НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:51 am Вижте мненията без отговор
излизане от тялото
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Нед Юли 12, 2009 10:45 am
МнениеЗаглавие : излизане от тялото
Отговорете с цитат

Здравейте Smile

Тази сутрин се станах с мисълта за излизането от тялото. Порових се малко из темите, не видях подобна дискусия и реших да споделя моите преживявания.
Незнам дали това, което ми се случи преди време е излизане от тялото, но ми се стори като такова.

Бях си легнала и се бях унесла. Не бях заспала, но бях в едно такова състояние, където нито спя, нито съм будна. Виждах всичко в стаята. По едно време цялото ми тяло се вцепени, сякаш се парализира. Не можех да мръдна дори пръста си. В този момент излезе една картина пред очите ми- как бягам в нещо като болница и една сестра ме среща и ми казва " Бързай, защото знаеш ли колко много души чакат за тяло". Имах усещането, че нещо от мен се отделя. Изпитах невъобразим ужас и страх, паника, а донякъде и болка... Уещах, че нещо от мен се издига... В този момент исках да помръдна, но не можех... Единственото нещо, което успях да направя беше да си кажа мислено " Господи, моля те върни ме обратно" и в този момент все едно нещо ме притегли обратно към тялото и вече можеше да мърдам. Бях зверски шокирана. Не мога да го обясня с думи.

Преди много години ми се беше случило нещо подобно, но нямах усещане за излизане от тялото. Просто бях в подобно състояние, виждах всичко в стаята, но бях като парализирана и не можех да мръдна. Попаднах в нещо като сън, но беше много реално, където един ужасен човек държеше нож в ръка и ме беше притиснал до една стена и ми говореше :" Най- накрая те намерих". Искаше да ме прободе с ножа. Пак изпитах ужас, но не можех да помръдна. Знаех, че дори пръстчето си да мръдна и всичко това ще свърши. С пряко сили успях да завъртя главата си леко и целия ужас изчезна.

А ето и една случка със съпруга ми. Той милия сигурно вече 3-ти живот живее... Още като новороден изпада в кома и едвам го връщат към живота.
Като тинейджър получава много тежка бронхопневмония и едвам го спасяват. Бил е получил срастване на белия дроб в задната част на гръбначния стълб. И това срастване го има на снимка. Като студент е имал преживяване с излизане от тялото. Разказа ми как се е виждал отстрани, ходейки из стаята. Уплашил се е и се е върнал обратно в тялото. Разказа ми, че тогава е усетил много силна болка в областта на срастването на белия му дроб с гръбнака. След като завършил образованието си и е трябвало да ходи в казарма. Естествено предоставя на комисията и снимки на белия му дроб, където ясно се е виждало срастването. Правят му нови снимки и се оказва, че от това срастване няма и следа. ТОй и до ден днешен си мисли, че срастването е изчезнало точно в този момент, когато е излязал от тялото си...

Може би тези истории ви се струват смешни. И аз незнам какво точно представляват те.. Просто реших да споделя и да видя вашите коментари, мнения и тълкувания по въпроса.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Mega-V




Регистриран на: 30 Авг 2009
Мнения: 26
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 31, 2009 7:53 pm
МнениеЗаглавие : :
Отговорете с цитат

Ричи Блекмор, един от моите идоли и феноменален рок китарист от 70-те и 80-те години, който съм гледал няколко пъти на живо, сподели преди години в едно интервю, че в началото на кариерата си още с Deep Purple е преживявал няколко пъти състоянието "Екзекуция на душата". Излиза извън тялото си, докато свири и се носи сред публиката, как го е постигнал не знам Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 04, 2009 7:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте! Нека и аз споделя свое преживяване, пък ще се надяваме някой по-напреднал от нас да ни ги обясни Smile Преди време, когато синът ми беше на година, бяхме на село. Една нощ се събудих от необяснимо и странно бучене. Обзе ме тревожно предчувствие и отидох до креватчето на детето. То си спеше като ангелче. Погледнах ,кой знае защо, към тавана и се вцепених. Целия таван изглеждаше като движеща се кървава маса, а бученето продължаваше. Изведнаж една мисъл проряза съзнанието ми : "Те са дошли за детето!" Нито знаех кои са тези "ТЕ", нито пък защо точно за детето, а не за мен. Просто грабнах Стефчо ,едва отключих вратата и затичах към другата къща, където спяха мама и татко. Имаше луна, само това си спомнам, защото прекрасно виждах пътеката. Имах чувството, че някой ме преследва.
На сутринта всичко уж беше наред, когато родителите ми се качиха да огледат стаята. Но аз повече никога не съм нощувала в нея...
Не знам какво беше това.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 05, 2009 12:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ти не си била извън тялото си тогава, Калевала!

Но определено някой друг е искал да влезе в тялото на някого. Cool Confused

Както аз, така и ти знаем, че Стефчо е необикновено дете, нали!

Те изпитанията започват още оттук при него! Ангелче е той, едно малко ангелче, което вече доста поотрасна!

Знаеш какво мнение имам по принцип за хората и безотговорността им към създаването на децата.

Но... не мога да си кривя душичката за Стефчо. Нека остане винаги такъв.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 2:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Селена, малко се притесних. Дали не го застрашава нещо? А че си е по-особен го знаем и сме го коментирали с теб неведнаж.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вече не го застрашава нищо, Калевала!

Знам, какво преживя и защо си с това усещане.

Но не виждам да го грози никаква фатална опасност, както и теб!

Животът е пред вас двамата. Трябва просто да имаш сили да го живееш! Трябва просто да обичаш живота. Wink Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 6:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много ме успокои! Все си мислех през тези години дали ще мога да го запазя. Той излезе силно момче. Да ми го пази Господ!
А преживяването, само по себе си, беше ужасно. Твърде реално беше.
Целувки и прегръдки имате от мен и Стефчо! И да знаете, че много ви обичаме!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 07, 2009 7:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И ние теб, Калевала!

Приятна вечер ти желаем! Smile



_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov