НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:15 am Вижте мненията без отговор
ПОТРЕБНОСТ ОТ ОКУЛТНОТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
ninka




Регистриран на: 09 Фев 2007
Мнения: 11
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:42 pm
МнениеЗаглавие : ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

Приемам извиненията ,но аз винаги съм гледала на този форум като един вид изповедалня,задавала съм много конкретни въпроси ,на които съм получавала изчерпателен отговор ,и никога не съм си позволявала да коментирам факти и събития ,касаещи хора които не познавам .За мен е бил важен само диалога ,а не говорилнята .
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Имате право, целта е да има смислен диалог по важни и интересуващи ни въпроси и теми, ама понякога дискусиите минават и в говорилня, явно е човешко, все пак се придържаме към темите, но може би това ни помага да вникнем по-добре в нещата и като че ли научаваме повече един за друг в смисъл като светоглед.А и аз все казвам, може би и за собствено оправдание, че понякога малко "здравословен хумор" не вреди/стига да ни го разрешават/.Аз лично никога не бих си позволила да засегна и обидя човек, просто характер и усещам кога, до къде и с кого каво мога да си позволя.Има хора, с които мога и други с които и не бих си и помислила да се шегувам. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

ninka написа:
За мен е бил важен само диалога ,а не говорилнята .


В известен смисъл форумите не са точно диалог. За това си има други интернет форми - мейл, месинджър и т.н., нали така? Щом пишете тук, може би сте предвидили, че въпросът ви ще предизвика известна дискусия. Затова се и събираме тук. Да си поговорим. Така че извиненията на останалите потребители са от добра воля, а не че някой ви ги дължи.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ами в случая отново се получава говорилня и то защото се мъчим да изясним ситуацията-ние не искаме никого да засягаме по какъвто и да е начин и от приказка на приказка се получава като един дълъг вариянт на диалог с занасяне от време на време/говорилня/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Има хора, с които мога и други с които и не бих си и помислила да се шегувам. Smile
Тия дето не носят на майтап, нали

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
ами в случая отново се получава говорилня и то защото се мъчим да изясним ситуацията-ние не искаме никого да засягаме по какъвто и да е начин и от приказка на приказка се получава като един дълъг вариянт на диалог с занасяне от време на време/говорилня/.


Споко, Танче, форумите са затова да си говорят хората. Сама знаеш как започваме тема за едно, а ни избива на друго. Сега да търпим да ни избиват за това ли? Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 9:55 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????????? ?? ?????????
Отговорете с цитат

ninka написа:
Приемам извиненията ,но аз винаги съм гледала на този форум като един вид изповедалня,задавала съм много конкретни въпроси ,на които съм получавала изчерпателен отговор ,и никога не съм си позволявала да коментирам факти и събития ,касаещи хора които не познавам .За мен е бил важен само диалога ,а не говорилнята .


А аз няма да ти приема извинението, Нинка, защото това тук не е "говорилня" ... и не ме карай да смайвам и останалите, щото те знаят, че го мога прекрасно, като пейстна тук нещичко, което ще докаже думите ми!

А ако приемаш форума ни тук за "говорилня", то моля ... не ти е тук мястото, щото явно си над всички нас!!!

Нищо повече няма да получиш като информация от мен!

Не съм ти обидена, не ти искам и извиненията, но не се дръж като "Могъщ властелин", щото като всички хора си една малка мравка от големия човешки мравуняк, която не си е намерила пътя и ... ако продължава в този дух, явно няма и да си го намери!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
kati написа:
Smile Smile Smile Има хора, с които мога и други с които и не бих си и помислила да се шегувам. Smile
Тия дето не носят на майтап, нали


Smile Smile Smile Точно.То зависи и от кого идва майтапа все пак.Аз спазвам и йерархията.Но когато видя добро разположение, значи ми е дадена зелена светлина.А който носи майтап мисля, че е по свой начин извисен, а да умееш и да се надсмиваш над себе си - съвсем.А като се стея, че навремето хич, ама хич не носех на майтап - разревавах се от нищо, ужас.Добре, че съм го надмогнала,ама то си идва с възрастта и опита.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абсолютно вярно ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Идва и с желанието за майтап. Правиш ли си, започваш и да носиш. Много е хубаво Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

малейййййййййй то аз забравих че не мога още да говоря бе хора.нали се изцепих че съм родена 2007 година Very Happy Laughing Laughing ,та как така изразявам мнение че чак и ядосвам хората Very Happy Very Happy Very Happyама какво да ме прави Маг Живин нали съм му "транспортното средство" ще ми търпи обажданията из форума Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Относно майтапа - познавам хора/не говоря за форума, а на живо/дето умрат да се бъзикат с другите, понякога доста прекаляват с шегите си, ама я се опитай с тях, веднага "сменят плочата", хич не дават, сърдят се, цупят се, карат се, дори са готови и за бой и т.н. Това на какво е признак - на мания за величие или комплексарщина?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не, неосъзнато желание да бъдат скъсвани от кодош Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Интересното е, че дори те могат и със себе си да се шегуват, ама на другите не дават.А не е справедливо някакси.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

според мен са ограничени хора.аз например най-редовно си правя майтап а и нося на майтап.и аз познавам такива хора и вече не им се връзвам на "английския хумор"защото аз без да искам винаги отвръщам с шегичка.та това са по скоро комплексари с ограничен хумор
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov