НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 10:42 pm Вижте мненията без отговор
ОТМЪЩЕНИЕ И ВЪЗМЕЗДИЕ
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 2:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
И както си говорихме вчера сладко, днес влезе една вече бивша потребителка на бял кон и ни възмезди и отмъсти за всичкото зло, което й бяхме сторили. Не зная чак какво толкова сме сторили, но като видях възмездието, останах с впечатление, че сме наредили поне три детски градини в стройни колонки и сме ги застреляли без дори да ги закопаем.

Тази потребителка имаше много сериозен проблем доколкото си спомням. Помня, че вие се заехте проблема й и се опитахте да я измъкнете от депресията. Защо сега е недоволна? Какво повече иска от вас? Rolling Eyes Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 6:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Когато човек поукрепне или си мисли че е поукрепнал Razz , първата му работа е да се опита да ни смачка, сигурно за да докаже на себе си нещо. Мнозина постъпват по този начин Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 6:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile "Боже колко мъка има по тоя свят" Sad Неприятно ми е да го кажа,ама ще префразирам:"Боже колко лошотия има по тоя свят",не е истина.Толкова ли е трудно човек да бъде благодарен, макар и символично? Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 6:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е необходимо някой да е благодарен за нещо. Достатъчно би било просто да не се нахвърля върху ни, но явно и това е прекалено като очакване Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 6:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Поне да знае и помни.Мисля, че е нормално и не е унизително човек да е благодарен за получена помощ, даже и животните знаят да бъдат благодарни и признателни. Smile Smile Smile Ама както казва Маг Селена май те наистина ни превъзхождат нас хората. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така мисли и зеления гущер с лулата Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 7:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Аз го мислех за динозавърче. Laughing Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 7:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То е ламя, но е животно Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 7:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Подобни личности - било то наши клиенти или пък "приятели" - започват да ни мразят преди всичко от злоба и завист!!

Това - първо!

Второ - когато се издънят за нещо, за което сме ги предупредили, било щото ни правят напук, за да ни докажат, че са по-знаещи и можещи от нас!!!
, се издънват наистина много жестоко и с много лоши последици за самите тях!

Е, те тогава става вече страшно, щото /нали знаете, че трябва да има някой виновен за страданието им/ те забравят за упражнената от тях собствена воля и направения личен избор, както и огромен инат, и казват: "Ето , ония идиоти ме "работят", те ми правят магиии ... черни та църни! Аз ще ги науча тях ..."

И се започва една приказка безкрай ... изпълнена със зловеща злоба и още по-зловеща мъст!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
...трябва да има някой виновен за страданието им... и казват: "Ето , ония идиоти ме "работят", те ми правят магиии ... черни та църни! Аз ще ги науча тях ..."

Те за това не бях се сетил.И понеже знам каква е да си "дежурният виновен",се съгласявам,че наистина това е много голям мотив за издънка Smile
Maг Живин написа:
Когато човек поукрепне или си мисли че е поукрепнал , първата му работа е да се опита да ни смачка, сигурно за да докаже на себе си нещо.

Явно съм много зле Shocked

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 8:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Та ... като сме се разговорили за отмъщение и възмездие, ще взема да ви разкажа за един "маг Светлин" какви ми ги беше сътворил.

В оня форум някой потребител ми беше задал въпрос какво ще кажа аз за въпросния "маг". Аз отговорих, че не коментирам колеги /е, вече го правя поради лични съображения!!!/ и се въздържах от каквото и да било мнение относно тази нещастна личност.

Кой е той ли?! Една алчна и лакома личност, която си купи апартаментче от черномагьсничество и ... познайте каквоооо???!!! ... не, няма да можете да познаете, затова ще ви кажа аз ... от нестандартен секс във всичките му разновидности чрез подадени лично от него обяви за еротични услуги /е, между другото и еротичен масаж - само дето не знае как се прави, ама това няма значение/

Таааа ... това приятелче нещо по едно време ми се наби в "астралния поглед" и това си е!!!

Хванала съм завистта и злобата, с която ме заливаше поне 2-3 години време!!! Е, разбира се, че не обърнах внимание на яростните му емоционални избилици!!!

Но не щеш ли една вечер едно, че визирах образа му, друго - усетих характерни убождания по лицето си: в очите, носа, бузите, устните, слепоочията, навсякъде по главата и най-вече в третото "око"!!!

И какво видях мислите с " наръганото си трето око"?! Видях моята снимка от в-к "Врачка", изрязана и сложена на едно кафяво бюро от дясната му страна цялата набодена много плътно с карфици, ама почти една до друга! Имаше и някакъв буркан, а в него сложена някаква течност /може да е било и вода, нещата се "виждат" малко по-различно, когато упражняваш ясновидство/. Та в буркана имаше натрошени множество стъкла /то тази магия не се прави с натрошени стъкла, ама другото нещо струва пари!!!/ и още куп други подобни "магьоснически" изработки.

Нападенията и атаките му зачестиха. Аз обаче винаги постъптвам така да се каже етично! Намерих човек, който да му съобщи, че съм наясно какви ги магерти и го предупредих да престане!

"маг ви Светлин" естествено не престана и ...

Потраях го още известно време и един ден му звъннах по телефонаааа ... описах му какво съм видяла и той глътна не само езика си, но и всичките онези работи, дето ми беше изработил и сложил върху бюрото си. Започна да заеква, да петелчи, че той не бил такъв човек, че той "връщал" само зловредната енергия, ако някой го нападне и т.н., и т.н.

Обещах му, че и аз ще направя същото!

Това вече е отмъщение от злоба, завист, алчност и лакомия!!! Става въпрос за "маг Светлин" еййй, да не помислете, че съм такъв човек, нееееее ... не съм!!!

Само едно не мога да разбера: тия хора не са ли на ясно, че просто ги виждам всичките до един, които ми правят "черни магии за смърт", /пък и не само!!!/ защото магиите, които ми беше сътворил този "маг" бяха точно такива?!

И друго не ми е ясно: защо се възприемат толкова на сериозно някои хора, та чак и си вярват?! И в ума ми не се побира как някой си там човек може да мрази и завижда на друг до такава степен, че в злобата си да му пожелае пък и допринесе за собствената му смърт?!

Ами ако не бях аз?!, ... ами колко хора са били на моето място и не са "виждали и знаели" какво става с тях ... и са били или разболявани, или пък са си отишли от този свят при странни обстоятелства, щото други такива изродени и болни мозъци като на въпросния "колега" са си поръчали "отмъщение и възмездие" !!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

Явно съм много зле Shocked


Споко, ще те изчакаме Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Маг Селена написа:
...трябва да има някой виновен за страданието им... и казват: "Ето , ония идиоти ме "работят", те ми правят магиии ... черни та църни! Аз ще ги науча тях ..."

Те за това не бях се сетил.И понеже знам каква е да си "дежурният виновен",се съгласявам,че наистина това е много голям мотив за издънка Smile

Имаше един професионален виц на времето: "Един чукча седи на някакъв клон и го реже. Минава отдолу руския инжинер и му вика: Ей, чукча, престани, че ще паднеш. В отговор чукчата само гледа мръсно и продължава да реже. След малко клонът се троши и чукчата бух долу на земята. Приближава руснакът и гледа да го изправи, а после вика: Казах ли ти, че ще паднеш? А чукчата: Махай се оттук зъл шаман!!!"

Като ви четох, се сетих Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 10:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Бях се сетила за израза "реже клона, на който седи",ама вица не го знаех.Много сполучливо за случаите. Smile Smile Smile А по тоя повод се сетих, че като че ли всики мразим да ни казват "Казах ли ти аз?!" след като са ни предупредили, а ние от инат не слушаме и се издъним.Особено, ако го осъзнаваме... Embarassed Crying or Very sad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 28, 2007 10:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миииии ... т,вай значи положението!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov