НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:27 am Вижте мненията без отговор
Аватари и Обяснения
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 8:08 pm
МнениеЗаглавие : ??????? ? ?????????
Отговорете с цитат

Тъй като получих вече две лични съобщения, в които ме питат защо съм си сменил сладкото дяволче от аватара, ще отговоря накратко, за да не отговарям поотделно на всеки. Направих го защото една лоша и грозна леличка от един друг форум ми го приватизира като свое, а не искам да имам нищо общо с нея... дори аватарче. Тя онази леличка е зла и не може да измисли нищо ново и свое си, но може най-паче да крадне, пардон заимства. Отначало си помислих дали да не се ядосам, но после прецених, че няма да е правилно. По-добре да използва моето аватарче, отколкото да сложи снимката си - последното може да доведе до масови самоубийства на потребители, които са решили, че е настъпил краят на света. Rolling Eyes

Жалостив съм към потребителите дори на онзи форум. А и дяволчето вече е седяло там, и е свикнало, но беше в по-добра компания. Wink


Затова си намерих едно ново аватарче ламя-йогичка, дето пуши лула като мен и мърда доволно с краче и опашка. Но да знаете от мен - лула се пуши по-бавно и не толкова начесто. Но тя ламята не пуши тютюн, а лечебни билки за проясняване на ума и дробчетата Rolling Eyes И е добрата ламя Спаска от един виц на времето, и ми харесва.


Всичко това има и положителни страни. Щом те ни крадат, можем и ние тях, а там има толкова много за крадене...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Новите Ви аватари на Вас и на Маг Селена са супер!Харесват ми повече от предишните, а и много Ви подхождат Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Не си падам по дракончета, нито по пушенето , но това ми харесва Wink , а за кончето на Маг Селена спор няма - страхотно е Wink Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Върховни са! Много ми харесват! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Rolling Eyes Не си падам по дракончета, нито по пушенето , но това ми харесва Wink , а за кончето на Маг Селена спор няма - страхотно е Wink Razz !


Ама нали ти обясних, че е ламя-а-а-а

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин е като "добрата ламя Спаска" или като "лошия змей Малинар"!Ако не знаете този дърт виц /щото сте по-млади/, кажете.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мииии аз не го знам, значи ... нищо, че съм дъртичка и грозничка ... като баба Яга или пък катооооо ... Разкажи ми гоооо ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Бе и аз съм "дърта", ама не се сещам за вица, та ще ми е любопитно да го "чуя"! Idea Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пенка да разкаже за Малинар, а аз после ще кажа за добрата ламя Спаска Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"А моля!Тук има грешка!"

Аз йога-наркоман...ъъ..пушач не съм чувал Rolling Eyes

Ония-на Америките се друсат.Индианска ще да е ламята,не индийска

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 9:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
MeGaN_ написа:
Rolling Eyes Не си падам по дракончета, нито по пушенето , но това ми харесва Wink , а за кончето на Маг Селена спор няма - страхотно е Wink Razz !


Ама нали ти обясних, че е ламя-а-а-а


Laughing Laughing Laughing Е да... ама на мен ми прилича на драконче Razz Cool !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
"А моля!Тук има грешка!"

Аз йога-наркоман...ъъ..пушач не съм чувал Rolling Eyes

Ония-на Америките се друсат.Индианска ще да е ламята,не индийска


Тия предразсъдъци ще те довършат

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пред-разсъдък? О,значи ми предстои да "стана човек"!Чудесно!
След-разсъдъкът е кофти...предполагам.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 14, 2007 11:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дано да не бъркам, но горе-долу беше следния:Лошият Змей Малинар събрал всички животни в гората и им казал: "Писна ми да ям малини! От утре ще ви ям вас.Идвате под строй в уречено време.Ти, Бабо Мецо, идваш утре в 9 сутринта, ти Кумчо Вълчо идваш в други ден в 10 сутринта и т.н. - направил строг график.Накрая казал: "Някакви въпроси?"Зайо Байо плахо вдигнал лапа и попитал: "А може ли да не идваме?"- и злият Змей Малинар отвърнал: "Може!" Laughing Малко постно звучи като се пише, а и аз не си го спомням много добре, но от тогава е и този лаф за някого, че е като злия Змей Малинар.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Пред-разсъдък? О,значи ми предстои да "стана човек"!Чудесно!
След-разсъдъкът е кофти...предполагам.


И без-разсъдък е зле, но главно за околните.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov