НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Май 07, 2024 3:06 am Вижте мненията без отговор
Любовната магия
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Какво е това "любовна магия"? Да направиш така, че някой да се влюби в теб ли?Че това на мен ми звучи унизително.Ако трябва магия, за да се влюби той в мен, то аз не искам такава любов.Любовта би трябвало сама по себе си да е магия, но с участието само на двама души.Всякакво друго вмешателство - и това вече не е любов!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 10:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ха ... тук ще стане вече интересно и ... много моля, да няма сърдити!

Ама утре най-вероятно ще я коментирме, за сега ... лека нощ на всички!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:05 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Имах сериозно основание да мисля, че и моят мъж е бил обект на такава магия, дано да греша, защото знам, че това е тотална негативна намеса в живота на човека и тези около него.А и соглед на това което му се случи накрая, дано няма нищо общо.Някой път сигурно ще събера смелост да се консултирам и по този въпрос, въпреки, че вече едва ли има значение.Точно по тази причина бих се въздържала да прибягвам до такива услуги, както казва Penka това не е никаква любов.А и рано или късно доколкото занм магията спира да действа и тогава става по-лошо от преди.Чувала съм, че обектът на такава магия впоследствие се разболява, търпи неудачи и т.н.Е, ако много обичаме даден човек не бихме му причинили това, само за да ни заобича.По-добре с друг/а, отколкото "наш", а нещастен и страдащ. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз говоря за такива хора.Не е редно да обвинявам други за проблемите, които ми се стовариха изневиделица върху дългия и хубав брак, но той извднъж все едно стана друг човек.А и катастрофата накрая, с още трима човека дето си отидоха заедно.Дано да греша, ако някой има пръст в тази работа, жал ми е за него/нея/ нищо добро не го чака от тук-нататък, а не искам никой повече да пострада, независимо какви ги е вършил. Sad Sad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:42 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Възможно е, всъщност аз имах предвид по-широк кръг от магии, включително и това.А що се отнася до другото, не съм сигурна, дали трябва да го знам, освен ако могат да бъдат предпазени и друг хора.А ако се окаже, че съм можела да направя нещо за да го предотвратя, а не съм поради незнание, е тогава не знам...трудно ще го понеса.С такава вина не се живее.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Беше 1988 или '89 и се бях запознал с една девойка.Беше само познанство,макар,че момата напираше за целувки.Смятах ги за женски начин за изразяване на благоразположение,а не на нещо по-сериозно,защото беше евангелистка-петдесятничка и "тия не са опасни",си милех аз.

Обаче идват веднъж с майка си и изпитват неистовото желание да ми сготвят култивирани печурки.а най-подозрителнот беше,че искаха да видят,че ям.

Мммдааам!Изядох гозбата ,но с девойката ни се залибихме,ни се оженихме.
Ако е било любовна магия или не ме е хванала или е избила другаде.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile О, то така ако ставаше,ехе, колко омагьосан народ щеше да има!Докато четях първо реших, да не са искали да те тровнат /ама щом не са си носили тухличка за всеки случай/, нищо, че са омагьосани.А за рецепти за магии с манджи и питиета колко съвети дават някои хора и то какви ужас! Evil or Very Mad А най-трагикомичното е, че някои им се връзват /обикновено жени де,май ние като изперкаме на тая тема,ама съм чувала и за мъже дето търсят начин да омагьсат дамата на сърцето си/.А като стана дума за магии за любов, има и магии за раздяла, които също са продиктувани от любов или внушение за любов - разделя ме двойката/семейството/ той/тя е наш/а.Жална им майка после на тези хора.
Тук не става въпрос за хапнали и пийнали "омайно биле", а за услуги на професионалисти в областта. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Тук не става въпрос за хапнали и пийнали "омайно биле", а за услуги на професионалисти в областта. Smile


Те ако бяха взели гъбите,обработени от вещ в Занаята,можеше и да съм "проговорил ангелски език" в църквата им вече и да имаме стандартните 2 деца (щяха да са дъщери.такива се раждат на мъжете под чехъл).

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Не е вярно!/това за дъщерите/никакъв чехъл!На истинските мъже им се раждат дъщери.Е и синове де! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нормално е първото дете да е момче,второто момиче и т.н.Нечетните да са момчета,четните-момичета.
Първото дете взема физиката и характера на бащата,второто-на майката...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 1:54 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Тия двете явно нещо са объркали, щом не се е получило.Да ти цъфнат майка и дъщеря на куп, за да те нахранят, какъв ужас! Това не си го представям нито като дъщеря с майка ми, нито като майка с дъщеря ми. Да водя с мен майка ми при гаджето, че да му готвим, още по-малко пък мен да ме взима дъщеря ми с нея при някой, че да му готвя, да не е пила газ! Добре, че не е сработила магийката.А може и да не са имали такива намерения,просто хуманен жест от тяхна страна.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 2:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...А може и да не са имали такива намерения,просто хуманен жест от тяхна страна.


Тц!Не бяхме толкова близки,че чайк да ми готви,пък и никога преди(а и след )това не са го правили.
А и ме гледаха дали ще вкуся,като че очакваха някакво чудо.
Те не бяха добре материално,а аз бях тролейбусен шофьор(за май'89 взех 500лв),та си прави сметката дали е "хуманен жест"...нищо,че бяха християни Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 2:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ако си живял сам може да са решили "горкото момче, няма кой да му сготви", ама явно не е такъв случаят.Пък и не лоша партия си бил с тази заплата, по онова време ние "младите специалисти" взимахме 170 дор до 200 лв.Ама пък ни стигаха да живеем що-годе нормално, а сега...Ти си бил същи баровец, нищо чудно, че си хапнал печурките.поне вкусни ли бяха?Явно тогава ти е светнала "червената лампичка" Idea може за това да не те е хванала магията, мобилизирал си някакви защитни сили.Иначе получаваш в комплект и тъщата, да има кой да ти готви, да ти готви...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 10:17 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Нормално е първото дете да е момче,второто момиче и т.н.Нечетните да са момчета,четните-момичета.
Първото дете взема физиката и характера на бащата,второто-на майката...


Smile И за мен това е идеалният вариант,ама Божа работа.А аз знам, че по-често момичетата приличат на бащите, а момчетата на майките, в повечето случаи, не е задължително.Имам предвид комплексно и като характер.А някой си приличат само на себе си, други взимат най-доброто и от двамата/среща се и обратния вариант/.Абе важното е да са живи, здрави и щастливи. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 10:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ауданчо под чехъл Laughing Razz ! ...

Темата наистина е много интересна и ще се постарая да не се отклонявам повече от нея Embarassed Rolling Eyes !
Нямам нищо против любовните магии...даже много често съм си мислела "Само ако можеееех" ... но не мога Rolling Eyes ! И да се уточня... много ми се е искало да помагам на "твърдоглави" влюбени Smile , т.е на някои влюбени гълъбчето, на които им трябва съвсеееем малко, за да са щастливи /например като се отърсят от "тъпата" си гордост..., макар че аз съм жив пример Embarassed /! Тааа много ми се е искало да помагам в такива случаи, но лично аз не бих прибегнала към любовна магия, ако някой не ме обича /харесва/! Винаги ще имам някакво странно усещане, че този човек е до мен само заради това, че съм му направила магия, а не заради това че ме обича Sad! Но и не бих осъждала хора, които прибягват до такива средства, стига да са добронамерени и да не вредят на трети лица... Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov