НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 4:41 pm Вижте мненията без отговор
Причини за появата на енергийния вампиризъм
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 16, 2009 11:33 pm
МнениеЗаглавие : Причини за появата на енергийния вампиризъм
Отговорете с цитат

Както при всички останали явления, и тук причините за възникване и проявлението на енергийния вапиризъм са в две основни групи - външни и вътрешни. Развитието на индивидуалния вампиризъм започва още от момента на зачатието...Има начин, чрез който от наталния хороскоп да се пресметне томчно кога е било зачеването, и въз основа на данните от това, както и от нумерологичните данни, които по-горе в написаното споменах накратко, да се установи, дали има прояви на вампиризъм или не..Но, най-вече проявите могат да се разпознаят и по начини, които хората понякога не забелязват..

Познавате лби двойка, която разбрала за това, че жената е бременна, започва да вманиачава на тема бременност, бебета, и прочие, и изразходва неразумно много време и средства за това? Такива двойка са обсебени от плоса, който се развива, а след раждането на бебето, то вече е оформен като паразит, който ще паразитира върху своите гостоприемници- родителите докато има какво да черпи от тях, или докато тези отношения не се прекъснат по някакъв начин.

Кои деца още от зачеването си са такива? Онези, заченати от двойки, консумирашщи алкохол, след което зачеването е под влияние на алкохола, двойки, които се събират и създават семейство не по люйбов, а "по сметка", или с други цели- добиране до положение, до осъществяване на лични амбиции на единия или двамата партньори, бракове сключени под натиска на външни фактори- родители, моралните догми на обществото и т.н., деца заченати при изнасилване, даца зачената от психично увредени хора- единия или двамата, деца заченати от кармично обременени хора, деца, заченати инвитро, т.е. без подсигурен емоционален фактор в самия акт на зачатието, деца, заченати след един или повече аборта по желание, или аборти поради натиск от мъжка страна, или от родителите на момичето или момчето, деца заченати "слуечайно" от някой клиент на проституираща жена, и други случаи, за които не искам дори и да споменавам...

- Разглезените деца (терминът е общ, и не е много точен, но за да се разбере като явление го употребявам) или онези, при които отношенията с единия родител са хладни, а с другия прекалено топли та чак "горещи" са със завишен потенциал за развитие на енергиен вампиризъм;

- При енергийните вампири са характерни следните прояви:

- ниска самооценка;
-неудовлетвореност;
-неувереност;
-чувство за беззащитност;
-агресия;
-шизоиден тип психика;

- Енергийният вампиризъм може да бъде провокиран също така и от сериозни травми - психически и физически (например развод, смърт на родител или близък, често боледуване, някое сериозно заболяване или инцидинт в детството или по-късно, изобщо състояния, в които човек е слаб и безпомощен, и близките около него хора, че и не само те, стават зависими от неговите "нужди", които от един момент нататък могат да се превърнат в метод за енергийно източване);

- Груповият енергиен вампиризъм е свързан с корупция и злоупотреби- Откакто я има здравната каса и нейните наредби, по ДКЦ-та, и по болници се повиши рязко нивото на прояви на енергиен вампиризъм. Много лекари, под влияние на това, че законът за здравното осигуряване, рамковите договори и изобщо- условията на труд и заплащане създават чувство за неудовлетворение, страх, или променят самооценката им, се поддават на импулсите на онова желание и стремеж към удовлетворение, което закона не дава, дори напротив- ограничава, че и дори глобява саморазправя се и наказва...Тогава намират начин да се снабдяват с енергия- както психическа, така и финансова енергия (парите са универсална форма на материална енергия- с тях си купуваме жилища, храна, дрехи, обезпечаваме нуждите си от топлина, от светлина, от материални неща, нужни4 както в битово, така и в професионално отношение), и стават вампири..Цели колективи познавам, в които вампиризмът е официална "доктрина" дори- има клиники, които разкриват фондации, и няма "пиле да прехвръкне" докато не направи пациента дарение, или пък неговите брлизки ако пациента е в критично състояние. Много от вас познавате директно или от случаи с ваши познати, приятели или роднини, или от медиите, в които буквално пациента и близките му биват изнудвани- еднолично, или от екипа който ще лекува, или дори от страна на самия колектив или дори цялата болница, ако е малка, или е единствена...Тук мога много да напиша, защото направо съм изумен какво се случва в изминалите три-четири години откакто има клинични пътеки и прочие там неща...Но, и хората като пациенти станаха доста по-активни като енергийни вампири..Има и такива пациенти, които са си енергийни вампири, скачват се с лекар, сестра и т.н., и изсмукват буквално "здравето" си от здравето на онези, които ги лекуват. Това се случва най-мече от страна на т.нар. хипохондрици. онези "мрънкала" които боледуват от всичко и нищо, които идват, оплакват се, правят си изследвания, ходят от кабинет на кабинет, и ако не им назначат някъде изследване започват да оплюват лекарите, персонала и т.н., или пък ако лекарят им каже, че им няма нищо, че са здрави, те започват да гообвиняват, че крие истината, че така се казвало на болните, на които им оставало малко живот...и...не само, Има и болни които пък срещшу това, че са осигурени здравно, вменяват на лекарите и всички останали от персонала на болницата "задължения", все "ще се оплакват", "ще пишат писма на министъра", или "аз съм на едикой си познат, роднина"- все форма на психоатака, в която ако някой от персонала поддаде, после ще си даде оскъдната заплата за лекарства и възстановяване на загубите- безсъние, стрес емоционални проблеми, семейни дравми..Знаете ли какви са семействата и децата на лекари, сестри и изобщо- на работещите в здравеопазването?- Семействата им са в трагично енергийно състояние- или в едната крайност- "жертви" на грлуповия вампиризъм в тази сфера от обществото- здравеопазването, или пък обратно- вампири, намерили своята "златна" мина, от която си пълнят касите без да имат документ за собственост...

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 16, 2009 11:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Какви са последствията за жертвите на енергийния вампиризъм?


Значителната загуба на енергия уврежда енергийната система и създава тежки поражения:
- чувсдтво за хронична умора;
-проблеми с концентрацията;
- безсънието става проблем;
-драматизиране и преувеличаване;
- усещане за замъглено съзнание;
- силно безпокойство;
- сексуални проблеми (не бих могъл да ги изредя, но всичко окето Фройд е описал е явление с тава първопричина- енергиен вампиризъм);
- паметови нарушения;
- създаване на порлочни навици, в които има псевдоусещане за "релаксация"- 100-те грама ракийка всяка вечер например...
- органични оплаквания като гастрот, язва, повтарящи се белодробни проблеми от типа на астма, рецидивиращи бронхити и мн. други
- аритмии, сърцебиене;
- остри или хронични ставни проблеми- на г ръбначните прешлени, на други големи стави;
- развитие на тежки форми на имунна недостатъчност с редица заболявания, които изцобщо дори няма да изреждам...


- Честите контакти с енергийни вампири довеждат до застрашаващи живота състояния. Това се отнася особено до ІІІ-та чакра, разположена в областта на слънчевия сплит, но по-скоро не самия плексус соларис е еквивалент на третата чакра, а плексус мезентерикус супериор (горен мезентериален плексус)- тук прояви могат да бъдат например развитие на остър панкреатит...Това е тежко заболяване с висока смъртност- около 50 на 50 са шансовете за оцеляване...

В зоната на третата чакра настъпват редица деформации, изместване на енергийния център, вихровите потоци се нарушават, приемането/отдаването на енергия се нарушава. Приемането и пре3разпределението на енергията, зареждането на целия организъм постепенно се деформира, и това може да доведе до тежки психически и органически поражения. А и трета ачкра се свързва с приемането на храна, преработката й, смилането и усвояването й, и отделителните процеси.

При енергийните вампири потребностите от енерлгия се увеличават както при наркоман нараства зависимостта и се увеличава дозата. Понякога всички стремежи на вампира се заключават в това, да намери "спешно" жертва, и да "зареди". Вследствие на това настъпва разрушаване на енергийната система и на енергийния вампир, която започвма постепенно да атрофира, само в зоната на третата чакра се оформят твърде подобни на пипалата на сепия енергийни структури, които се "стрелкат" и вкопчват в жертвата....Атрофиюята на енергийната система на енергийния вампир довежда и до атрофия на мускулната система, но може да се стигне до складиране на "чужда" енергия под формата на мастна тъкан. Ето защо, енергийните вампири имат много ниска физическа устойчивост, не са кльощави, дори могат да имат наднормено тегло- но за сметка на мастна тъкан...


- Ако енергийния вампир не е успял да удовлетвори потребностите си от енергийно презареждане, той може да предизвика скандал, да започне да обижда, да наскърбява, дори да прибегне до насилие. Случвало ли се е на някой, да бъде привикан точно в момент, когато му е радостно за нещо и е щастлив (т.е. енергийно попълнен и зареден) от началника, и в кабинета на началника да му се случи случка? Или в подобен момент на веселмие и добро настроение, на врата на дома ви да започне да звъни съседката, която вика и крещи, че ще ви съди защото намерила едикакво си едикъде си и това нещо било по нашща вина...или пък да звънне някой наркоман (от шпионката може да видите), който да ходи с някакви папки и бумаги- напълно бутафорни и да събира пари за операцията на детето си, и ако не отворите да запомчне да блъска, да вика и крещи, да обижда, да кълне и т.н....Ако емоционално го приемете, или пък емоционално му отвърнете, като започнете да се разправяте с него и да влагате емоция-ще му направите най-голямото дарение- ще го заредите енергийно...


- Много от опитните вампири признават, че преди да започнват нападението си, подбират внимателно жертвата, преследват я, след което визуализират енергиен канал/мост, който ги свързва с нея- най-често това е канал, който започва от областта на третото око-6-та чакра на вампира, и се проектира като лъч върху третата чакра, или втората (ако е сексуален тип вампир, и жертвите му са от типа на "прелъстител", или "жената-вамп")

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 16, 2009 11:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Качвам цитата заради D_G ! Надявам се да е полезен за теб ,а и за останалите !

Не знам от къде е ... Беше отдавна ,когато четох подобни статии ! Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 1:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ти за информацията.Бих искала да те попитам енергийният вампир обикновено има ли някакви изразени физически болести,или пък е сравнително здрав?И също може ли да си постоянно под влиянието на енергиен вампир и въпреки всичко да си сравнително здрав?И друго, какво ти е мнението,както и на всички, които са вещи по тази тема, пък и не толкова, за рода, в която изобилстват хронични заболявания и разни трагични случаи?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 9:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А според теб, D_G? Четейки това, което е качила Диди, и статията, към която те препрати маг Живин, не стигаш ли до някакъв отговор? Според мен последния ти въпрос е свързан по-скоро с кармата, отколкото с вампиризма.

Диди, много ти благодаря за текстовете! В тях има неща, които от доста време искам да знам. За съжаление окончателно припознах в описанието много близък до мен човек Sad

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 9:33 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Според мен, не би трябвало да съм в такова здравословно състояние, ако бях енергиен вампир.Но пък открих много признаци, че в миналото съм била под влиянието на такъв.Другото е, че много хора от обкръжението ми имат доста от признаците на енергийния вампиризъм.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 1:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма за какво radea !

И преди бяхме обсъждали тази тема и там се спомена ,че почти всеки втори човек е енергиен вампир ,така че не се очудваите !

Моят баща е такъв и ме "смачкваше" всяка вечер ! Постепенно обаче спря да го прави,защото не му се връзвам.Дразни ме ,провокира ме ,предизвиква ме ,но аз ни приемам ,ни предавам и не му се засягам,не му отговарям и така не пилея енергия в споровете си с него!

Следващата жертва обаче става майка ми .Нали я виждам .... "крие" се при мен ,за да си почине .... и после аз лягам ,защото се измарям ... И какво става ... една верига ! Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 1:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има и хора ,които много говорят ,дрънкат до полуда .Те също са енергиини вампири .Един разговор с подобен човек може да те тръшне на леглото и да спиш 24 часа без да станеш.

До колкото съм чела това е така наречения синдром на мъченика (мартиролога) та тези хора компенсират нещастието си с говорене и обсебват чуждото пространство по този начин!

Имах такъв разговор с един от подтребителите тук,но аз както не умея да си мълча бързо я "отпратих" .

Чувството е ужасно и понякога може да навреди и на здравето ви.Съветвам такива хора да държите далеч от себе си и директно да им кажете че не желаете да говорите ,пишете с тях!

Не всички са неосъзнати вампири .Има и осъзнати ...

Неувереност в собствените сили е също черта на енергиините вампири.Те не могат да крадът от всеки ,но се чувстват длъжни да опитат ! Веднъж видяна и осъзната тази неувереност може да бъде начина по които можем да ги държим настрана от нас!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 2:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз по някое време мислех да пиша точно за една моя приятелка, която вече е далеч от мене обаче.Тя имаше психологически проблеми сходни с моите навремето.Всъщност даже и животите си ни приличаха и продължават да са сходни.Разликата помежду ни обаче беше, че аз мога да остана продължително време самичка, без да се чувствам самотна.Докато тя останеше ли сама с проблемите си, се побъркваше.Трябваше да говори с някой за тях постоянно и някой трябваше да й повтаря до полудяване, че е добре и всичко ще се оправи.В един момент усетих колко назад ме дърпа и я поотрязах.Спряхме да си говорим за един период от време, след това отново се събрахме,но тя се беше понаучила да не говори пред мен за проблемите си.Мога да ви кажа, че от този момент на тататък нещата и при двете започнаха да се понареждат.И мислейки за миналото, ми идва наум, че в различни периоди от времето, все е имало по някой, който да ми точи енергията.И понеже жертвите на ЕВ стават след време ЕВ на свой ред, ще продължвам да чета и да питам много, за да се опитам да спра поне в мойто поколение да се раждат такива и с това да допринеса добро.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 10:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

D_G написа:
...И мислейки за миналото, ми идва наум, че в различни периоди от времето, все е имало по някой, който да ми точи енергията.И понеже жертвите на ЕВ стават след време ЕВ на свой ред, ще продължвам да чета и да питам много, за да се опитам да спра поне в мойто поколение да се раждат такива и с това да допринеса добро.


Нещата с вампиризма не са абсолютни. Има хора, които са трайно в това състояние, но всеки го хваща вампирлъкът в един или друг момент от живота или ежедневието си.

Сигурно ти се е случвало да се чувстваш дотолкова потисната и зле, че да си на ръба на депресията, и изведнъж идва някой изпълнен с оптимизъм, борбеност, спокойствие, веселие и т.н. и изведнъж ти става спокойно, добре и дори приятно идеално и т.н. Той не те е заредил с настроението си - просто си го "дръпнала", сръбнала си от излишъка му на енергия.

В това няма лошо, стига разбира се да не е постоянен и единствен начин да се почувстваш добре. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Чувството е ужасно и понякога може да навреди и на здравето ви.


В повечето случай вреди на здравето, дори се стига до сложни и хронифицирани здравословни усложнения или до ракови заболявания ,може да се случи дори и впоследствие като проявление - тогава, когато вампира вече не е близо до вас ... страшно е, ако не можеш навреме да се справиш с дадената ситуация. Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От мен - лека нощ на всички!

И приятни сънища ...


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имаше начин да се спре атаката ... мисля,че като гледаш човека между веждите,но да не говоря на изуст .. обещавам ,че ще потърся статията,която четох и ще я кача тук!

Съгласна съм с мнението на Селена ! Води точно до това Sad !

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Имаше начин да се спре атаката ... мисля,че като гледаш човека между веждите ...


Да, това е една от техниките! Wink

И да запазиш пълно самообладание, и контрол като не се подаваш на вампирските провокации - каквито и да се те ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Имаше начин да се спре атаката ... мисля,че като гледаш човека между веждите...

Това е една от практиките, които помагат. Ако се съчетае и със заключване (затваряне на енергетиката по вътрешния кръг) на енергетиката нещата стават бързо, но ти ще намериш статия... Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov