НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:02 am Вижте мненията без отговор
за магиите
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
sunny04




Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 07, 2009 11:30 am
МнениеЗаглавие : за магиите
Отговорете с цитат

Здравейте !
Мислех ,че не е редно да питам за каквото и да било от моя живот .Особено защото това са собствени проблеми и не е редно да ангажираш някой друг с твоите неща.Но Вие давате спокойствие и яснота на много хора.За което всички сме благодарни.Вие решете дали ще ми отговорите.
Дете съм на разведени родители.Баща ми-много добър човек ,но доста студен човек/мисля че е затова, че не сме достатъчно време заедно ,тепърва се опознаваме/.Майка ми -истеричка,доста лош човек/без да я обиждам/.
Избягах от нея на 15 и сега съм щастлива омъжена.Случи ми се нещо много странно и плашещо.Преди доста време някой ми каза ,че ми е направена магия от МАЙКА И ДЪЩЕРЯ.Интересно защо не си спомням абсолютно нищо за тади информация-нито кой ми го е казал,нито кога,никакви подробности.И сега на скорошно гости на баща ми,той ми каза ,че ми го е спестявал досега ,но случайно попаднали с жена си на гадателка и тя им казала че имат направена магия от МАЙКА И ДЪЩЕРЯ.Попитах го дали случайно не ми го е разказал той преди време ,а той каза категорично не.Доста съм притеснена от тогава и не знам какво трябва да направя.Наистина баща ми и жена му се разбират прекрасно но казва че нещата им навън не вървят от тогава.Интересно че и при нас с моя мъж е така.Моля кажете ми има ли такава магия и как да я разваля.
Баща :Божидар Петров Божинов роден на 23,01,1958г.
Жена му:Тошка Иванова Божинова 13,03,1950г.
Майка ми:Вера Петровна Гулиманова 08,05,1957г.
Сестра ми:Полина Божидарова Божинова/сега Мкртчян/28,04,1980г.
Съпругът ми:Росен Николов Дачев 01,10,1978г
Детето ми:Нико Росенов Дачев 17,03,2002
Свекър ми:Николай Атанасов Дачев 02,12,1951
Свекърва ми:Здравко Николова Дачева 19,04,1952
Аз:Светлана Божидарова Божинова/сега Дачева/24,12,1984
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 07, 2009 1:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте sunny04. Забелязвам, че сте с нас не от вчера. Вероятно пък вие вече сте забелязали, че във форумите не обсъждаме кой има, няма или иска да има магия.

Магията е друга приказка - обичайно се налага малко по-сложен анализ и нещата не опират точно до това има ли, защото после идва въпросът за какво е правена, после от кого е правена, после как да я разваля, после - защо мога или не мога да я разваля сам/а...

А инак всеки може да метне едно едикой си има магия (независимо дали има или няма), хайде да дойде да му я оправя.Cool Изобщо не е проблем - и вие го можете. Надявам се да не ви разочаровам, но това е отговорът. Лек ден.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 07, 2009 6:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Позволявам си да се включа в темата, защото ме впечатли предположението изказано от някой/я "гадател/ка" за магията от МАЙКА И ДЪЩЕРЯ. Моето мнение е, че това си е чиста доза стар изпитан трик за заинтригуване и зарибявка.

Казвам го, защото и аз съм имала такива предсказания без да съм ги търсила. "Майка и дъщеря, а може и да са свекърва и снаха", а сега си блъскай главата кои ли аджеба са тия роднини от женски пол и каква им е далаверата да ни правят магии.

Мисля, че в моя случай ми беше казано от една и съща "дама" от ромски прозход, без да съм сигурна в това, защото срещите ни бяха в интервал от няколко години.

Въпросната госпожа съвсем не беше някоя бедна и изпаднала, напротив - първата ни случайна среща беше в работата ми, където придружаваше съпруга си дошъл по бизнес дела, а втория път - в квартала, където живея /все в един район са/, тогава дори твърдеше, че е леля /или баба, не помня/ на Азис и живее в Костинброд.

По онова вртеме в преата пишеше, че имал такава роднина - известна гадателка. И двата пъти се появи в живота ми случайно в моменти, когато си имах доста големи лични проблеми и сякаш беше отгатнала и ме заговаряше уж случайно.

Опитваше се да ми измъкне пари, продавайки ми някакви боклучета под предлог, че са магически билки и трябвало да правя ритуал с прекадяване у дома с тях, уж за прочистване и защита. Това са подробности, де, ама това с "майката и дъщерята" много пъти ми беше повторено и при двете ни срещи. И жена с "име на цвете"...

Е, това според мен са дежурни лафове, пък ти си блъскай главата кои са тези "злодейки" от обкръженоието ти, а ако случайно има такива по съвпадение, да почнеш да ги подозираш в подли и подмолни ддействия.

Ако в този момент си имаш проблемни взаимоотношения, колко му е да обвиниш трети лица, че са ти виновни.

Много е жалко наистина, че се намират хора да ти мътят мозъка с такива твърдения, а още по-жалко е ако започнем да им се впрягаме, точно когато по стечение на обстоятелствата сме най-уязвими и податливи на такива внушения.




_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 08, 2009 8:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък си мисля, че въпросната дама, дето е направила този дълъг списък на родата си, който трябва да се провери до последния човек, си заслужава да бъде излъгана.

Защо ли?!

Тя уважаеми потребители не се страхува! Тя просто е безоговорна към себе, както и за собственото си поведение, а какво да кажем за останалите дето им е "строила" по списък имената тук?!

Лично аз за подобен човек с подобно поведение бих казала, че е алчен, безцеремонен и безскруполен във всяко едно отношение, защото изобщо не си дава сметка в цялото си незнание и невежество какво струва на един истински феномен да извърши работата, която тя иска и то съвсем безплатно - ей така на, набързичко, както се изрази пък една стринка по телефона!

Затова тя трябва да страда за да се научи да цени усилията на другите хора около нея, както и по ... света.

Възмутена съм просто до дъното на душата си! Evil or Very Mad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 08, 2009 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked И аз съм възмутена!
Да публикува ЧУЖДИ лични данни в интернет БЕЗ знанието и съгласието на тези хора, е не само нагло, но е и подсъдно.
Думи нямам!

Ако роднините й разберат за това, сигурно ще останат като втрещени!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма начин да не останат!

И тогава знаете ли какво започва?!

Изнудване. Непрекъснато, по няколко пъти на ден, при това придружено със заплахи.

Да им бъдат изтрити данните и имената, защото видите ли, щяло да стане лош.

Че аз ли съм им изписала там данните?! Ами защо не са прочели какви са правилата за безплатните ни услуги във форума?!

Да, ама не. Това е губене на време за тях просто!

А дали не губят нашето време като ни занимават точно тук с проблемите си?! Дали не ни излагат на рискове?!

Ама нали е безплатно ... давай, "юруш на маслините" ...!

Но ... данни от форума не се трият, това е.

Предварително се мисли, чете, преценява и тогава пише.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 09, 2009 4:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако са се съгласили да им се публикуват данните – не могат да имат претенции.
/Аз останах с впечатление, че не са, защото не вярвам всички изброени лица да си дадат единодушно съгласието, но ако са си въобразявали че ще получат безплатен отговор, желанието им за аванта да е надделяло/

Може и наистина да им е направена магия.
Който е алчен, безскрупулен, нагъл, изнудва и заплашва виртуално, обикновено е такъв и в живота.
И тогава няма защо да се учудват тя и родата й, че някой потърпевш ги е изненадал с нещо свръхестествено...

Не всеки може да наказва като Господ. Но който може не прощава, особено пък рекет и изнудване...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 09, 2009 7:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че не са се съгласили роднините да бъдат изтипосани тук.

Но за това е отговорна преди всичко озлобената млада дама - озлобена казвам, защото каквато и да е майката, все пак тя я е родила и отгледала - в случая поне до 15 год. възраст.

Но явно майката, горката, се е опитвала да я ограничава от своеволията й, поради което хлапето впоследствие е избягало.

И е видно от поведението му, че майката не се е държала чак до там строго с него, а напротив ...

Не обичам златното лустро, с което се опитват да се покриват хората отвън за да не им се видят мръсните нрави отвътре ... Confused Cool

А това момиче е сторило точно това. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
sunny04




Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 11, 2009 11:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наистина искрено съжалявам за това което направих.Чак сега осъзнавам след вашите отговори какво всъщност съм направила.Моля за извинение.Няма да се повтори.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 11, 2009 11:52 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дано да е така, както казваш, sunny04 ... Confused

Още повече, че това пък ти беше и трети пореден въпрос ... Confused

Разбирам, че си объркана и имаш нужда от помощ, но не това е начина да я получиш!

Можеш да се обърнеш за помощ към психолога Орлин Баев. Ако не можеш да намериш негови координати мога да ти ги дам на ЛС.

Стига да пожелаеш да отидеш при него на консултации ... Confused Rolling Eyes

Това е .

Лек и приятен ден ти желая!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
sunny04




Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 11, 2009 2:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наистина много много се разкайвам .В онзи момент не помислих изобщо.Искрено се извинявам отново.Просто спирам да се интересувам от неща за които първо нямам право.Сбърках.Благодаря Ви.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 11, 2009 3:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Моля ... Cool

Всичко добро ти желая и попътен вятър в живота на познанието - все пак ... Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 2:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бих искала да попитам дали си личи направената магия в аурата на човек и как по точно изглежда ?

Също ми е интересно дали ако хванем с ръце предмет ,които е зареден по този начин ще усетим иглички по ръцете си или някакъв вид изтръпване ?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, личи си!

Стига хората да имат ясното виждане за нея или усещане.

В теб не се съмнявам, че го имаш! Wink Very Happy

Изглежда различно, зависи каква е самата магия, за какво е направена, какво е нейното предназначение, начина по който е направена, естеството й ...и т.н., и т.н.

Но тя или е плътно вътре в самата аура, или е прилепнала до нея, или стои някъде близо до нея ... различно е просто.

А самата аура може да бъде поразена от магията - да е разкъсана или изкривена - и магията да не е в нея, след като си е свършила работата.

Но ... там при всяко едно положение е останал нейния почерк, нейното присъствие и ... действа в съответното направление.

Ще действа до тогава, докато не бъде открита от вещ човек и отстранена чрез деактивирането й, чрез унищожението й.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Звучи много интересно!

Ако някой ден имаш повече време моля те качи някои статия или нещо от личната ти практика .Аз също ще потърся в интернет!

Въпреки ,че все още не съм се развила чак до там ... си го представям като петно ... голямо,малко ...зависи! Но сякаш седи като нещо замърсено,мръсно ... като замърсен въздух,дим ... Така си го представям!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov