НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 5:47 pm Вижте мненията без отговор
НЕСБЪДНАТИ МЕЧТИ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 10:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тука нещо се случваааа ... така пък си мисля аааззззз ... Сигурно ще е за хубавоооо ...

Дано, дано, даноооо ... до всяко добро същество, застане по още едно ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

До мен искам баба-милионерка ,без наследници и дългове,над 85...години,не киляа,че е опасно

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ма кой говори за интимни контакти?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ааааааааа той Ауданчо има друга идея.изчаква да дойде зимата,забърсва бабето когато навън температурата е поне минус 10 градуса,окъпва я и я изнася на терасата на чист въздух за поне 2 часа-след простудата Ауданчо остава вдовеца милионер Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Неее.На младини мислех да ставам лекар,та не съм с такива мисли.
Но съм забелязал,че доста хора се лепват за мен и зарасказват работи,които и с мъчения не биха издали.та се замислям,ако нещо спечеля от тотото,да сключа договор с някой мобилен оператор и да ми пуснат импулсен нмер.

Ще изслушвам срещу заплащане.Те ще приказват-аз ще слушам!

Че ми писна на аванта-все ми се опалкват и съвет ми искат.Аз им казвам,а рте -нищо.А после пак ми се оплакват./Аз им тегля една...а те уж се оправят за някакъв период от време,па току пак изпростеят.Та си викам,ч като няма оправия,поне да се замогна

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Замислювам се,тогива...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Свирни на ония от борса оракул, веднага ще ти дадат слушалка Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Тя милионерката ще се вози с него в лимузина и ще си има носачи и бодигардове, та няма да се хаби да я разхожда сам.А ако не е склерозирала, ще вземе мерки да не я умори, да не е вчерашна, я! А и с тази си постъпка ще върне много нивото си на духовно-извисен человек, как така "убийство с цел облагодетелстване", па макар и бавно и незбележимо,от закона неуловимо. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Тя милионерката ще се вози с него в лимузина и ще си има носачи и бодигардове, та няма да се хаби да я разхожда сам.А ако не е склерозирала, ще вземе мерки да не я умори, да не е вчерашна, я! А и с тази си постъпка ще върне много нивото си на духовно-извисен человек, как така "убийство с цел облагодетелстване", па макар и бавно и незбележимо,от закона неуловимо. Smile Smile Smile


Това е за темата за любовната магия! Дайте да я преместим там, пък аз ще видя какво мога да направя за осигуряването на една баба и връщането на аудан с четири прераждания назад в духовността (най-вече второто) Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
...ще видя какво мога да направя за осигуряването на една баба и връщането на аудан с четири прераждания назад в духовността (най-вече второто)



Много е гадно времето в Англия...пък и съм забравил да яздя.Ма шотландски гайди с уиски-става! Very Happy
Е,ако ми върнат замъка,може и да се позамисля над офертата

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

я си пробвай поличката че да не ти е утесняла Ауданчо.пък ние с гайдите ще дойдем.аз не пия алкохол ама ще дойда с пая от ябълки Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Маг Живин написа:
...ще видя какво мога да направя за осигуряването на една баба и връщането на аудан с четири прераждания назад в духовността (най-вече второто)



Много е гадно времето в Англия...пък и съм забравил да яздя.Ма шотландски гайди с уиски-става! Very Happy
Е,ако ми върнат замъка,може и да се позамисля над офертата


Пропуснал си същественото, а прераждането може да е и в Афганистанско, на някой сух, брулен от ветровете пясъчен хълм с вода веднъж годишно от небето и ток пак оттам. Почти като замък е. Цялата пустош ще си е само твоя. Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Неее.На младини мислех да ставам лекар,та не съм с такива мисли.
Но съм забелязал,че доста хора се лепват за мен и зарасказват работи,които и с мъчения не биха издали.та се замислям,ако нещо спечеля от тотото,да сключа договор с някой мобилен оператор и да ми пуснат импулсен нмер.

Ще изслушвам срещу заплащане.Те ще приказват-аз ще слушам!

Че ми писна на аванта-все ми се опалкват и съвет ми искат.Аз им казвам,а рте -нищо.А после пак ми се оплакват./Аз им тегля една...а те уж се оправят за някакъв период от време,па току пак изпростеят.Та си викам,ч като няма оправия,поне да се замогна


Smile Майтапа настарана, ама представи си, че може пък и това да ти е призванието.Хем ще бъдеш полезен на хората, хем ще капне нещичко.
Може "тел.на доверието" или нещо подобно, някои хора в определени моменти имат нужда точно от това - да бъдат изслушвани, дори без да взимаш отношение към проблемите им.Нека си говорят докато им олекне,пък ти ще си намериш квалифициран съветник как да не се натоварваш с чуждите проблеми,защото ако много се вживееш пък може да "изпушиш" Idea Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не знам,може.ма аз казах каквот' си спомням.Но може преди тия да е имало и други,де

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 15, 2007 11:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Говорим за напред, което би могло да е доста назад. Просто ти припомням за какво говорим Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov