НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 26, 2024 3:45 pm Вижте мненията без отговор
Рептилоидите - хайде да видя стиска ли ви?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 4:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ivetka85 написа:
Цитат:

Не те разбирам нещо, Иветка?!


Преди няколко дни сайта беше хакнат. За това. Иначе спирам с моите коментари вече. Ако намеря някаква интересна информация ще я качвам. Smile


Хакнатите сайтове и форуми доколкото знам самата аз не изглеждат точно по този начин!

И това твоя грижа ли е или е твое дело, та чак толкова много се вълнуваш?! Cool

Или търсиш интрига тук?!

Не си познала ...

Затова в качеството си на модератор ти правя първо предупреждение да не коментираш подобни нещица тук в темата, и изобщо във форумите, тъй като те не са съотнесени и съобразени към нито една от темите в него!!!

Второ предупреждение за теб просто няма да има!
Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 5:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

taniuga написа:
Абе, нещо ме смущава – прекалено много клипове, всякакви материали плъзнаха за рептилиите. Малко са фактически обуснованите неща или сериозни хипотези, а всякакъв род грубо скалъпени неща. Даже се поднасят във вид на забавление и действат като мозъчна промивка. Сякаш някой иска да ни набие в главите, че рептилиите са навсякъде и са нещо много опасно и едва ли не трябва да се вглеждаме във всеки да не е рептил.
Подозирам умишлено вторачване в темата с цел всяване на паника и страх у хората..


Абсолютно права си, Танюга! Насочвайки вниманието към определен обект/субект/ситуация е най-добрия начин за следващия успешен ход във великото манипулиране на и без това замътени умове ... замътени от невежество, заслепение, неразбиране, мързел, злоба, омраза, завист ...

При наличието на цялата тази съвъкупност от подобни компоненти единственото нещо, което може да даде плодоносни резултати в тази насока е именно страхът.

Разконцентрираните индивиди най-лесно са манипулират - права си, естествено
.


taniuga написа:
Всъщност много пъти дезинформацията се състои от мъничко информация, изкусно разбъркана с измислици и когато човек съзре зрънцето истина, е склонен да възприеме цялата теза за истинска.
Не знам защо, но имам усещане, че вторачването в рептилиите е начин на всявяне на страх, което все пак обслужва тъмните сили на Планетата.
Щом ги има не са от вчера или днес, живели сме така хилядолетия – значи не трябва да се страхуваме.


Именно. Неприятното е, че повечето индивиди от човешкия род сами дават воля на злото в себе си да ескалира поради личната им безотговорност и незаинтересованост за последиците. На това му се казваше май ЕГО-изъм ... Confused Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 22, 2009 7:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

taniuga написа:
Абе, нещо ме смущава – прекалено много клипове, всякакви материали плъзнаха за рептилиите. Малко са фактически обoснованите неща или сериозни хипотези, а всякакъв род грубо скалъпени неща. Даже се поднасят във вид на забавление и действат като мозъчна промивка. Сякаш някой иска да ни набие в главите, че рептилиите са навсякъде и са нещо много опасно и едва ли не трябва да се вглеждаме във всеки да не е рептил.
Подозирам умишлено вторачване в темата с цел всяване на паника и страх у хората..
Всъщност много пъти дезинформацията се състои от мъничко информация, изкусно разбъркана с измислици и когато човек съзре зрънцето истина, е склонен да възприеме цялата теза за истинска.
Не знам защо, но имам усещане, че вторачването в рептилиите е начин на всявяне на страх, което все пак обслужва тъмните сили на Планетата.
Щом ги има не са от вчера или днес, живели сме така хилядолетия – значи не трябва да се страхуваме.

Не трябва да се страхуваме? Да! Но ... трябва да сме предпазиви( не боязливи) и действени.

Иначе интересно разказва зулусът, обаче нещо ме смути в началото на историята.
Разказваше за това как някога не са виждали сегашното небе и Слънце, а поради повсеместния влажен тропически климат, Светилото ни било като светло петно. Ок, приемам, че може и да е имало такъв период.
Същото смятат и повечето изследователи на Стария завет. Нямало дъжд, а само влажен въздух и мъгла. Затова и никой не повярвал на Ной, че щяло да пада вода от небето,
Не казвам, че е било така, а само, че е възможно. Логично е и растителността да е гигантска. Също е логично и хората да са гиганти (пък и читахурите били към 3,40м),

Сега-а-а... Дали хората били двуполови, аз не знам, но ми стана подозрителен един пасаж, в който Кредо разкажваше как ловецът с мисъл викал животно, което коеличвало послушно да бъде заколено. Ок, това би могло да е вярно.
Но после продължава, че такавинаги донасял храна на (забележете!) ... жена си и децата си!!!

Та се запитах ако са били двуполови,как някой ще е съпруга, а друг съпруг? Та нали читахури им правят сечено, като ги подмамват в пещрните лаборатории?

Не твърдя, че всичко е лъжа, ама че не трябва да вярваме на всичко сляпо, твърдя и то много! Cool

Дарт Моул - герой от "Звезни войни", който бил лика-прилика с някои читахури.


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 23, 2009 11:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Що се отнася лично до мен – аз вярвам в рептилската намеса върху човечеството. За мен най- убедителното доказателство са множеството митове, легенди, запазени артефакти, които са идентични по цялото земно кълбо. Факт е, че навсякъде има персонаж , който аналогично се разпорежда с хората – змей, дракон, читахури… – различно име, но все е от рода на влечугите. Не е ракообразно, или мешесто, или риба…навсякъде е влечуго.
И за генетичния експеримент върху човечеството говорят пак митовете - змея похищава жените и ги прави свои жени. И забележете не коя и да е мома, а най- хубавата , най-добрата – с две думи – елитния екземпляр.
Защо им е бил нужен този експеримент? Не са ли могли просто да заробят човечеството, а е трябвало да му вмъкнат част от гените си?
Моята хипотеза е следната: Ако заробиш някой, той знае, че е роб и ще иска да се освободи от робството, затова намесата трябва да е незабелязана или маскирана. Всъщност сме получили от рептилиите такива гени, чието проявление е подсъзнателно ограничаване на свободната воля на хората за да ги направят податливи на манипулации и външни внушения, което си е заробване на съзнанието... И мисля, че доста успешно са се справили...
Затова споделям мнението на Аудан, че трябва да сме „предпазливи и действени” към рептилианските похвати. Предпазливи – да съзираме манипулациите, проявяващи се във всякакви форми /мода, натрапващи идеи и цели, опити за програмиране…/ и действени – да имаме смелостта и силата да ги разпознаваме и да им се противопоставяме като следваме собствените си идеи и цели.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Пет Окт 23, 2009 11:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
"Матрицата 5" изобщо не е за начинаещи хора - начинаещи относно тяхното духовно развитие - тези томове трябва да се четат с изключително повишено внимание от доста понапреднали в духовното си развитие люде поради факта, че не е изцяло достоверна.

Само в отделни глави и на отделни места в главите човек би могъл да се довери на съответното съдържание, стига да знае за какво иде реч в същност.

В противен случай поне най-малко 80% от инфото в нея е нагодено към личните виждания и нужди на нейния автор.

Подобни четива са изключително опасни и преди всичко абсолютно подвеждащи и заблуждаващи - във всяко едно отношение.


Трябва да призная, Селена, че твоя коментар ми подейства като поливане със студена вода. Аз тъкмо така се бях ентусиазирала, че съм си намерила една книжка, в която се обяснява всичко, а ти ми попари ентусиазма още в зародиш. Но съм ти благодарна, и ще обясня защо.

Какво ми хареса в Матрицата 5 от прочетеното досега?
1) За живота ни се говори като за игра. Събитията, които ни се случват, не са нито хубави, нито лоши - те просто са част от играта. Те ни се случват, ние трябва да се научим да не им реагираме като им придаваме емоционални оценки. Дотук - добре. Това ми помага да се дистанцирам от дразнещите събития в живота ми и да запазвам спойствие. Но...

2) Човекът според Матрицата е човек-остров. Връзките с близките хора просто пречат на развитието му. Духовния напредък се разглежда като изолиране от такива връзки, напредване на личността като единица. Това страшно допадна на необщителната егоистична частичка у мен - значи не е нужно да обичам или да помагам някому, мога да гледам само себе си.

3) Книгата има претенции да е събрала повече информация в себе си, отколкото аз бих могла да събера за цял живот. Поднесена наготово информация, която аз само трябва да прочета и приема - удобството на този вариант ужасно се хареса на онази мързеливата част от мен. Все още имам склонност да се оставям някой друг да ме води, изцяло и напълно, защото не знам накъде...

А всъщност знам, но е по-трудно. Получената отвън информация може да ми е полезна само когато е напълно осмислена, оценена и приета от мен. Но за да мога правилно да я оценя, като отсея просото от плявата, трябва да имам добре изградени вътрешни критерии за това, което търся. Тези критерии биха се развили след като се науча да търся първо в себе си, за да зная коя съм аз и какво ми е нужно. И едва след като съм опознала вътрешния си свят, ще мога да разчитам на информация от външния, защото вече ще имам добре настроен вътрешен компас, който да ме води.

Така че аз засега изоставям темата с рептилите и световните конспирации. Днес ходих на йога, за първи път. Утре и вдругиден отивам пак. Изглежда ми като добро начало Very Happy

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 25, 2009 10:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво на теб, Валя!

Точно така трябва да се прави!

Супер си! Хора като теб просто ме възторгват!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 25, 2009 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Супер си! Хора като теб просто ме възторгват!


Пу-пу да не вземе да чуе онова голямото Его Rolling Eyes

Laughing

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 25, 2009 11:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Само да посмее ... Laughing Laughing Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 21, 2010 10:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

в момента гледам "На Кафе" с Гала и гостът Еленко Ангелов( психолог) говори за рептилите. Много интересно ми се стори.

Ето малко информация за автора: ВИЖТЕ Я ...

А ето и информация от неговата книга по отношение на рептилите: ЕЛЕНКО АНГЕЛОВ ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Яну 21, 2010 11:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз се радвам когато умни глави като неговата допринасят в положителния аспект на живота информация, която си струва и която е вярна.

Няма значение откъде и как я е взел и по какъв начин ...

Важното е, че си е направил труда да го стори и тя да стигне до масовата аудитория в цялата си светлина!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 11, 2010 6:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На ето този "човек" само опашката и люспите му липсват... Рядко ме побиват така тръпки като видя нещо.

http://www.youtube.com/watch?v=hbONIQfQmDU&feature=related

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 11, 2010 9:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Докарал го е от всякъде като за рептилоид... Confused

Ама Валя, ти сигурна ли си, че няма опашка - все пак?!

Не се вижда защото отзад и надолу от кръста... Razz Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Красимира




Регистриран на: 30 Мар 2010
Мнения: 167
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 18, 2010 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Valia написа:

Цитат:
На ето този "човек" само опашката и люспите му липсват... Рядко ме побиват така тръпки като видя нещо.

http://www.youtube.com/watch?v=hbONIQfQmDU&feature=related


Този човек - Фил Шнийдер - го слушах преди няколко месеца по youtube. Правеше реклама на книгата си за Сивите, като обстойно описа срещите си с тях и пропагандираше, че те са тук за да ни помогнат да достигем по-високо ниво на развитие. Описваше как неколкократно е имал сексуални връзки с жена-Сива и как вече я смята за своя втора съпруга. Отбеляза също така, че сексуалните контакти са били насилствени (от нейна страна), че се е родило дете, което им е било показано - на него и съпругата му (по брак) след като били отвлечени в космически кораб или навярно друго измерение (по негови думи). Продължаваше обаче да твърди, че е необходимо да променим враждебното си отношение към Сивите, защото те ни мислят доброто и са тук, за да ни помагат.

Само като го видях и чух какво разказва ме побиха тръпки. Той дори не е способен да завоалира лъжата или наистина е доста объркан и се чувства за "избран". Та си казах: "не, мерси за такава помощ от извънземни изнасилвачи". Кой здраво мислещ човек би му се вързал?! Само като погледна снимки на Сивите по интернета (ако са истински) ми се повдига. Изглеждат толкова жестоки, безкомпромисни и ледено студени.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 19, 2010 10:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Красимира написа:
...Описваше как неколкократно е имал сексуални връзки с жена-Сива и как вече я смята за своя втора съпруга. Отбеляза също така, че сексуалните контакти са били насилствени (от нейна страна), че се е родило дете,..


Ще му се Razz Не вярвам някоя жена, дори от сивите да е закъсала толкова, че да налети точно на него. Нали си гледала по изображения колко са им големи очичките, вероятно виждат добре.

Колкото до другото, всеки е тук, за да ни помага. Те и нацистите имаха и имат идея да помогнат на човечеството.

А че е "объркан" се вижда и от самолет.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Light&Love




Регистриран на: 10 Сеп 2011
Мнения: 68
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 23, 2011 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А дали наистина е възможно Дейвид Айк да е гущер?! Дори и да е обаче ще е от светлите! Защото все пак сред тях има и такива! Razz Иначе ми направиха впечатление множеството коментари под клипчето, явно все пак има доста будни хора в България, които знаят за влечугоподобните! Това ми вдъхва някакъв оптимизъм! Very Happy

_________________
Добри мисли, добри думи, добри дела...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov