НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 1:25 pm Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
lusesita




Регистриран на: 23 Сеп 2008
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 2:59 pm
МнениеЗаглавие : До Маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена.Казвам се Людмила Любчова Йорданова (03.05.1986г).Разделих се с приятеля си Георги Атанасов Мошков (06.10.1983г.).Искам да знам ще се съберем ли отново,ако не каква е причината?Ако раздялата ми с него е окончателна,кога да очаквам нов човек в живота си,с който ще имам сериозна връзка?Благодаря предварително!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никак няма да бъде зле да прочете какви са правилата във форума преди да зададете куп въпроси! Confused Rolling Eyes
-----------------------------------------
от модератора

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
lusesita




Регистриран на: 23 Сеп 2008
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 9:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Никак няма да бъде зле да прочете какви са правилата във форума преди да зададете куп въпроси! Confused Rolling Eyes
-----------------------------------------
от модератора


Надявам се да получа отговор на някой от въпросите си.Независимо,на кой от тях.Прочетох правилата на форума преди да пиша,но просто не можах да формулирам това,което ме вълнува в един въпрос.Зададох няколко,с надеждата че ще получа отговор поне на един от тях.Благодаря предварително за вниманието още веднъж!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съжалявам, с нищо не съм задължена да Ви отговоря, но бих направила това, защото съм дала тази възможност всеки потребител да получи отговор на един негов въпрос!

Но не аз си избирам на кой точно от всичките, които някой ми е задал.

Ако Вие не сте наясно на кой въпрос от всичките, които сте задала - все пак! - желаете де получите отговор, най-малко пък аз бих избирала на вместо Вас! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
lusesita




Регистриран на: 23 Сеп 2008
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Съжалявам, с нищо не съм задължена да Ви отговоря, но бих направила това, защото съм дала тази възможност всеки потребител да получи отговор на един негов въпрос!

Но не аз си избирам на кой точно от всичките, които някой ми е задал.

Ако Вие не сте наясно на кой въпрос от всичките, които сте задала - все пак! - желаете де получите отговор, най-малко пък аз бих избирала на вместо Вас! Rolling Eyes



Кога ще започна нова връзка?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 12:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако това е най-важното нещо за Вас, трябва да Ви кажа, че ще стане много скоро и най-късно до края на годината.

Ще издържите ли до тогава?! Cool

Надявям се да се чувствате достатъчно удовлетворена от отговора ми - все пак! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
lusesita




Регистриран на: 23 Сеп 2008
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:02 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здравейт Маг Селена.Може ли да ви помоля да изтриете мненията ми от форума?Мненията ми са прочетени от недоброжелатели и ще ми навредят.Надявам се да изпълните молбата ми и ви благодаря предварително,за което.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 19, 2009 3:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не мислите ли ,че ставате прекалено нахална ? Не стига че ви се отговаря на въпроса ами искате и да ви се трият мнения ?

Да сте мислили преди да сте си задали въпроса!

Едва ли някой изобщо се вълнува от вашия личен живот ! Вие просто си измисляте причини ... и то глупави !!! Mr. Green

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Май 06, 2009 11:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ:

Тук, в нашият форум, според установените правила в него не се трият никакви постове (свързани особено с безплатните отговори)!!!

Затова първо прочетете тях и после пишете!!!

======================================================

А не като някои хора, които първо действат и след като им се случи случката едва тогава им се налага да мислят ... както е с една прекалено упорита "потребителка-консуматор" от нашия форум, която пръво беше адски невъзпитана и настоятелна да получи безплатния си отговор и после още по-арогантна и упорита, че стигна чак до там та взе, че се превърна в професионална емоционална изнудвачка - да взема да й изтрия поста след като вече е ползвала тази благодат - безплатната услуга!

Да - ама НЕ!

В противен случай истории подобни на тази като на "lusesita" ще продължат да се повтарят ... Rolling Eyes

Правилата тук във форума са си правила и трябва да се спазват!


=====================================================
от модератора

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov