НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 04, 2024 1:18 am Вижте мненията без отговор
НЕСБЪДНАТИ МЕЧТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Ужасна история... Mad Mad И аз много обичам на Витоша, от дете съм ходила редовно през уикенда и зиме и лете.За съжаление скоро не съм.И района около Панчарево го знам. Smile Smile
А по темата за нестабилността през пролетта, в момента слушам новините - тези дни много катастрофи с жертви пак... Crying or Very sad Днес също.Сетих се, че наближава Великден,пак ли пред поредния Християнски празник ще има много жертви от злополуки. Sad Sad Sad


Това не ти ли говори нещо все пак ... Я виж предсказанията ми за тази година тук във форума!

Правих ги някъде по или след Нова година ... потърси ги и ще разбереш, за какво става въпрос!

Онази вечер имах едно странно съновидение, което ми показа колко замърсен е въздуха в София!

Но ... за съжаление не мога да направя тук коментар, защото не искам пак да си имам неприятности с невежеството на някои хора! Затова ... мълча
!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

Ама в Тибет не говорят хинди...май Confused


Миии ... в Тибет говорят на тибъти, ама той и тибъти знае, значи си!!!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Мар 17, 2007 11:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 11:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ооохоооо!
я да видим дали правилно си спомням едни думички,които ,ако гои казвате сутрин,ще си ...оздравите тялото..ако мога така да се изразя

Чунг до ама рунг нинг...
(дано не бъркам,ма май тъй беше)

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 18, 2007 12:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Къде са тези предсказания? Аз не ги намерих. Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
adidessi




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 58
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 3:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хубаво е човек да мечтае, така се откъсва поне за момент от ежедневните проблеми. Още от дете съм мечтателка, но ако ви кажа напоследък за какво често си мечтая може и да ми се изсмеете. Ами мечтая си за топло лято, зелена поляна обсипана с цветя, синьо небе, пеещи птички и аз да бъда там полегнала на земята под сянката на някое дърво, като част от тази прекрасна картина.Струва ми се, че ще бъде като в рая. Освен това не мога да обясня защо мечтая си да отида в Етиопия. Доста съм чела за това място, гледала съм снимки и по някакъв начин ме привлича. Смятам, че е щастлив всеки, който има възможност да посети различни кътчета на света. Smile

_________________
ЖИВОТЪТ САМ СИ НАМИРА ПЪТЯ!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 5:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И на мен много ми се ходи на най-различни места, но истината е ,че съм си направила извода, че не е толкова важно къде си, а - как си?Искам да кажа, че ако мечтата ми е да посетя египетските пирамиди и тя се сбъдне и аз отида там, а през цялото време ме мъчи примерно главоболие, или се притеснявам за детето си, то хич няма да ми е хубаво, че съм там. По-добре се чувствам, когато мога да се докосна до някаква хармония в себе си /за съжаление - рядко се случва/.Е - ако можеше и двете - щеше да е най-хубаво! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 6:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

A аз мечтая за Сейшелските острови Rolling Eyes
E,може и остров Крит ...ама никой не ги продава Crying or Very sad ...засега Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 6:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
A аз мечтая за Сейшелските острови Rolling Eyes
E,може и остров Крит ...ама никой не ги продава Crying or Very sad ...засега Cool


Изчакваме някоя и друга година да станат пустиня и купуваме на безценица.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 7:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Става,пък после построяваме верига пирамиди и като завалят дъждовете-"Хей,Живот,здравеееей,здравееей!" Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 9:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А може ли ти да построиш пирамидите, пък аз ще извикам дъждовете. Very Happy Все пак трябва да има някакво равноправно разделение (макар да се заемам с най-тежката част, както виждаш Embarassed )

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ей,аз се чудя какви са тия валежи напоследък,дъжд,дъжд, в началото на астрономическата пролет.То като нямаше сняг,който като се стопи да напълни запасите от вода по язовирите,поне дъждът ще свърши тази работа.Само дето стават наводнения и нивото на някои реки застрашително се вдига. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 9:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Валежите са от един друг наш общ бизнес с Аудан. Ама той западна и останаха само валежите Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Ей,аз се чудя какви са тия валежи напоследък,дъжд,дъжд, в началото на астрономическата пролет.То като нямаше сняг,който като се стопи да напълни запасите от вода по язовирите,поне дъждът ще свърши тази работа.Само дето стават наводнения и нивото на някои реки застрашително се вдига. Sad


Ние пък посрещнахме пролетта със сняг Confused !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ами Честита снежна пролет! По новините чух, че по вашия край много валежи, някои села били наводнени, нямало ток, при теб как е? Нали не бедствате там?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 10:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Валежите са от един друг наш общ бизнес с Аудан. Ама той западна и останаха само валежите Razz


За бизнеса "когато му дойде времето"."Вервайте ми!". Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov