НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 9:53 pm Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
mihailova64




Регистриран на: 02 Фев 2009
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 02, 2009 1:47 pm
МнениеЗаглавие : До Маг Селена
Отговорете с цитат

От години бракът ми не върви.В момента живеем разделени със съпруга ми.Ще се оправят ли отношенията ни или ще се разделим окончателно?От скоро имам връзка с друг мъж но се страхувам да взема решение.Помогни ми със съвет ако можеш!
Родена съм на 14.10.1964- Красимира Димитрова Михайлова/Николова/
Съпругът ми е роден на 30.03.1961-Огнян Пенчев Николов
С уважение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 03, 2009 3:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, уважаема mihailova64!

До колкото мога да виждам в "невидимото" мога да Ви кажа, че основната причина за срива в личните Ви взаимоотношения с Вашия съпруг се крият в самата Вас.

Необузданите емоции, които са Ви обладали и избликнали в резултат на хормонален дисбаланс и ярко проявен нарцистичен комплекс са Ви тласнали към необмислена постъпка. Ако не можете да овладявате вътрешните Ви сексуални наклонности, нагласи и желания добре би било да си направите консултация, както и изследвания при ендокринолог.

Не сте добре с половите хормони и предимно тези на щитовидната жлеза.

Вашият съпруг мога да кажа, че основоно се вълнува от финансовата част на нещата в живота и е силно привързан към материалния свят. Вниманието му не е насочено изцяло към Вас, а повече към печеленото и сдобиването с пари и съответни материални блага.

Освен това има сериозни проблеми с половите хормони и простатната жлеза - също така една основна причина да се отдалечите един от друг.

Хората, които могат да Ви помогнат изцяло в дадената ситуация това сте единствено и първо Вие, и второ, съпругът Ви.

При Вас няма нужда от никаква магическа помощ или каквато и да било подобна намеса! Confused

Необходимо е да се самоосъзнаете и да прецените кои приоритети са повече на Ваша страна - тези, котио Ви предлага любовникът Ви (ако изобщо Ви предлага нещо!) или тези, котио имате понастоящем при съпруга Ви и да вземете правилното решение какво да правите?!

В подобна ситуация като Вашата, която е в чисто кармичен план нито аз, нито пък маг Живин се намесваме или вземаме отношения по какъвто и да било начин.

Този живот си е Ваш, Вие сте си го избрала, включително и съпруга Ви, така че лично и само Вие можете да бъдете отговорна за него и да вземате решения относно ситуациите, която сте си съдздала сама.

Това е.

С насилие не се занимаваме, защото ако някой дръзне да Ви помага в случая, то неговата помощ просто ще бъде изразена и подчертана в сферата на "черната магия", което е равностойно на насилие в кармичния Ви план на развитие, а и не само.

Лек и приятен ден Ви желая!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov