НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:29 am Вижте мненията без отговор
имам голям проблем
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
eleonora




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:50 am
МнениеЗаглавие : ???? ????? ???????
Отговорете с цитат

здравейте,казвам се Елеонора Огнянова Бачийска, родена на 11 април 1986 г. живеех с приятеля ми на семейни начала,но се разделихме скоро заради нанесения ми побой от него, имаме и дете на 4 мес. съмнявам се че ще доиде да ми се моли да се върна при него,казва се Цветелин Николаев Николов,роден на 12 януари 1980г.,какво да правя,моля помогнете ми
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 11:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За какво ви е всичко това? Човек, който ви е посегнал веднъж, е способен да го направи и втори и трети път... А тормозът, който упражнява над вас ще започне да се отразява и на детето като стане по-голямо... Дръжте се на положение и му покажете, че всичко е свършило, не отстъпвайте назад. Честно казано, не ви разбирам. Домашното насилие е една много болна тема за страната ни, много жени трудно успяват да се освободят, а вие сте освободили и в същото време се чудите дали да се съберете отново. Rolling Eyes Най-добре внимавайте с мъжете, които допускате до себе си. Няма по-добра мярка от тази. Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 1:11 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???? ????? ???????
Отговорете с цитат

eleonora написа:
живеех с приятеля ми на семейни начала,но се разделихме скоро заради нанесения ми побой от него


Здавейте, eleonora!

Знаете ли, че вече сте свободна душа?! Знаете ли, че Бог Ви дава най-добрата възможност да се избавите един път и завинаги от един ЛУД /тук изобщо не се шегувам!!!/?! Така, че не пропускайте тази възможност - втори шанс да се избавите от злодея, за когото ме питате няма да имате и ... ПСИХИЧНО БОЛЕН ЧОВЕКнай-вероятно той ще Ви пребива многократно /през седмицата по няколко пъти - ако се завърне при Вас!!!/, а ще посяга и на детето Ви!

А що се отнася до детенцето Ви, то на горкото му стига да гледа и слуша как баща му пребива собствената му майка! Искате ли детето Ви да полудее в такава зловредна среда?! Ако искате - просто приемете отново "домашния си убиец" обратно при Вас!

Оттук нататък ще дам една характеристика за партньора Ви, която ще бъде абсолютно точна и вярна! Ако желаете - съобразете се с нея и постъпете правилно! Ако не желаете и се водите от Вашите илюзорни чувства и неовладяни емоции - приемете го обратно при Вас, но НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ЩЕ СЕ ОБРЕЧЕТЕ НА ЕДИН АД, В КОЙТО МОЖЕ ДА БЪДЕТЕ ОСАКАТЕНА ИЛИ ... УБИТА, А ПЪК И С ДЕТЕНЦЕТО ВИ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ СЪЩО!!! Оттук нататък решавате сама!!!

И помнете, че такава обширна информация не съм правила на никого в нито един форум, но тъй като Ви е застрашен живота, както и този на детенцето Ви, то ще дам необходимото от себе си!

Такааа ... Въпросни млад мъж, за когото ме питате е ПСИХИЧНО БОЛЕН ЧОВЕК, който най-вероятно страда от ПСИХОПАТИЧНО ПАРАНОИДНО ЛИЧНОСТОВО РАЗСТРОЙСТВО, но честно казано, мисля, че поведението му повечето клони към това на СОЦИОПАТА. Човек с първата диагноза в повечето от случаите измъчва и малтретира жертвата си най-вече психически, докато социопата освен, че тормози психически, то повечето бие, пребива... убива ... Можеш да прочетеш за подобен род поведение във форума "Да поговорим" - там има тема по този въпрос!

Та ... да си дойдем на думата! Партньора Ви е изключително алчен човек, с много тежка карма! Накратко ще Ви изброя негативните му черти: той е единствено прав във абсолютно всичко, т.е. страда от авторитаризъм и ако не му се подчинявате и му противоречите - от негова страна винаги ще следва някакъв вид"наказание", което често и многократно ще преминава в тотална агресия и ще следват бой или пребиване на този, който му противоречи - още повече пък ако този е собствената му съпруга или жена, с която съжителства; той е неоснователно взискателен, проявявайки абсолютна безкомпромисна критичност; голям инат е; прекалено подозрителен и ревнив; много агресивен и крайно нетактичен; той просто е ОЛИЦЕТВОРЕНИЕ НА ДЕСТРУКТИВНАТА ЛИЧНОСТ.

Няма да изброявам кармичните му зловредни проявление, защото едно няма да ми стигне времето, друго - ще заемат много място, защото просто става въпрос за кармичен анализ!

Той е абсолютно непреклонен в решенията си, което, тайно се надявам, ще бъде във Ваша полза, защото това би могло да говори, че няма да се върне при Вас, ако не го търсите и изнудвате емоционално, да направи това нещо!

Освен, че е излючително алчен, той е и съвършен скъперник! Страда още от недоверие и чувство за неразбиране от околните ,което говори за наченките на параноидното му поведение!!! Внимавайте, защото е изключително отмъстителен! С Вас може да се случи и най-лошото /както и с детенцето, разбира се/ - казвам Ви го с цялата си отговорност!!!

Този мъж през живота си никога няма да има жена до себе си, защото с всяка една ще постъпва така, както постъпва с Вас! Този мъж страда от много сериозни комплекси: Нарцистичен комплекс /той е най-умния, най-разбиращия, най-знаещия, най-красивия, най-привликателния и най-недосегаемия!!!/, Каинов комплекс /това е патологична агресия, която е много силна и прогресираща като тенденция напред във времето - поне при него/, оттук нататък следват комплекси за отхвърленост и изоставеност, които са най-вероятно плод от неправилното отношение на един от родителите му към него, а може и на двамата ... В никакъв случай не проявявайте съжаление към него в това отношение!!!

Просто нещото, което задължително трябва да правите е: да се молите на Бога този тип никога да не са завръща при Вас, защото завръщането му може да бъде изцяло пагубно както за Вас, така и за детенцето!!!

Не вярвайте на НИКОГО, който би Ви казал, че има направена магия, която е основната причина да Ви напусне, ЗАЩОТО ПОДОБНО НЕЩО НЯМА!!!

Ако случайно тръгне да се завръща при Вас по-скоро потърсете помощ от ПРОКУРАТУРАТА, като поискате дори да му бъде връчена забранителна заповед да не се доближава на повече от 500 метра разстояние до Вас и детето!

Ми ... това е, което имах да Ви казвам! ПРЕДУПРЕДЕН - ЗНАЧИ ВЪОРЪЖЕН!!! Никога не забравяйте това и ако допуснете грешка, водена от неовладяните си емоции и чувства, то тя може да бъде окончателна за живота Ви, не само за здравето Ви! Съжалявам ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???? ????? ???????
Отговорете с цитат

Елеонора детенцето Ви е само на 4 месеца... наистина е по-добре да бъде отгледано далеч от този човек! Когато някой посегне веднъж... не се спира! ПОВЯРВАЙТЕ МИ знам го от опит Sad! Все пак решението е ваше Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

много се замислих преди да изкажа моето мнение,но реших че е по добре да го кажа Confused .казвам го от гледната страна на детето/защото аз съм била в тази позиция/много е лошо,мъчно и гадно да виждаш как човек без "мозък" и без каквато и да било причина бие,тормози и съсипва живота на майка ти и твоя.психиката и на двете жертви е абсолютно разбита,най лошото е че тези неща никога не се забравят. Sad прекалено късно успях да оттърва майка ми от всичко това,но все пак по добре късно отколкото никога.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
eleonora




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:01 am
МнениеЗаглавие : ????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

МНОГО САМ БЛАГОДАРНА НА МАГ СЕЛЕНА за това, че ми даде светлинката в тунела от която имах толкова нужда, БЛАГОДАРНА СЪМ И НА ВСИЧКИ които ми помогнаха да видя самата истина,която я знаех, но я оправдавах с това,че се дължи на др. фактори за да постапва така с мен. А др фактори според мен бяха, че се влияе мн от майка си и брат си,от алкохола/макар и рядко да го употребяваше, но алкохола на никого не прощава/когато липсваха контактите с роднините му ние изобщо не се карахме,вечер се прибираше от работа целуваше ни, разпитваше как е минал деня ни, постоянно казваше думата "обичам те", която за мен е жизнено важна,когато и каквото поисках винаги ми бе предоставено, не сме лишавани от нищо, сутрин излизаше за работа и ни целуваше за довиждане,през деня звънеше да чуе как сме,дали имаме нужда от нещо, подаряваше ми цветя/нима всяка жена не мечтае за такова внимание/, но видеше ли се с маика си и брат си става6е съвсем др човек,алчен,мрачен,тъжен и заядлив.ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ДЪЛГИТЕ СЛОВОИЗЛИЯНИЯ,но имах нуждата да го споделя с някой,знам ще ми е доста трудно да го забравя, но в името на ДЕТЕТО ще направя всичко и няма да го допусна до мен и малката. ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ВИ БЛАГОДАРЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ МАГ СЕЛЕНА
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 2:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Радвам се, че сте ме разбрала правилно, eleonora, но още по-бих са радвала, ако постъпите също правилно!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
eleonora




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 2:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

разбира се,че няма да го допусна до мен и детето,но лошото е че живеем доста близко един до друг и ще си имам доста неприятности така,че ще ми е трудно но ще се справя някак си ,отново Ви благодаря за вниманието
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Казах ти нещо за ВЪЛШЕБНАТА ДУМИЧКА - ПРОКУРАТУРА!!!

Така, че бъди готова за светкавична реакция, ако той започне да ти досажда и тормози!

Дано да си се сетила да си извадиш поне медицинско свидетелство за нанесен побой ... или пък да имаш свидетели някакви - освен детето!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
eleonora




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 3:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

извадих медицинско и то вече е в районото и чакам да се образува дело, за сега не ни е търсил нито се е обаждал, мисля си,че се чуди как да ми вземе детето,но ме успокоиха че нама да има такава възможност,но лошото което Ви казах преди е че живеем мн близко в един и същи квартал и срещите ще са ни неизбежни,много ме е страх,как ще се развият нещата за напред
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
eleonora




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 6:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодарна сам Ви много за съветите,направих грешка той не е 1980г.,а е 1981,но чак днес забелязах,предполагам,че това което ми казахте за него,не се променя заради моята глупава грешка,но ОБЕЩАВАМ ДА НЕ ВИ ЗАТОРМОЗЯВАМ ПОВЕ4Е С МОИТЕ ПРОБЛЕМИ,НЯМАТЕ СИ НА ПРЕДСТАВА КОЛКО СЪМ БЛАГОДАРНА,ЧЕ МИ ОТДЕЛИХТЕ ТОЛКОВА ВРЕМЕ,ще сам Ви редовен посетител в сайта защото доста ми хареса Приятен ден!!!!!! Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 7:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сбърканата година не е чак толкова водещ фактор в ЯСНОТО ми виждане за този човек! Така, че ... спокойно! Всичко остава така, както съм ти го казала!

Когато му издадат забранителна заповед да не те приближава на 500 метра, защото след това ще му покажат"къде зимуват раците", защото там вече има още по-строги санкции, извратения побойник ще се позамисли дали да ти досажда! Такива като него са адски страхливи ... особено, когато се сблъскат вече със седебните органи и техните санкции!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 8:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може да е малко крайна мярка, но защо не опитате да го лишите от родителски права? Баща, който пред очите на малкото си дете бие майка му, представлява сериозна опасност за бъдещото му развитие. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Според мен първо трябва да си вземе издръжката от него, нали така!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не съвсем, защото лишените от родителски права родители също дължат издръжка на децата си. И при неплащане, мисля че на 2 месечни вноски, познайте какво следва. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov