НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 6:38 am Вижте мненията без отговор
Любовната магия
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Не ми се вярва някой импотентен да не търси начин да не е.Дали с виагра или с магия, все ще му търси цаката, иначе.... Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Аз съм останала с впечатление, че това е израз на мъжкото Его, извор на цялостно мъжко самочувствие и за тях е въпрос на живот и смърт да могат.Но относно магията за това не я считам за част от любовните магии.За любовна магия смятам, че е нещо което касае взаимоотношения между хората /двама души/ и всяка намеса си е чиста доза манипулиране на чувствата и намеса в живота и кармата на човек, което неминуемо поражда някакви негативни последствия.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ахааа!Значи ли,че под "Любовна магия" може да се разбира и връщането на потентността?Е,тогава туй е бяло Laughing

А "Виагра" се правела включите;но и с жълт катарион,брак дишавки по Родопските поляни от..кой ли не..поне туй съм чувал

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е нужно да вярваш в тази магия, за да си стои някой импотентен!

А ако някой не разбира от духовни ценности, то ще му пейстна нещичко, което да му каже или покаже за какво иде реч - стига да може да го разбере!

Но не е и нужно да насилваш собствената си природа чрез виагра, за да правиш секс с някого и да си мислиш, че той те обича! Това е пълна измама ... сори!

А след като спре действието на виаграта какво настъпва пак .. ПЪЛНА ИМПОТЕНТНОСТ! Е ... какъв е свмисълът тогава да се имитира нещо като "любов", а то нее е ... защото е пълна измама и пълно заблуждение!!!

НЕЩОТО, КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ С НИЩО Е ... ЛЮБОВТА!!!

ЗАЩОТО, ЗА ДА Я ПРИТЕЖАВА, ТРЯБВА ДА СИНХРОНИЗИРА НА БОЖЕСТВЕНАТА ЛЮБОВ, А НЕ НА ЕГОИСТИЧНИТЕ СИ ИЩАСИ И АЛЧНИ ЖЕЛАНИЯ!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пет Мар 23, 2007 1:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понякога не толкова, ако става въпрос за мъж, разбира се, а не за примат. Cool

Същото важи и за жените, ако не ме лъже опитът. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ама не може всички мъже да се слагат под общ знаменател все пак.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Прекалено големите обобщения са подлъгващи. Мъжете така, жените иначе. В крайна сметка едно и също. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ха ... ами това изобщо не е така, щото поне от практиката си знам колко жени се оплакват, че мъжете им ги гонят единствено за секс, а иначе изобщо им нямат уважението дори и като на човеци, пък за жени да не говорим!

Странна работа значи?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...........,одеве спомнахте нещо за ритуали с гробищта ,това е много злокобно,да не викате мьртвите ,какво общто имат с мерака и любовта ? Вие ме хвьрляте в някакьв ужасен филм ,някои потребители могат да се изплашат до смьрт с вашите магии .А дане говорим за сексуалната ви активност
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Успокой се и не се "мятай" в кахъри защото няма да можеш да спиш.мене също ме хваща страха от такива неща и затова гледам да си легна понякога набързо. Confused Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Хей, я се стегнете!Какви страхове и мятаници! Никакви гробове и мъртъвци, те си почиват и са в подобър свят/поне се надявам, и аз имам такъв /.И не се бойте и от сексуално-активни хора, няма да ви скочат тук в нета. Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А по темата малко инфо:В прословуттия ми вестник пише, че Принц Чарлз си купил къща с привидение в Уелс.не съм още прочела статията, а ми е любопитно привидението дали влиза в цената/духът на отровена съпруга бродел в имението/.А Камила ще го дава под наем на туристи/имението, не привидението/, когато с принца отсъстват. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Успокой се и не се "мятай" в кахъри защото няма да можеш да спиш.мене също ме хваща страха от такива неща и затова гледам да си легна понякога набързо. Confused Very Happy


Със завиване през глава, нали? Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile А по темата малко инфо:В прословуттия ми вестник пише, че Принц Чарлз си купил къща с привидение в Уелс.не съм още прочела статията, а ми е любопитно привидението дали влиза в цената/духът на отровена съпруга бродел в имението/.А Камила ще го дава под наем на туристи/имението, не привидението/, когато с принца отсъстват. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ами да, кой ще даде пари за отровена съпруга? Ще е проява на много лош вкус Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov