НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:41 am Вижте мненията без отговор
кой път да поема
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
cveteto403




Регистриран на: 16 Фев 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 17, 2009 1:37 pm
МнениеЗаглавие : кой път да поема
Отговорете с цитат

Здарвейте,казвам се Иванка Николова Иванова, Иванова-Славова съм по мъж.Родена съм на 11.10.1982г.Имам проблеми в семейството,за които съм виновна аз.Има друг човек в живота ми.Ще се разведа ли със съпруга си,или ще се разделя с любовта на живота си.Съпругът ми се казва Галин Иванов Славов - 02.02.1977г.Благодаря Ви предварително Маг Селена.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 26, 2009 5:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Когато сте срещнала съпруга Ви сигурно и него сте го възприемала като любовта на живота Ви, нали така?!

А пък сега не е?! Cool

Тогава какво Ви дава гаранция да твърдите, че настоящето Ви увлечение е такова?! И, че след време някой друг пък няма да бъде отново любовта на живота Ви?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
cveteto403




Регистриран на: 16 Фев 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Чет Апр 30, 2009 11:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за отговора Маг Селена.

В действителност отначало много харесвах съпруга си.Но за мое съжаление нямаше истинска любов.Аз бях едва на 19, а той на 25.Тогава имах нужда от истински приятел,защото живеех сама и много от т.н. ми "приятелите" се възползваха от това.На първата седмица дойде да живее при мен.Отначало добре,но после...На 25г., един човек е с достатъчно изграден характер.Докато на 19, както казват хората, още летях.По характер сега сме коренно различни.Той е затворен и писимистично настроен за почти всичко, докато аз съм контактна личност и гледам на нещата от хубавата им страна,без да забравям 4е имат и лоша.Никога за 5 години не ми е казвал, че ме обича.Дори не бях чувала - изглеждаш добре...Докато един ден родих малката ни принцеса и почти забравях за него.Желанието ми да съм с него отдавна се беше из4ерпало.Дори не ми липсваше през дългите командировки.Върших всичко на сила, върша го и сега.Докато един случаен ден не срещнах него.Другият,...Допаднахме си много.А любовта пламна изненадващо.Много силна и продължава да е така.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Апр 30, 2009 9:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съжалявам, cveteto403, но това са твоите оправдателни обяснения за миналите ти постъпки, които трябва да те оневинят понастоаящем за сегашното ти увлечение.

Не заемам ничия страна - нито тази на съпруга ти, нито тази на любовника ти, нито пък твоята.

Човекът в повечето случаи на Земята не съзрява до края на пребиваването си в плътния физически свят, т.е. в материалния земен свят, нито пък в тънкия невидим свят след смъртта си. Затова съществува и така нареченото прераждане.

Така, че твоето твърдение за съпругът ти, че когато е бил на 25 год. е бил с достатъчно оформен характер просто се срива като лична оправдателна теория водена и диктувана единствено от Голямато ти Его.

На 19 год. човек става пълноправен гражданин отговорен за личните си постъпки. Така е не само по закон. Странно, защо ти нещо пренебрегваш този факт! Sad

Тогава си била безотговорна спрямо постъпките си и сега жънеш плодовете и огорченията от тях. Но нещо ти се вижда нанагорно и търсиш утеха там, където няма да я намериш, защото според всички правила и закономерности не само във Вселената, ами по принцип в целия необозрим Космос човек, който не е усвоил един кармичен урок от направената съответна грешка стремейки се да избяга от последиците й се натъква отново на същата, че и още по-лоша ситуация в следващия си избор.

Така, че и ти ще направиш същото - впрочем вече си го направила.

Има и една твърде поучителна поговорка и като допълнително обяснение на гореказаното от мен, която ще ти цитирам: "От трън та на глог, че е по-висок."

Нямам какво повече да ти казвам.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov