НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 4:23 pm Вижте мненията без отговор
ТЕОРИЯТА НА ПРОКЛЯТИЕТО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амммиии ... да си слагам таралеж в гащите, та после да си сърбат отровните попари!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 10:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Спомняте ли си, че преди известно време, беше всъщност съвсем наскоро, ви разказах в една от темите как "маг" Светлин ми правеше магии за смърт!
Знаете ли какво дочух тези празнични дни?!
Ами "маг" Светлин поскитал насам-натам по колеги и колежки, които да му помогнат и да ме "убият" съвъкупно чрез зловеща черна магия и не щеш ли взел, че попаднал на една "жежка жена", която го приласкала и му "подарила" една драгоценна и нелечима болест ... разбира се след съвъкуплението си с него!!!

Ами той какво си е мислил?! – че като .... наред, после няма да ходи прокажен, само защото е "маг"?! Laughing Exclamation
Да, ама има едно неписано правило, което гласи че: Всеки дявол си има и ..... дявол, и което той със сигурност не знае и толкова по-зле за него, защото му се е наложило да го изпита на гърба си съвсем в буквален смисъл, действайки не съвкупно, а съвъкупно със свои колежки. Wink Laughing Laughing Laughing

(казах "прокажен" съвсем условно, пък каква точно нечиста болест е лепнал едва ли има особено значение)Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 11:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ооооо, Ревета, не мисля, че изобщо се е направил и труда да "мисли"!

В него са заложени единствено първичните инстинкти, които го тласкат към личната му погибел!

В неговата, все още личност, се блъскат толкова желания, намерения, страсти, емоции, че самия той не може да се самоориентира какво става с него!!!

Затова и най-вероятно е отишъл при тази жена, която хем се пише за психоложка, хем се пише за парапсихоложка, хем пък и се нарежда в редицата на знаещите окултисти!

Но явно и самата тя е като него, защото нали знаеш, че подобното привлича подобното!!! Просто са се "намерили", чифтосали са се на всички нива и поднива, и всеки си е получил заслуженото!

Страшно неприятно е все пак, защото при тези "феномени" ходят хора, които най-вероятно поне половината са заразени и ... Боже мой, разпространяват навсякъде заразата!!!

Всъщност ... ужасно е, но самата ти знаеш какви са законите ни! И ако бяха такива, че всеки феномен да се подлага на различните видове изследвания за констатиране било на "дарбите" му, било да минава рутинни и профилактични прегледи до колко е здрав самият той /както на физическо, така и на психическо ниво!!!/, то нещата щяха да изглеждат по съвсем друг начин!

Ноооо ... уви, не е така!!! За наше най-голямо съжаление ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 3:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз изтръпвам като се замисля за това. Rolling Eyes

Вече стигнахме и до темата - Боледуват ли "феномените" - Отговорът е: Да, боледуват предимно от венерически болести. Laughing Laughing Laughing

Но всъщност изобщо не е смешно. Никак даже. Да пази Господ хората, които ходят при такива. Crying or Very sad Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 4:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile По този повод сега се сетих, че преди време в пресата се баха появили статии за някакви "феноменки" - майка и дъщеря, които лекуали чрез...секс. "Лечебните сеанси" се изразявали в осъществяване на акт, след което пациентите им, логично мъже, се излекували от болежките си или поне получавали облекчение.Това бил начинът да предават лечебната си енергия.Даже си спомням как една колежка коментираше, че предлага ли услугите си на баща и - щели да го излекуват.Той се двоумял, а тя беше много възмутена. Сега като се замисля, ако за "предаването на енергия" е "противопоказно" да се ползват предпазни средства какво взаимно предаване на разни неща става - от пациент на "лечителка" и от нея на друг пациент.... Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 4:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знам за кои "феноменки" говориш, Кати. В началото и аз самата не вярвах, че предлагат такова "изцеление", докато не се натъкнах на една тема в дир.бг, където един потребител беше пейстнал извадка от сайта на центъра с конкретните тарифи: стандартно изцеление - толкова, френско - толкова и да не казвам още какво. А за "изцеление" 3в1 май има и отстъпка, боже мой! Rolling Eyes Щях да падна като видях всичко това.
Кати, ще ти дам линк към темата, за да не си помислиш че си измислям. Само че не тук, разбира се ... Rolling Eyes
Селена, прости ми, че пиша всичко това. Постарах се да съм възможно най-дискретна. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 5:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ммммиииии ... и аз съм любопитна пъъъкккккк ... дай и на мен линк към тия "прекрасни и велики феноменки", Боже упази!!!

Ама не тук, Ревета, дай ми ги на лично съобщение!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 5:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз изумях. като разбрах за кои става въпрос. Shocked Няма начин да не ги познавате като имена поне.Така реклама им правят по вестниците на тях и на центъра им/ама не за въпросните услуги/, как помагали при различни проблеми.Ужас! Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 6:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Щях да падна като видях всичко това.
Кати, ще ти дам линк към темата, за да не си помислиш че си измислям. Само че не тук, разбира се ... Rolling Eyes Crying or Very sad



Shocked Shocked Shocked
Ако можете и на мене едно ЛС да пратите, ще Ви бъда благодарна.

________________
1 Коринтяни 13:4. Любовта дълго търпи и е милостива, любовта не завижда, любовта не се превъзнася, не се гордее,
1 Коринтяни 13:5. не безобразничи, не търси своето, не се раздразва, не държи сметка за зло,
1 Коринтяни 13:6. не се радва на неправдата, а се радва заедно с истината,
1 Коринтяни 13:7. всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 6:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile По този повод сега се сетих, че преди време в пресата се баха появили статии за някакви "феноменки" - майка и дъщеря, които лекуали чрез...секс. "Лечебните сеанси" се изразявали в осъществяване на акт, след което пациентите им, логично мъже, се излекували от болежките си или поне получавали облекчение.Това бил начинът да предават лечебната си енергия.Даже си спомням как една колежка коментираше, че предлага ли услугите си на баща и - щели да го излекуват.Той се двоумял, а тя беше много възмутена. Сега като се замисля, ако за "предаването на енергия" е "противопоказно" да се ползват предпазни средства какво взаимно предаване на разни неща става - от пациент на "лечителка" и от нея на друг пациент.... Twisted Evil


Shocked Shocked Shocked Това може би е някаква нова стратегия Smile! Прави са жените - вместо на магистралата - по добре в кабинет Shocked ! Боже... не мога да повярвам, че човек може да стигне дотам... акъла не ми го побира, а на тях как въобще им е хрумнала такава идея Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 6:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, аз бях тази, която си даде мнението в онзи сайт и форум, но сега ги няма тези мнения, защото пожелах всичко там, което е свързано с името ми за бъде изтрито!

Всъщност ... аз със сигурност знаех, че са мошенички, но че са извратени сексуално не го знаех, честно ... ами не ме интересуват подобни неща и затова не съм ги разбрала ... Ужасссс ....

Ами то ще се чуе какво ги е сполетяло и тях, то бумеранга на всяко едно деяние винаги се завръща при неговия творец! И няма начин да не се чуе ...

Мммиииииии ... остава ни да се ослушваме ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 7:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо ли изобщо ми трябваше да ви занимавам с всичките тия? Neutral Crying or Very sad Kaкво да правя като все идиотщини намирам в нета! Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 7:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И това е полезна информация.За да бъдат предпазени хората, ако не от това да си дават парите нахалост, поне в здравословен план. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 7:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много е поучително, нека видят хората за какво става въпроссссс ... Пък и така всички ще следим за да видим какъв ще бъде кармичния рекушет, за да се поучим от тяхния "пример"!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 09, 2007 11:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена няма ли начин да се спрат такива самозвански истории, на всичкото отгоре си приписват и титла Маг.абе тоя Светлин щом се мисли за такъв не му ли е минавало за части от секундата през главата мисълта, че колкото по-вече злини мисли и твори толкова по-огромни ще му се стоварят на главата? Confused направо изпитвом ужас само докато чета сега във форума колко съм на ВИЕ с "новите техники на определени Магове" Rolling Eyes ами нали уж те трябва да ни ориентират към живото-кое е правилно и кое не е а то те са по-зле и от нас май? Confused Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov