Х" - сега случайно го набарах - в момента тече и е гост Боряна Тотева /или Тотевска/ - много спрягано име. Ама и задават в ефир неудобен в-с :"Могат ли хората да плащат 25 лв.при Първи преглед, водещата ги отряза,и връзката "случайно" прекъсна. Почнаха с "обикновените" въпроси за проблеми.Ама ще превключа к-ла, щото гледам по-интересни неща. Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мдаааа ... става въпрос за "жената-скенер -Б. Т."!!!

Един път говорех с тази жена по телефона, за да я предупредя, че ... няма значение, пак се натресох тогава, където не ми е работата - явно!!!

Та ... тази жена /констатирах го тогава/ е много зле с функцията на мозъка! Най-вероятно става въпрос за склероза!!!

А другата, с която я бъркаш kati, се казва пък Т. Т., която наистина е класическа мошеничка - тя пък мами хората, като се представя за поредната "наследница на Ванга" и с това, че контактува директно с духа на Ванга в отвъдното!!!

Преди години се бяха "хванали за косите" / Б. Т. и Т. Т./, защото втората се представяла за първата, като гастролирала из България ... кикикикикии


Разбира се, че това за контактите с духа на Ванга е пълна измишльотина за бълъци ... ми като й се ловят, що пък да не ги мами?!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 13, 2007 7:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile По тв.беше Боряна, сега в момента на линия е Маг Евина /рекламираха я със снимката - онази със синята друха н асиния фон/тече и надпис, че "световноизвестната ясновидка Е.Л. вече е дипломиран Маг"!/ Да и е честито! В кое УЗ се учи, за да се вземе такава диплома? Май в това същото предаване друг път са отделяли специално внимание на Светлина.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хахахахахаха ... ами всичките "мошета" са в един и същи "окултен кюп" разбира се, ... нали цакат паричкииии!

Едно таково предаване струва 1000 лв. с повторението!

И тези 1000 лв. "маг-Е.-адептесата", както и онази със "светлината" ги изкарват от невежи наивници ... и често казано повечето от тях си го заслужават!!! ... щото искат да имат и да се сдобият по най-лесния начин с всичко ... СЕГА, ТУК И ...ВЕДНАГА!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Юни 13, 2007 7:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А понеже без да искам се заслушах, отговаря и на в-с как да различим "истинските" от "лъжливите" /помагала и женската интуиция/, след това "ни зареди с полож.енергия" от ефир и предаването свършва.А пропо: възможно ли е наистина от екрана на тв. да ни заредят нас зрителите с енергия/при пряко излъчване например/.На времето Кашпировски провеждаше някакви тв. сеанси, ама не съм ги гледала.После чувах, че след години е имало някакъв негативен ефект за хората, които са гледали сеансите.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кати да не вземе сега да осветиш квартала с тоя "заряд" Very Happy Very Happy Very Happy
брей то голяма работа е свършила тая жена като е "обяснила как да я познаем че е читава ясновидка" Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Туй за въздейстие по микрофон,радио и телевизия си е научен факт.Спомнете си за радиофикацията в СССР и Хитлерова германия и ще се замислите,че е имало защо да го правят.
По време и след Кашпировски имаше един Чумак,който зареждаше вода през монитора.Дали е правел или хората си внушаваха,но съм чувал за доста ефекти.

А междупрочем всеки може да си направи особена вода.достатъчное да й говори или да я върти по посока или обратно на часовниковата стрелка,взависимост от желания ефект.
Чувал съм ,че по-часовниковата срелка може да се използва като лек срещу запек,а ибратно-срещу разстройство.Пък който знае,нейа потвърди или отрече

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile А понеже без да искам се заслушах, отговаря и на в-с как да различим "истинските" от "лъжливите" /помагала и женската интуиция/, след това "ни зареди с полож.енергия" от ефир и предаването свършва.А пропо: възможно ли е наистина от екрана на тв. да ни заредят нас зрителите с енергия/при пряко излъчване например/.На времето Кашпировски провеждаше някакви тв. сеанси, ама не съм ги гледала.После чувах, че след години е имало някакъв негативен ефект за хората, които са гледали сеансите.


Мммдаааааа ... не само, че е възможно, ами трябва да ти кажа, че излъчването на всеки един човек от телевизионния екран бива увиличавано 500 000 пъти ... повече от неговото собствено!

Мдааа ... Кашпировски имено така видя сметката на мнозина ... но това не го коментирам!!!

Ха сега представете си какво става с нашия "мил и любим" зрител, когато се пули в екрана и гледа най-различни безпросветни, алчни, лакоми, злобни и завистливи шарлатано-мошеници?!

Познайте в каква "енергийна благодат се къпят" всички само ... гледайки вцепенено "окултните величия от екрана"!!!

Това е направо ужасно ... но явно и то си намира мястото под небето, щото предаванията съществуват от години ... значи от тях се печели, както и от глупотевината на "великия български народ"!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ще ги завъртя чашите да проверя.А знам за това, а един от ясновидците по К-л 3/Пентаграм/, доста симпатичен и приятен господин в началото на неговата част от предаването приканваше хората да си поставят стъклен съд с вода пред тв. и в края правеше зареждането. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 11:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Малко весело:Тази вечер в синхрон с темата за "ония Магове"
по тв.дето са се дипломирали, в едно популярно шоу се появи Маг Пантелей/пародия/ - "хипнотизира" ги от екран пред 3 запалени свещи, след което каза:"Сега косата ви е пораснала с 4мм",по тел. в ефир звънна "слушател":"Ма на мен нещо друго ми порасна!" Sad А Мага му рече:"Нищо, душа!", после изчезна, изпари се..След това на улицата "задвижи един автомобил без шофьор", после се превърна в жена.Голяма простотийка Smile ама след предаването по МСат и настоящото по К-л 3 /не го гледам/направо ми дойде дюшеш. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Еееее ... не мога да не се посмея от сърце, значи!

Миии ... то общо взето това е основния "критерий" за подобни "величия" ... Ама и ти си се посмяла добре, нали!

Ще му кажем едно мерси на този "маг", щото смеха е здраве!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А пък аз имах една много странна случка преди доста години, по времето, когато по телевизията предаваха сеансите на Кашпировски.Не вярвах в тези неща и затова нито съм ги гледала, нито съм ги слушала.По същото това време имах неприятен здравословен проблем /мастопатия/, който беше продължил доста време и се бях докарала до ....абе хайде да не изпадам в подробности, но - доста зле...Беше неделя следобед и аз чистех в къщи с прахосмукачката /т.е. - нищо не се чуваше, освен нейното бръмчене/.Телевизорът просто е бил оставен включен /без да му обръщам внимание/ и разбрах, че е имало предаване на един от тези сеанси, защото му хванах края като свърших с чистенето.Не му обърнах внимание и после гледах "Всяка Неделя". Чак доста по-късно вечерта изведнъж се усетих, че всъщност мастопатията я няма - нищо не беше останало от нея. Не повярвах.Опипвах се - няма и няма!Дни след това разбрах, че всъщност аз съм била подложена на един от тези сеанси, въпреки, че не съм го слушала и гледала съзнателно.От тогава мастопатията си я няма и не ми се е обаждала повече /слава Богу!/.Знам, че много го плюят Кашпировски, но на мен той ми помогна.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Плюят го, защото масовите сеанси предполагат, раличен ефект върху всеки - на едни може благотворно, но на други не.Ти си имала късмет, че точно за твоя проблем е повлиял положително.Но за хора с други проблеми би могъл да навреди - с всеки трабва да се действа индивидуално според случая.А по този повод се сетих - когато за пръв път се заговори за това, във "Всяка неделя" гостува първият май известен- Роберт Йовчев.Той по онова време беше колега на мъжа ми и преди да го покажат ми е разказвал за него и демонстрациите му.Мъжът ми го е провокирал, уж на шега, демонстрирайки неверие, въпреки, че саният той много вярваше на тези неща.Йовчев тогава чрез въздействие му е събрал горната и долна граница на кр.налягане, други неща му е демонстрирал, та го "стегнала вратовръзката",демонстрирал как "гърми" ел.крушка, можел да прецаква разни апаратури и т.н.Оплакал се, че се учи да владее емоциите си, щото неволно можел да навреди на човек, на когото е много ядосан.Той успя да намали лошия ефект от едно наследствено заболяване на мъжа ми по бащина линия, което се предава и на децата.Правил ни е без ни вижда диагностициране от разстояние, на мен и детето, само като е карал мъжа ми да мисли за нас и си ни представя."Моят" пак решил да го "изпробва" и си представил някакъв планиски пейзаж, на което Йовчев веднага реагирал "не се бъзикай с мен. какви са тези планини сега".На мен ми звучи адски нереално, но мъжът ми го разказваше на много хора и не би си го съчинил.Въпросният екстарсенс е инженер по професия, скоро след това занина за Австрия по покана за работа в престижна компамия /мисля, че автомобилна/, години не бяхме чули нищо за него.Преди две години се беше свързал по някакъв повод с мъжа ми, но после така и не се чу.Разказвам това, защото смятам, че тук сигурно не е безизвестен и се знае нещо за него.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 11:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Леле!!! На такъв да не си му жена! Very Happy Как ще си помислиш нещо?! WinkЧестно, винаги съм се чудела как някои магьосници или екстрасенси могат да имат семейна или друга връзка, ако могат да четат мислите на партньора си, или пък да им влияят, да го диагностицират, или пък - разни други магьоснически неща?Това е като да живееш с някой от друга планета, или - с Господ?Дано да не се засегнат Маговете от нашия форум, защото аз го казвам само с най-добро чувство и с вътрешно усещане за преклонение към тях!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 11:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile И аз това си помислих тогава.А бяхме млади и мъж ми още беше на ревнива фаза/плод на патриархално възпитание, много бързо се превъзпита и влезе в релси след това/, та си мислех да не вземе нещо да го накара да ме "диагностицира" по друга линия, въпреки, че нямаше основания за такова нещо /опазил Господ/, ама разчитах на етиката на колегата му.А под негово давление ходих да си изследвам кръвната захар и докторите ме питаха "що?", а аз как да им обясня, че екстрасенс ми го е препоръчал, беше в края на 80-те, дори май 10.11. не беше дошъл.Гледат ме- млада, "каква муха и е влязла", щото аз им казвам"ами така пък, искам да си я проверя захарта".Оказа се, че съм била на предела на нормалните показатели в посока нагоре,т.е. за малко.После той от разстояние ми я нормализира.А мисля, че човекът беше ерген, май е имало проблем с жените точно заради тези му способности.А имаше и друг проблем- главата и ушите му бяха много чувствителни на студ, та зимно време се е налагало да ходи с дебела ушанка. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov