НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:25 am Вижте мненията без отговор
Любовната магия
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Светулка




Регистриран на: 03 Мар 2007
Мнения: 21
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Таз година булка, догодина люлка Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:33 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Само така! Трябва да се грижим и за демографския ръст в България! Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:34 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

...а пари нещо да се казва?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кати щте се заеме с организацията по церемонията ,аз щте кумувам ,Маг Живин щте докоментира с камерата ,зделка или не казваий бьрзо Аудане Question
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:36 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Лили Иванова пее:"Не всичко е париии, приятелю, не всичко е парииии!" Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мьж се обажда в радио Ереван ,от радиото питат : Кого да поздравиме? -Жена ми как кой ,ако може с "умриии" на Азис - те4е си поздрава до края , жена му ,вдига телефона : от радиото питат : - Кого да поздравим госпожо ?- Само мажьт ми с" Аз Имам 100 живота" Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Такива сме гадни ние жените! Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Лили Иванова пее:"Не всичко е париии, приятелю, не всичко е парииии!"
...казал милионерът и се качил в лимузината при гаджето си ,отпътувайки към летището,където го чакала "Чесна"-та му Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ех, мечтиии! Laughing И като се събудил - единият му крак отвит! Twisted Evil Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 12:59 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

INDIGO* написа:
Кати щте се заеме с организацията по церемонията ,аз щте кумувам ,Маг Живин щте докоментира с камерата ,зделка или не казваий бьрзо Аудане Question


Ама мен хич не ме бива по организациите, аз само ще давам ценни съвети, а някой друг ще опъва хамалогията. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 1:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
INDIGO* написа:
Кати щте се заеме с организацията по церемонията ,аз щте кумувам ,Маг Живин щте докоментира с камерата ,зделка или не казваий бьрзо Аудане Question


Ама мен хич не ме бива по организациите, аз само ще давам ценни съвети, а някой друг ще опъва хамалогията. Smile


С организирането и подробностите аз ще се заема и ще ми бъде изключително приятно Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 24, 2007 1:19 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Е това се иска! Smile И тоя въпрос е решен, остава да се заеме всеки със задачите си и сватбата е готова! само малдожнецът да не размисли и да зареже булката пред олтара сам-самичка! Crying or Very sad Или пък обратния вариант, по-малко вероятен не стане "Булакта беглец"! Mad Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov