НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:59 pm Вижте мненията без отговор
До маг Селена
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
monstera




Регистриран на: 19 Мар 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 9:19 am
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Пиша ми с молба ако можете на ми подскажете. Брат ми се казва Димитър и е роден на 28.08.1968 г. има неразбиратество със съпругата си .Ще се разведат ли или ще си запазят семейството.
Благодаря
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще Ви помоля преди да си зададете въпроса - отново!!! - да прочетете темата "ЗА ПРАВИЛНОТО ПОЛЗВАНЕ НА ФОРУМА"!!!

Ще Ви отговоря едва тогава!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
monstera




Регистриран на: 19 Мар 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 10:21 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пиша ми с молба ако можете на ми подскажете. Брат ми се казва Димитър Георгиев Лазаров и е роден на 28.08.1968 г. има неразбиратество със съпругата си .Ще се разведат ли или ще си запазят семейството.
Благодаря.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 11:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да ви подскаже какво? На какво морално основание считате, че следва да се интересувате от личния им живот, след като те са семейство от което вие не сте част? Те са тези, които следва да решават проблемите си, а не някой друг. Нещо повече - на вас дори не следва да ви се дава подобна информация...
Ако ви стиска, попитайте брат ви очи в очи дали има намерение да се развежда. Но само ако ви стиска, разбира се. Wink Rolling Eyes
Ако вие наистина сте загрижен за тях, ще направите необходимото, за да им окажете морална или друга подкрепа, а не да разпитвате без тяхно знание, дали някога ще се разведат. Съгласете се, че подобно поведение не може да намери подкрепа у който и да било сериозен човек. Exclamation
А на мене лично ми намирисва, че подбудите ви не са нито почтени, нито безкористни...
Опитът разпознава подобни миризми... Wink
Личния живот е неприкосновен. Братя, сестри, лели, стринки и др. подобни, нямат нито морални, нито каквито и да било други права да се намесват в живота им... Дори и само с "любопитни" въпроси.

Селена, можете да ме изтриете, ако не е трябвало да се обаждам.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 19, 2007 7:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

monstera написа:
Пиша ми с молба ако можете на ми подскажете. Брат ми се казва Димитър Георгиев Лазаров и е роден на 28.08.1968 г. има неразбиратество със съпругата си .Ще се разведат ли или ще си запазят семейството.
Благодаря.


monstera, струва ми се, че май не сте прочела много внимателно "ЗА ПРАВИЛНОТО ПОЛЗВАНЕ НА ФОРУМИТЕ"!!!!

А пък ако сте го направила, то трябва да Ви кажа, че се държите меко казано, малко арогантно!

В този форум не търпим подобен тон, а неспазването на правилата за форума СЕ САНКЦИОНИРАТ!!!


А reveta е абсолютно права, че не точно Вие сте човека, който трябва да се интересува за брака на брат Ви, щото това все пак е той! Ако той не е отговорен за собственото си семейство, то това не е ничий проблем, нито пък ЗАДЪЛЖЕНИЕ!!!

И МНОГО МОЛЯ ВТОРИ ПЪТ НЕ ПИШЕТЕ НА ЧАТЕРИЦА!!! Защото просто ще следва банване!!!

Единственото нещо, което мога да кажа, за брат Ви е, че най-вероятно през тази година ще напусне съпругата си!

Ако трябва да бъда съвсем откровена и ако изобщо пък имам правото да определям нечия вина за постъпката му, то ще Ви кажа с цялата си отговорност, че не съпругата му е виновна за неразбирателството помежду им, а личното той!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
monstera




Регистриран на: 19 Мар 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 8:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви много за отговора.

Втори път няма да си позволя волности в този форум .Извинете ме още веднъж, но много сме притеснени всички , все пак живеят от 10г. и имат и детенце.
благодаря и пак ИЗВИНЕТЕ ме моля Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
monstera




Регистриран на: 19 Мар 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 8:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

а, той все повтаря колко много я обича и , че без нея не може да живее Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 6:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

monstera написа:
а, той все повтаря колко много я обича и , че без нея не може да живее Sad


Лично мен изобщо не ме интересува какво повтаря той!

Човекът е притворно същество, което не познава себе си, поради което и говори най-различни неправдоподобни неща, които - пак повтарям - изобщо не ме интересуват!

Казвам Ви това, което виждам, а не това, което би Ви харесало!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
monstera




Регистриран на: 19 Мар 2007
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 1:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бихте ли ми казали ако е възможно. Има ли си любовница?
Благодаря
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 3:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

monstera написа:
Бихте ли ми казали ако е възможно. Има ли си любовница?
Благодаря


... (Нямам думи!) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 5:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е това вече е супер нахалство! Twisted Evil Като сте толкова близки с брат си и той ви споделя всичко - ми питайте него дали си има любовница!Вие сте илюстрация на поговорката: "ти му подадеш пръст - то ти налапва ръката до лакътя!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 21, 2007 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ви Аудан и Пенка ...

И поради това, че и аз нямам думи , то няма да позволя на подобни нагли особи да ми ... отхапят ръката!!!

Ааааа ... и ако много-много продължават да "знаят" и да се държат меко казано арогантно ... просто ще бъдат баннати!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 5:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знаех си, тази жена че не е искрена и безкористна в любопитството си. Но като й го казах, веднага се направи на много обидена и в яда си забрави даже да пише на кирилица. Нейн проблем. Neutral Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 5:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тя само да посмее да се появи още един път тука ...!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 25, 2007 1:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никой, никого с нищо не задължава тук.Който пита коректно - отговарят ясно и точно, според зададените данни, а дали вярва и го приема си е негов проблем. Ако не - търси други. За проверка на способностите си има и други начини, но едва ли в сайта и форумите.Поне на никого не вредят, разходете из другите такива сайтове/а сигурно вече сте го направили/ и там потърсете помощ.Фактът, че няколко човека, смея да кажа не прости и наивни, а поне не на по-ниско от средното интелигентно ниво сме чести гости тук за да дискутираме теми за нещата от живота и съумяваме да спазваме добрия тон, а не в другите сайтова мисля, че говори достатъчно за сайта.За това нека на който не му харесва просто да се оттегли с достойнство, а не да се опитва да вреди и да разваля пейзажа.Всички си имаме някакви житейски проблеми, но това не е причина да се самоизяждаме помежду си и да бъдем зложелателни. Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov