НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Май 21, 2024 3:35 pm Вижте мненията без отговор
НЕСБЪДНАТИ МЕЧТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 8:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пролет е и е нормално да се по"разгоним"! Very HappyМъжете около мен са се разгонили на тема коли, а котараците мяукат и се бият!Така че ще взема и аз да се "разгоня" на тема парцалки и боички, че да съм в тон с общото пролетно великолепие.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А мен едновременно с това ме обхващат от време навреме и някакви как да кажа "не весели" настроения" /напоследък все през м.март, сигурно през април ще ми мине/, дано "разгонването" ги "разгони" да се махат. Sad Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kalevala написа:
Ауданчо да спечели джакпота и тръгваме


Ха така!Мислех да си го спестя,но най-съкровеното ми желаниое е да правя експедиции.Смятах да почна с неща в България.Но който е чел Кръстьо Мутафчиев и знае за Бастет,то ще се досети,че следващата цел щеше да е "Хранилището на информация" под Сфикса(според Едгар Кейси.Но нещо чувам,че американци вече са ровичкали там,та май съм закъснял).
После щеше да дойде ред на Перу ... и Тибет,разбира се.А навярно се досещате,че не се готвя за "екскурзия",за да губя време и да се фукам пред тоя и оня,а да разбера туй-онуй.Какво точно...ще се разбере Wink

Интересен обект е и Даусдава-столицата на гетиоте(готите),близо до Исперих(а още по-близо до с.Свещари).Днес се опитах да скалъпя една статия от няколко иазточника,но ми спряха нета,та край с публикациите вече.За тях имам желание и сили денем,когатъо РС-то е по-добро и нямам работа.Вечер САМО ми се спи,а за публикация,все пак трябва свежа мисъл .

kalevala написа:
Маг Живин се покри да не го помолим за помощ

А маг Живин НИКОГА!!! не бих го молил да ми съдейства за тотото!!!Може да съм глупав в очите на някого,заради това,ама туй е положението.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз,сигурно и другите говорим за посещения на интересни места с познавателна цел.А съвсем ли "край с публикациите", много интересни неща пускаш за четене, ще ни липсват. Sad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аудане, за тотото се пошегувах Smile И аз, ако случайно си пусна печеливш фиш!!!, ще те викам. Авантюристичният дух явно е в кръвта на всички ни, щом сме тук. Пък за парцалките и чепичките сме се "разгонили" всички. Мииииииииии, таквоз е времето.
Маг Живин не участва в такива работи Wink Той е над тези неща. Но пък може да го поканим като преводач Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Аз се радвам,че срещнах разбиране от "сродните женски души" Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък тичам на природа ... по Витоша, ама докато отидем до Витоша няма да ви разправям какви преживявания имаме понякога, щото е много ужасяващо!

Е, на Вероника й разказах миналата седмица на какво се натъкнахме на връщане от ресторант "Златната рибка", намира се на около 10-на км след Панчарево!

Ще ви кажа само с две думи - нямаше нито новолуние, нито пълнолуние - имаше само еофурично настроение на едни млади хора ... Та едно от момичетата караше кола и ... навръщане ние се движехме на няколко минути време след тях ...

Усетихме с маг Живин, че нещо не е така ... той караше изключително бавно по пътя ... и се натъкнахме на зловеща катастрофа, която беше направило момичето ... човека беше мъртъв!

Оттук нататък няма да ви разказвам нищо повече ... ама много внимавайте с пролетта, щото ... хората стават много нестабилно именно тогава в поведението си!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ужасна история... Mad Mad И аз много обичам на Витоша, от дете съм ходила редовно през уикенда и зиме и лете.За съжаление скоро не съм.И района около Панчарево го знам. Smile Smile
А по темата за нестабилността през пролетта, в момента слушам новините - тези дни много катастрофи с жертви пак... Crying or Very sad Днес също.Сетих се, че наближава Великден,пак ли пред поредния Християнски празник ще има много жертви от злополуки. Sad Sad Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kalevala написа:
Авантюристичният дух явно е в кръвта на всички ни, щом сме тук.


kalevala,под "приключение" разбирам"неподготвеност",а това води до загуби и жертви.Аз говоря за по-сериозна научна експедиция и трябва всеки да има задача.


kalevala написа:
Маг Живин не участва в такива работи.Той е над тези неща. Но пък може да го поканим като преводач


Вярноооо! Smile7 езика са туй!Не е шега работа.А без практика се забравят,та...вземвам го.сал да се съгласи Very Happy

3а Индия имах едни планове,свързани с една "палмова библиотека" и смятах да взема за преводач една особа,поназнайваща хинди,ма ме помоли да не се срещаме..та мястото е свободно...засега... Smile

Ама в Тибет не говорят хинди...май Confused

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Audan написа:
Маг Живин не участва в такива работи Wink Той е над тези неща. Но пък може да го поканим като преводач Very Happy


Забрави ... той не резонира нито на парцалки и чепички, нито пък на това с ... преводите! Лелееейййй - само да те чуе, че му напомняш за преводи!

И в момента е натоварен с много отговорна задача ... така, че не може да вземе участие във форума!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Мар 17, 2007 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съжалявам за това, което сте видели с Живин Crying or Very sad Защо хората продължават да са толкова неразумни и сами си причиняват страданията...Болно ми е, но не можеш да извървиш чуждия път.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Като стана въпрос за "палмова библиотека" се сетих, че бях чела за едно място, където се съхраняват изписани палмови листа.Интересното е, че всяко листо отговаря за един човек,т.е. всеки си има листо, на което е описано житието-битието му - целият му живот от раждането до смъртта - това, което се е случило до момента и предстоящото да се случи.Не помня само на какъв език се казваше, че са изписани листата, но бил много древен. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За мен авантюристичният дух е искрата към света.Той не е нито любопитство, нито страст към геройски приключения в стил "Индиана Джонсън", както се изразяваше моят син. Той е ангажираност към света. Тъй че съм съгласна с теб -това е много сериозно начинание.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Wink


Smile Това да не е индикация,че съм на прав път? Wink Smile Wink Wink Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov