НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:17 am Вижте мненията без отговор
Какви здравословни проблеми имате?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 22, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : ????? ???????????? ???????? ??????
Отговорете с цитат

Този раздел от тази вечер го поемам аз!

Ако някой има желание да му препоръчам лечение с билки или т най-добрия билколечител в България, който работи с живи и екологични билки - също съм на среща!

Очаквам ви!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tanija




Регистриран на: 20 Мар 2007
Мнения: 7
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 11:13 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз от години страдам от депресия и нервите ми са много лабилни ако има билки някакви може да ми ги предложите. Ще е по добре от колкото лекарствата .
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 2:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тааакккааааа ... търпението и добрите ми намерения към Вас се изчерпиха!

Като monstera вече се изявихте достатъчно нагла и арогантно във форума ни, нали така!

После продължихте като tanija, нали така ... И там проявих търпение и се направих на "ударена" - не смятате ли?!


Я марш от форума ни!!!


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 4:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена, защо и този форум легна на Вашите плещи?Да не би Маг Вероника нещо да се е разсърдила? Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 5:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е, аз започвам понякога да чета от долу на горе по форумите и сега стана точно така.Видях в "да поговорим", че достъпът на Маг Вероника е забранен от Админа и мненията й са изтрити.Давам си сметка, че има маса неща, които ми убягват или направо - нямам информация, както и че в преценките си доста често проявавам наивитет, но все пак не разбирам какво толкова е написала или казала, че да се забрани достъпа й и чак - да се трият мнения. Тя влизаше и доста рядко във форума. Не мога да разбера кои точно правила е нарушила, а след като не разбирам - това означава, че и аз мога да изпадна в същата ситуация.Другият вариант е да си прилагам сериозна автоцензура като пиша /за да не се случва това/, но тогава ще се обезсмислят голяма част от постингите.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 23, 2007 5:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е нужна автоцензура, достатъчно е да се придържаме към правилата и добрия тон.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 8:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена може ли да ми кажете какви билки могат да се пият при кожни проблеми-гъбички по кожата.не си спомням какъв беше медицинския термин,но ще поровя и ще го напиша щом го намеря.аз си страдам от това и е много грозна картинка/дерматоложката ми обясни че не е заразно,всики си носи гъбичката в организма но при един имунен срив тя реагира и от едното малко петънце сега е някакъв кошмар по тялото ми/зимата заразените участъци са розово кафеви а лятото като ги изложа на слънце стават бели.не искам да пия вече лекарства-едно че са ужасно скъпи , а доколкото четох увреждат черния дроб и то доста сериозно.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наименованието е "кандида"!

Мога да ти дам рецепта, ноооо ... аз лично мисля, че нещата не се свеждат точно и само до гъбичките!

Със сигурност зад тях се крие и още нещо друго ... да речем трихомоназа или пък хламидия!

Трихомоназата е три вида - устна/устната кухина е обложена с белезникави налепи и често излизат много афти/, чревна и влагалищна /тя е така нареченото бяло течение/!

Хламидията се крие в трихомоните ... всичките те наистина увреждат черния дроб и жлъчката ... и не само тях!

Хламидията и трихомоназата пък се крият зад гъбичките!!!

За да могат да се открият обаче трихомоните и хламидията първо ще трябва да се преборят гъбичките, които най-вероятно имаш и в устата, гърлото, както и храносмилателната система ...

Трябва да си пуснеш изследвания : намазки от гърлото, фецес /изследвания на изпражненията/ за да ги лекуваш накуп!

Страшно упорити заболявания са тези!

На първо време си купи хума. Вземаш едно парче от нея и я поливаш с оцет и вода /по равни части/, така че тя да се разтвори и да стане на гъста кашичка - полей я твърде умерено, за да не се разводни много, винаги можеш да долееш допълнително, ако не се е разтворила до необходимата гъстота, само не я разводнявай! С нея обилно обтъркваш цялото тяло, не използваш изобщо какъвто и да било сапун или шампоан - само хумата!

Спри да ядеш кавито и да било сладки неща, освен плодове и мед! Забрави за захарта и всичко останало сладко, защото гъбичките се хранят и растат от сладкото! Не пий изобщо никаква бира или нещо, което съдържа дрожди, защото те са най-благоприятната среда за разпространяването и храненето на гъбичките!

Сутрин на гладно можеш да пиеш /естествено преди кафето - без захар!!!/ следната смес:

1 супена лъжица ябълков оцет+1 суп. лъж. мед+1 суп.лъж. изворна вода /може дестилирана или от магазина трапезна/. Разбъркваш ги много хубаво и си ги пиеш на бавни глътки!

Купи си ябълков оцет - от този със зелената ябълка на него - истинския ябълков оцет е съвсем бистър!!! - /най-добре е да е домашен/.

Всъщност ... все не ми остава време да напиша и кача материал в раздела "Здраве" на сайта за тези бактериални инфекции, а после да ги коментираме и да ви препоръчвам необходимите рецепти!

Утре пак ще опитам да направя нещо по въпроса, но е трудоемко ... трябва ми повечко време!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Май 10, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Caмо ще допълня, че при приготвянето хумата не трябва да се слага в метален съд, тъй като при допир с метал губи лечебните си свойства. Може само в съдове от дърво, порцелан, стъкло, в краен случай от пластмаса. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 11, 2007 1:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, разбира се! Точно така е ... просто не съм го допълнила.

Благодяра ти, Ревета!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Май 11, 2007 11:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

благодаря Ви много за съвета!решила съм да пробвам рецептите,но ми е най-трудно изпълнението да не ям сладко,но ще си наложа да не ям.дано да ми помогне защото вече не издържам-става топло и започва да сърби и се лющи всяко петно.дерматоложката ми беше споменала че от самото изпотяване се дразнят тия гъбични петна.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 12, 2007 6:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами тя дерматоложката ти направи ли ти изследвания да види дали наистина това са гъбички, и дали пък не е ПСОРИАЗИС?!

ТОВА Е МНОГО ВАЖНО!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 12:43 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

не е псориазис.направи ми изследвания под микроскоп.за съжаление още не мога да намеря как точно се казваше кожното ми заболяване,но досега пиех орунгал който в действителност е за гъбички.единственото което знам е че всеки си има тази гъбичка в организма и винаги може да си изпати като мен.другото което е че не е заразно както останалите гъбични заболявания.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 13, 2007 8:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, така е ...

Те по принцип бактериите си живеят в тялото на човека и го защитават, гафа става когато "падне" имунната система - по някаква причина, а причини винаги има, особено като вземем под внимание динамичното време, в което живеем.

А гъбичките могат да бъдат провокирани от толкова много неща пък ...

Явно при теб става въпрос за срив в имунната защита!

Аз именно и затова отворих темата в "Да поговорим" за "Как се убива човек с внушение?"

Защото когато човек получи шок, а после зацикли в дълбок психически срив, който прерастне път в посттраматично стресово разстройство, то вратата на ада към всички бактериални заболявания е широко отворена и ... се стига до ракови заболявания!

А основната причина е срив в имунната защита в резултат от психическия срив причинен от някой си там нещастник!!!

Опитай с тези неща, които ти написах във форума ... може и да се получи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 11:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз днеска сгафих и забравих да си пия сутринта от оцета с меда Embarassed сигурно има значение и продължителността на това лечение,но при мен нещата тръгват на добро-взех да олеквам с килцата откато вече 6-ти ден не ям нищо сладичко освен меда. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov