НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:01 pm Вижте мненията без отговор
Рептилоидите - хайде да видя стиска ли ви?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 19, 2009 10:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Иветка, много хубава книжка. Аз лично не знаех за нея... Ако някой друг се интересува, намерих я за четене тук, а на сайта има и статия по въпроса.

Жалко само, че на spiralata.net имат само том II и том III на Матрицата 5. Първия го няма. Иветка, ти знаеш ли откъде мога да го намеря?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 20, 2009 5:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами то има само два тома. И да ти кажа честно имах чувството,че през цялото време съм търсила точно тази книга. Всичко се върти около случайни неслучайности. А в една книга,която беше на подобна тематика и на книжен носител към последните страници се оформи цвете и то от някакво петно мастило. Преди не знаех кое е това цвте. Обаче знаех,че е нещо специално и наистина беше. Едва ли случайно ми се падна екземпляр с лотус.Всичко е навързано. И рептилоидите си имат своята част. Най-интересното предстои. Виждам покрай мен има много хора,които са готови за пробуждане, но сами трябва да поискат ключа Smile За рептилоидите продължавам да събирам информаця.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 20, 2009 11:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ivetka85 написа:
Ами то има само два тома.


Ааааааааааа, има и още Smile Освен че има още един том от трилогията Матрицата 5, има и още матрици. За справки, ето страницата на издателя:

http://www.trufax.org/catalog/gencatalog.html

От там могат и да се поръчат. Ако нещо те заинтересува, сигурно можем да се съберем няколко човека и да поръчаме накуп, за да ни излезе доставката до България по-евтина.

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 20, 2009 3:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Страхотно, само дето моя английски не е толкова перфектен и едва ли ще мога да вникна в смисъла на книгата.Sad Още не мога да мисля на английски. Иначе сега си чакам превода на втори том.Незнам дали книгата я има на книжен носител.Но...всичко с времето си. Благодаря много за инфото, Валя. Искам да видя и гледната точка на Дейвид Айк.Кой знае още какви неща ще намеря. Старото ново винаги е актуално SmileЗа сега се търи връзката илюминати-масони-рептилоиди. Кой кой е и къде му е мястото в пъзела. Smile Пъзела е огромен и за това трябва доста време. Smile Когато намеря нещо, което си заслужава ще го покажа и тук.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 20, 2009 4:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Още малко за читахурите Smile http://vbox7.com/play:67586a3d
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 21, 2009 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За някой не толкова информиран като мен, това филмче е страхотно попадение! Благодаря!

А ето и един интересен пасаж от него: много, много отдавна, Читахурите и Създателя воювали. Бог спечелил и за да ги накаже, им затворил устите, за да не могат да говорят или да се хранят. И те дошли да живеят при хората, и започнали да се хранят от негативните им емоции, като им създавали условия да излъчват мисли с колкото се може по-ниска вибрация. Колкото повече насилие и страх сред хората, толкова повече "храна" за читахурите.

В английския вариант (има малко по-добро качество), този пасаж се намира на време 2:50.

В българския вариант качен от Иветка този епизод е на маркер 93:20

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Окт 21, 2009 11:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И за да стане още по- интересно (или объркващо- изберете сами) вижте това разкритие за Дейвид Айк Wink




Не е излишно и да изслушане Еленко Ангелов пред програма "Хоризонт" на БНР. По темата е,


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 2:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Та да кажа и аз нещо по въпроса ...

"Матрицата 5" изобщо не е за начинаещи хора - начинаещи относно тяхното духовно развитие - тези томове трябва да се четат с изключително повишено внимание от доста понапреднали в духовното си развитие люде поради факта, че не е изцяло достоверна.

Само в отделни глави и на отделни места в главите човек би могъл да се довери на съответното съдържание, стига да знае за какво иде реч в същност.

В противен случай поне най-малко 80% от инфото в нея е нагодено към личните виждания и нужди на нейния автор.

Подобни четива са изключително опасни и преди всичко абсолютно подвеждащи и заблуждаващи - във всяко едно отношение.

Няма да цитирам, нито пък ще обсъждам недостоверната информация в "Матрицата 5", защото тя е прекалено обемиста, а това което си е струвало част от него наистина съм го качила в нашия сайт.

Браво на Ауди, че е открил голямата смешка за Дейвид Айк! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 2:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А, да и аз открих, че има бъгове в системата на матрицата 5. Пък и нали не трябва да се доверяваме на всичко. Ако не беше така щях да спра с търсенето на още мтериали. Ако не се лъжа и излизането на част от истината за конспирации и рептили пак върви според плана. Това е вид подготовка. Но това си е мое виждане. Търсенето е по-интересно,защото и играта е интересна. Това клипче за Айк вече го бях гледала. Ако има нещо,което съм научила до сега е,че на всичко трябва са се гледа критично и да се отсява информацията. Малко трудно е да се измъкнеш от собствените си заблуди. Sad Дано да успея един ден да направя това.Имам май още 2 годинки от ОП да премина на друго ниво Smile А и благодаря за сайта и за форума и че не се отказвате.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 2:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не бих могла да кажа дали е прав Айк или не, не зная и кой може да каже – всеки има право да вярва в каквото иска, но мисля, че клипчето е по-скоро пародийно-закачливо, а не разконспириращо Laughing Всеки човек който дълго говори, се облизва защото устата му пресъхва от говора, а авторът се е погрижил да видим тази мимика многократно повторено, на забавен кадър. Така, че възприемам клипа с чувство на хумор, като закачка с Айк, който е човек, оценен в областта, в която се изявява.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 3:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ivetka85 написа:
Ако има нещо,което съм научила до сега е,че на всичко трябва са се гледа критично и да се отсява информацията.


На всичко трябва да се гледа само с Обич и Любов - нищо повече и нищо друго.

Само по този начин можеш да разпознаеш фалшивата вълна на съответната вибрация.


ivetka85 написа:
А и благодаря за сайта и за форума и че не се отказвате.


Не те разбирам нещо, Иветка?!

От кого и от какво не се отказвам?!

От Живота?! От себе си?! Или от какво?!

Защото както сайта, така и форума са само една малка част от Живота ми, от мен самата ... така, че отказвайки се от тях означава да се откажа от Живота и от себе си.

Ти разбираш ли целият смисъл на този процес или не, Иветка?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 3:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

taniuga написа:
Не бих могла да кажа дали е прав Айк или не, не зная и кой може да каже – всеки има право да вярва в каквото иска, но мисля, че клипчето е по-скоро пародийно-закачливо, а не разконспириращо Laughing Всеки човек който дълго говори, се облизва защото устата му пресъхва от говора, а авторът се е погрижил да видим тази мимика многократно повторено, на забавен кадър. Така, че възприемам клипа с чувство на хумор, като закачка с Айк, който е човек, оценен в областта, в която се изявява.


Никак не е важно кой какви лични възприятия има като гледа недоносчето-клипче, уродливо и грозно, както и простотиите, които са подчертани в него.

Тук става въпрос просто за подвеждаща, неточна, изопачена и просто фалшива информация гледана само от малкия и тесен ъгъл на силно комплексирана личност, която гледа да изрази себе си налагайки мнението си като миродавна истина и институция, само и само за да бъде възприета като много значим, велик и важен човек.

Непобедимо е човешкото Его, какво да се прави! Confused Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 4:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:

Не те разбирам нещо, Иветка?!



Преди няколко дни сайта беше хакнат. За това. Иначе спирам с моите коментари вече. Ако намеря някаква интересна информация ще я качвам. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 4:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=X4ca-3-7jbM&feature=related
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 4:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе, нещо ме смущава – прекалено много клипове, всякакви материали плъзнаха за рептилиите. Малко са фактически обуснованите неща или сериозни хипотези, а всякакъв род грубо скалъпени неща. Даже се поднасят във вид на забавление и действат като мозъчна промивка. Сякаш някой иска да ни набие в главите, че рептилиите са навсякъде и са нещо много опасно и едва ли не трябва да се вглеждаме във всеки да не е рептил.
Подозирам умишлено вторачване в темата с цел всяване на паника и страх у хората..
Всъщност много пъти дезинформацията се състои от мъничко информация, изкусно разбъркана с измислици и когато човек съзре зрънцето истина, е склонен да възприеме цялата теза за истинска.
Не знам защо, но имам усещане, че вторачването в рептилиите е начин на всявяне на страх, което все пак обслужва тъмните сили на Планетата.
Щом ги има не са от вчера или днес, живели сме така хилядолетия – значи не трябва да се страхуваме.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov