НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:41 pm Вижте мненията без отговор
за един нов живот
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 5:45 pm
МнениеЗаглавие : за един нов живот
Отговорете с цитат

здравейте........от 5 години се мъча да забременея,наскоро правих изкуствено осеменяване...без резултат.майчиното в мвн нараства...а и обича. много съпруга си,и искам да го даря с дете.казвам се КРЪСТИНА МИЛчЕВА ИВАНОВА.....и въпросат ми е ...КОГА щЕ ЗАБРЕМЕНЕЯ...........БЛАГОДАРЯ
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 6:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

забравих да ви напиша че съм родена на 05.01.1979
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, jsesika!

Няма значение кога ще забременеете!

Има значение как ще го сторите и дали ще се лекувате за да стане това!

А, и друго има значение!

Кой ще бъде таткото на бъдещото Ви дете също не е без значение.

Не виждам как ще забременеете без неговата наличност!!!

Нещо да кажете по този въпрос?! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
jsesika




Регистриран на: 04 Мар 2009
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 11:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

да той е моят мъж...ИВАН НЕНКОВ НЕЙчЕВ..роден на 04.06 1974......ние с него нямаме брак но живеем заедно от 10 години и много се обичаме.има и нещо друго...преди време сънувах че ми подаряват синя пижама която е урочасана...да нямам деца.тази коледа ми беше подарена ситя пижама...от неговата маика/с нея не се разбирам много добре,тя е много драпнат човек/.....ИВАН ИЗГОРИ ПИЖАМАТА......може ли да ме посъветвате нещо
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 04, 2009 11:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

jsesika, имате сериозен проблем с обмяната на хормоните - най-вече с тези на щитовидната жлеза.

Не сте добре и с прогестерона, както и някои други полови хормони -директни и индиректни!

Хипофизата Ви вече започва да не припознава щитовидната жлеза като своя и не отделя нормалното количество хормони в нормалните референтни стойности.

Това вече си е сериозен проблем, който без да се лекува и острани, няма да позволи да забременеете скоро.

Най-вероятно това може да стане едва след около 4 години време, но много-много не е желателно.

Мога да ти помогна, но за целта ще те посъветвам да надникнеш в www.zdravoslovno.biz и да спреш вниманието си на "Хормоностим за жени".

Това е мой продукт, хранителна добавка на 100% екстракт, който може да ти помогне. В отстояние на 4 месеца вече имам 3 забременели жени!!!

А това си е чисто постижение!

Що се отнася до Вашият партньор при него има много голяма вероятност още през тази година да създаде детенце, но след като ти не си добре това ще стане, както отбелязах вече много, много трудно ... Rolling Eyes

Минах на "ти" ...

Ти правила ли си си някави изследвания?!

Забрави за съня си и урочасванията в него. Това са твоите притеснения, които създават фантоми предизвикващи подобни тревожни съновидения, в които няма нищо вярно.

Жалко за синята пижама ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov