НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 8:21 pm Вижте мненията без отговор
Дете...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Съб Май 30, 2009 1:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз като аудан няма да се въздържа и ще се намеся в разговора. Има един много добър български филм, който се казва "Ева на третия етаж" Става въпрос точно за жената и избора и да ражда или не...Предполагам някои от потребителите са го гледали и може и да се включат в дискусията. Филма беше за една АГ болница и даваха двете страни. Жените, които правеха аборт и тези които имаха много тежки бременности, но бяха готови на много неща, за да си запазят децата. Акцента на филма беше, че чисто физически няколко аборта могат да причинят много големи неприятности и филма следваше тази идея. Главната героиня (Ели Скорчева) беше забременяла от женен мъж и първоначално постъпи в болницата за аборт, защото той я принуди. Но в последствия тя много сериозно се размисли (а и вече е имала един аборт преди това), помоли лекаря да я приеме за кратко и да вземе решение. Окончателно тя реши, че ще си роди детето и ще си отстоява майчинството сама, без да разчита на този, който както Маг Селена се изрази "първо си гледа удоволствието"
Може би във вашия случай any_84 ще ви е полезно да намерите и гледате този филм.
А относно материалните неща, ще си позволя да цитирам един артист: "Когато нас са ни възпитавали и когато ние сме израствали, съвсем не сме се къпали в злато...."
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 30, 2009 1:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз ще се въздържа от всякакви коментари повече.

Не си струва просто усилието.

Всеки решава сам за себе си и си носи съответно последиците от ... решението.

Независимо дали то е правилно или не.

Но ... any_84 вече проявява нахалство и нездраво любопитство, като продължава да си задава въпросите, на които аз няма да отговарям повече, защото такива са условията във форума.

Затова и ще ги изтривам.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Съб Май 30, 2009 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз съм се питала и продължавам да се питам кое е по-лошо от следните -да направиш аборт или да родиш и дадеш детето в дом.Или да родиш дете, в последствие да го захвърлиш на баби, дядовци да го гледат,абе на произвола на съдбата, а ти да си гледаш живота.
Или да го родиш, да го отглеждаш сама,ама в това време си е истински подвиг да бъдеш и майка и баща за едно дете.
Най-хубаво е детето да е желано и да е чакано преди да се появи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Съб Май 30, 2009 11:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И друго ми мина през ума.Дали ще имаш деца или не ще разбереш някога във времето.За мен по-важно в такъв момент би било, така да си подредя живота,така да превъзпитам себе си, че когато следващия път забременея, детето да е чакано и искано.Да не си затварям очите пред недостатъците на мъжа до мен и да се надявам на чудо да оправи нещата.На мене честно казано не ми се вярва много, да не си усетила що за стока си си хванала за приятел.
Самосъжалението не помага.Само дърпа назад.Човек като осъзнае грешките си,най-вероятно живота му минава в по-благоприятна посока.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 01, 2009 11:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

D_G написа:
На мене честно казано не ми се вярва много, да не си усетила що за стока си си хванала за приятел.


А лично на мен пък - никак.

И честно да ви кажа, не спирма да се очудвам на неуморното старание на българина да рие като кокошките си краката в старанието си да прикрие постъпките си, и да разправя при това с най-голямо усърдие на убудителност, че видите ли тя/той не знаели, не видяли, нито пък чули и разбрали преди това ... за какво всъщност иде реч.

Но когато са си правели удоволствието и са изживявали блаженните си мигове на сексуалния акт или пък нещо друго подобно им е било хубавичко, нали?!

Ами защо не са мислели преди това, че може да стигнат до много лоши последици след подобна "сладост"?!

На времето имаше един бъл. филм, в който участвах и аз. Казваше се "Не знам, не чух, не видях".

Ако някой го е гледал, то със сигурност ще ме разбере за какво всъщност говоря, когато някой се опитва да оневинява себе си за личните си постъпки и съответните плачевни последици породени от тях.

Та същата е и работата на any_84 ... Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov