НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 8:21 am Вижте мненията без отговор
НЕСБЪДНАТИ МЕЧТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Майтапа настарана, ама представи си, че може пък и това да ти е призванието.Хем ще бъдеш полезен на хората, хем ще капне нещичко.
Може "тел.на доверието" или нещо подобно, някои хора в определени моменти имат нужда точно от това - да бъдат изслушвани, дори без да взимаш отношение към проблемите им.Нека си говорят докато им олекне,пък ти ще си намериш квалифициран съветник как да не се натоварваш с чуждите проблеми,защото ако много се вживееш пък може да "изпушиш"


Изобщо не е майтап.Пробвах 2 варианта на това-на пейка в НДК и чрез дом. тел.(за уреждане на сртещата).
В първия случай опознах де що имаше наркомани,които ме караха да им правя хороскопи,че разглеждах и пробвах разни неща.
Втория път се сблъсках с откачени.Мислеха го за секс-телефон(даже някаква ми птъшкаше,ма щот' съм добра душа,не й затворих,а я оставих да се изразява)...Друго няма да разказвам,ма се сещате що за хора няха повечето,та си казах:"Така и така дават пари за глупости,що да не е на мен?Само ще изслушвам и толкова"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Това са рисковете на професията.Какви неща си пробвал,че не разбрах? Пак добре, че не те е потърсил мъж на "секстелефона",че тогава дали щеше благосклонно да го изслушаш да се "изразява". Embarassed Razz Иначе е благородно,може да "спасиш" някой супер отчаян човек от самоубийство, без даже и да разбереш! Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Или пък да му даде малък тласък... може би Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:18 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мечтая за две неща:
1. за повече ИСТИНСКИ усмивки
2. за любов като по филмите /самоче започвам да си мисля, че такава не съществува Sad/

Ако постигна тези две неща ще бъда много щастлива и ако това някога стане всички тук ще научите първи Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имаше пълна програма-мъже,жена,покана за тройка(ма не кебапчета с гарнитура)...Беше ми смешно,все едно участвам в комедия Smile

А за тласъка,се сетих 1 виц.
Разпитват свидетел,какво е станало,а той разказва:
-Миии вървим си с един авер ний тук и гледаме на моста някакъв се качил на перилата.Аверът отива да го разубеждава.Говориха си 10-ина минути,после се хванаха за ръце и скочиха.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Вицът ми хареса,нищо че напоследък избягвам черния хумор.А все пак по-хубаво щеше да е и с кебапчета с гарнитура/лютеница с лук-класика!/плюс другите неща. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 12:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Понякога и той е нужен ... нали така, пък и доста поучителен, нищо, че на някои не им понася!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 16, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз си мечтая да посетя най-различни места по света /Индия, Тибет, Китай,Египетските пирамиди и тези в Мексико и много други ..../!Ех...!!!Знам, че никога няма да ми се случи, но мога поне да си помечтая!Мечтая си също така, моят партньор да е здрав и да е усмихнатия и ведър човек с голямо сърце и чувство за хумор, какъвто беше преди...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Като си говорим за мечти...И аз имам една. Да се върна в Тибет. Защо пък да се върна ли? Ами...имам странното усещане, че там е нещо много родно и близко. А сега де! Като не съм ясновидка да си видя преражданията Laughing Пътища много към целта. Все ще намеря верния. Някое другарче по пътя натам ще се намери ли?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kalevala написа:
Някое другарче по пътя натам ще се намери ли?


Ааааззз Smile! Естествено не бих пропуснала и египетските пирамиди Cool !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Меган, много се радвам Very Happy Що да не ги видим и тях, че и други места... Абе друго си е с навити хора!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Виждам, че повечето хора тук мечтаят за Тибет и египетските пирамиди... що не вземем да си организираме една екскурзийка Rolling Eyes Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:18 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ауданчо да спечели джакпота и тръгваме Very Happy Маг Живин се покри да не го помолим за помощ Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile И аз се присъединявам към мераклиите за екскурзийка,мечтая си да посетя някои места, ама напоследък съм се размечтала и за по прозаични нещица и сигурно не им е тук мястото, не звучи някак си "духовно-извисено".Малко женски глезотийки - като се засменят сезоните към по-топли, та се размечтавам за обновление на гардеробчето за подобрение на визията - малко нови парцалки и чепички, може и "боички" ще ме прощавате за откровеността.Това сигурно става и за темата за "мъжът и жената/но не интимно/", няма да се впускам в подробности,ама бас държа, че подобни желанийца/може би не е правилно да го класифицирам в сферата на мечтите/ си имат и другите форумиращи, поне част от тях, дето не сме стигнали фазата да се абстрахираме от тези неща.
Дано не съм разочаровала някого с това си признание,все пак сме живи хора и нищо човешко не ни е чуждо.За любовта като "по филмите" няма да говоря, щото вече съм я минала тази фаза " в някой друг живот" и тук съм по-голям реалист.Което съвсем не значи, че някои филми така лекичко "докосват'" мякоя и друга "струна в душата ми"/не говоря за сапунените латино-саги дето се "пенят" във всеки тв.канал/. Smile Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov