НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 11:28 am Вижте мненията без отговор
Ще имаме ли дете
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Marianski_72




Регистриран на: 28 Апр 2009
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пет Май 08, 2009 9:56 am
МнениеЗаглавие : Ще имаме ли дете
Отговорете с цитат

Здравейте,
Името ми е Мариана Чавдарова Евтимова (Димова по баща), родена съм на 4 февруари 1972г. Със съпруга ми нямаме деца, а преживяхме 3 спонтанни аборта Crying or Very sad Раната става все по-болезнена след всяка такава загуба. Всичките бременности бяха след инвитро...Ще имаме ли късмета да забременея и родя нашето толкова чакано и жадувано дете?
Съпругът ми се казва Петър Стоянов Евтимов и е роден на 14 юли 1970г.
Благодаря Ви предварително!
Мариана
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 10, 2009 1:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Marianski_72!

Адски неприятно и дискомфортно ми става, когато се натъкна на човек, който насилва собствената си съдба, но какво да се прави?!

Не съм аз тази, която дирижира живота на хората ... Confused

А в случая Живота при Вас Ви казва, че не бива да имате дете, защото най-вероятно или вие двамата със съпруга Ви ще се сдобиете в последствие с големи неприятности, или детето ще се роди с трайни дефекти и проблемно здраве - както на физическо, така и на психическо ниво.

Но по същество...

Ще продължите да се насилвате и в крайна сметка най-вероятно през тази година, защото тенденцията е твърде добра в това отношение, ще забременеете и ще родите. Това ще се случи най-вероятно през есента или до края на тази година. Имам предвид забременяването Ви!

Такава е общата тенденция при Вас по настоящем.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Marianski_72




Регистриран на: 28 Апр 2009
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Нед Май 10, 2009 2:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви много за отговора, Селена!
С уважение,
Мариана
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
АННА 73




Регистриран на: 30 Юни 2009
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Сря Юли 01, 2009 2:39 pm
МнениеЗаглавие : НЕ ГУБИ НАДЕЖДА
Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙ,КАЗВАМ СЕ АНИ И ОТ ДВЕ ГОДИНИ ПРАВИМ ОПИТ ЗА БЕБЕ В ТАКИВА МОМЕНТИ КОГАТО ЗАГУБИШ ПЛОД Е МНОГО ТРУДНО НО НАЙ ВАЖНОТО Е ДА СТЕ ИДИННИ И ДА НЕ ГУБИТЕ НАДЕЖДА МАКАР ЧЕ ТОВА Е ПОЧТИ НЕВЪЖМОЖНО.НАДЯВАМ СЕ ТАКИВА ЖЕНИ И СЕМЕИСТВА КАТО НАС ДА СИ ПОМАГАМЕ СЪС СЪВЕТИ ИЛИ ПОНЕ С ДОБРА ДУМА.НЕКА ДА БЛАГОДАРИМ И НА МАГ СЕЛЕНА ЧЕ Е С НАС И НИ ПОМАГА Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Юли 02, 2009 3:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уважаема АННА 73, сигурно не сте прочела какви са правилата в нашия форум?! Редно е да го сторите!

Понякога е абсолютноналожително, невъзможно и неправомерно н есамо от етична гледна точка да насилваш собствените си възможности и съдба в желанието си за сдобиване с рожба поради факта, че има и генетична несъвместимост между жената и мъжа стремящи се да се сдобият с детенце.

В подобни случаи просто жените не бива изобщо да раждат, така е не само според мен, но и според медицината, защото се уврежда генетчната верига и се раждат дечица с генетични деформации и дефекти - при това доста сериозни.

Така например от давама родители с (+) резус фактор при несъвместимост един с друг те се сдобиват с детенце, което е носител на (-) резус фактор. Това вече усложнява изключително много неговият здравословен статус - най-малкото.

Освен това се раждат и деца-уроди или с някои по-малки дефекти, които могат да бъдат еднакво видими или невидими.

Следващата подгрупа дечица, които биха могли да се родят при родителската генетична несъвместимост са деца с тежки психични отклонения ...

На днешно време родителската генетична несъвместимост е много често срещащо се явление. Това е една от основните причини за спонтанните аборти, но кой ти мисли за подобни подробности ... Sad

Никой не го е еня какъв човек ще роди, да не говоря пък, че се раждат и достатъчно нежелани деца ... хората са абсолютно безотговорни относно желанията си за сдобиване с рожбица.

Отвратително е просто да причиняваш толкова много страдание на себе си, а впоследствие още повече и на собственото си дете само и само за да угодиш на ненаситното си Его, или пък нечие друго, което въпиющо жажда да види и остави "семето си" ...

Подобна жестокост просто е ... ужасяваща.

Затова аз не раздавам на никого никакви съвети по никакъв повод, а единствено казвам какви прогнози предстоят относно едно нормално зачеване, раждане или пък каквото и да било друго събитие.

Нека той сам си носи последиците от собствената си безотговорност, ако не се е вразумил от информацията, която съм му дала.

Така, че кой Ви дава правото на Вас, АННА 73 да раздавате така безотговорно "полезните" си съвети, че и да насърчавате отгоре на всичкото, и чуждата "родителска" безотговорност?!

Не мислите ли, че един ден ще Ви се наложи да заплатите тази услуга дадена под формата на безотговорен съвет?! Отплатата за такива неща понякога просто е с ... нечий живот - било то на собственото Ви детенце или на някой друг член от семествотоВи?! Confused

И, ако не сте забелязала тук в нашия форум никой нито пише изцяло с главни букви, нито врещи неистово в нетпространството като Вас?!

Ще Ви помоля повече да не го правите! В противен случай ще се наложи да взема превантивни мерки да бъдете лишена от възможността да пишете тук!!! Exclamation Idea

=====================================
от модератора


_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov