НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Май 03, 2024 11:06 am Вижте мненията без отговор
Много се радвам,че съм тук!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 10:13 am
МнениеЗаглавие : ????? ?? ??????,?? ??? ???!
Отговорете с цитат

Very Happy Здравейте на всички!Регистрирана бях в предишният форум,но "избягах",защото маг Селена вече не беше там.Страшно много съм й благодарна,че ме ориентира към Крия йога! Very Happy А също така и с преживяваниятя ми/ОИТ/,които споделих с нея и с г-н Календеров!
Пожелавам на целия екип здраве,много позитимни емоции и професионални успехи от сърце! Very Happy

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 12:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добре дошла в форума Wink Извиниме но ,аз се позовавам на интоицията си ,която ми казва ,4е притежаваш някаква дарба ,ако е така може да си много полезна тук !!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 12:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Благодаря за милите думи!Мисля,че трябва още много да уча,за да достигна до познанието,което търся.Преживявам неща,които за хората са необясними и "налудни".Това не ме плаши,вярвам,че много хора преживяват същото.Винаги съм се стремяла към доброто в хората и в света като цяло.Знам,че е невъзможно да искам същото отношение и от другите,но такава съм си...
Темите тук са много интересни ,и това е благодарение на всички вас форумци!
Very Happy До скоро писане!

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 12:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всички ние се радваме, че сме тук Wink ! А аз в момента съм на работа /пак кръшнах, за да вляза за малко във форума Embarassed и... изчезам Smile/. Приятен ден на всички ... до довечера Wink .

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 1:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пропуснах да кажа "Добре дошла nelisun"! Радвам се, че ще бъдеш сред нас / надявам се за дълго Wink /!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 1:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy БЛагодаря ти Megan!Тук съм с вас !Желая ви приятен ден! Very Happy

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
INDIGO*




Регистриран на: 14 Мар 2007
Мнения: 122
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 1:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нели бади сигорна ,4е поне пове4ето от нас ,няма да гледат на способностите ти ,като на някаква лудост ,това ,4е не се страхуваш от това ,което е вьзможно да преживееш е много хубаво ,аз ли4но на моменти подтискам вьзприятията си от страх Embarassed Продалжавай смело напред Arrow
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 2:23 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????? ?? ??????,?? ??? ???!
Отговорете с цитат

nelisun написа:
Very Happy Здравейте на всички!Регистрирана бях в предишният форум,но "избягах",защото маг Селена вече не беше там.Страшно много съм й благодарна,че ме ориентира към Крия йога! Very Happy А също така и с преживяваниятя ми/ОИТ/,които споделих с нея и с г-н Календеров!
Пожелавам на целия екип здраве,много позитимни емоции и професионални успехи от сърце! Very Happy


Smile Smile Smile Добре дошла във форума и от мен,една от редовите потребители! Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 6:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, nelisun!

Очаквах да се включиш дори много по-рано, но явно си била възпрепятствана! Няма значение ... радвам се, че отново си с нас!

Радвам се, че отново ще можем да обменяма мнение за толкова много неща!

А още повече се радвам, че си една от редовите КРИЯБАНИ!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
nelisun




Регистриран на: 28 Яну 2007
Мнения: 13
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Благодаря за доверието и топлото посрещане от всички вас приятели!Ще съм на линия винаги и по всяко време!МАГ СЕЛЕНА приветствам ви за тези форуми.Тук атмосферата е приятелска,толерантна и спокойна!Желая ви успех във вашата работа от сърце! Very Happy

_________________
У човека има една тъмна страна,и тя се нарича глупост.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 20, 2007 7:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря много!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov