НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:49 am Вижте мненията без отговор
ПРАЗНИК
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 06, 2007 8:41 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

Интересно ми е, че днес видях много усмихнати лица. Предусещане за празник, може би. Обикновено виждам само насвирепели купувачи, но днес излизахме и беше като че ли по-различно.

Аз лично вече съм напълно готов за празнуване. Вчера, докато разхождах съвършеното си (ще ме прощава Пенка) куче, намерих един страхотен дървен борак, направо като истинско яйце, изпуснат в тревата. И вече съм готов. Razz Обикновено се боря честно и с открито, дори с прекалено (както личи от снимката ми) открито чело. Но изглежда тази година ще действам подло и безпощадно като третокласен магьосник Razz

Гледай как се отплеснах пак. Embarassed Та мисълта ми беше имате ли и вие подобни наблюдения, че хората са някак по-отпуснати и благовити или само така ми се е сторило, защото беше слънчево, топло, излязохме за кратко и разговарях само с другарчета? Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 06, 2007 8:53 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????
Отговорете с цитат

Определено има нещо! И на мен днеска ми се стори освен по-оживено, но и по по весело...наистина се усеща празнично настроение, чак и аз се почувствах празнуваща Wink ! Ех... де да беше всеки ден така Rolling Eyes!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 06, 2007 8:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Винаги е така преди големи празници.Специално днес не го забелязах, въпреки че за пръв път от няколко седмици имах ходене из центъра на София.Но имам наблюдения преди например Коледни и Новогодишни празници, когато всички се юрват да купуват подаръци и да пазаруват - такава суетня настава, но подплатена с приповдигнато настроение.И аз самата съм се чувствала така преди време пред такива празници, но сега ми ствава тягосно по обясними причини.Е, надявам се, че това с времето ще се превъзмогне.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 06, 2007 9:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всичко се оправя с времето. Все си мисля, че празникът е по-скоро вътре в нас си. Не са лоши и общите поводи да го извадим навън. Но е най-хубаво, когато си е в нас постоянно.

Опаа! Доста поработих и май съм загубил реална представа за времето Very Happy

Както и да е, сега ще пробвам един стар номер, да видим дали ще стане. Razz Лека!

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 06, 2007 9:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Лека! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 07, 2007 7:05 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????
Отговорете с цитат

    На всички Потребители пожелавам Весело посрещане на Пасха!




______________
*Καλό Πάσχα! - Великден
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 07, 2007 7:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ И ОТ МЕН! Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 07, 2007 7:38 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ????????? ?? ????????
Отговорете с цитат


Желаем на всички да се напразнуват както само те си знаят. На тези, които все още се опъват, желаем същото. Няма лош провод за празник.


_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 07, 2007 8:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Весели празници на всички!

И Бог с вас и във вас - и вие в него!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 07, 2007 8:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Весели празници и от мен! За мен Великден е един от най-прекрасните и пълни с очарование празници.
От страна нямам търпение да дойде, а от друга не искам да идва толкова скоро защото знам колко бързо ще си отиде. Цялата атмосфера още преди Великден като се почне от Цветница, е невероятна - толкова много цветя, настроение... Е не може да се опише с думи! Wink Пожелавам на всички да си починете добре и да се отдадете изцяло на веселото си настроение с любимите ви хора! Бъдете щастливи на този така хубав празник, а и след това разбира се!
С обич: reveta


Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 3:55 am
МнениеЗаглавие : Re: ???????
Отговорете с цитат

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 9:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Ден на възкресение е,да просияем от тържество и един другиго да се прегърнем, на тези, които ни ненавиждат да кажем братя и всичко да им простим, заради възкресението, и така да възкликнем: Христос възкресе от мъртвите, със смърт смъртта победи и на тези, които са в гроба живот подари! Very Happy
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 10:43 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Воистина воскресе! Oще веднъж весели празници, много щастливи мигове и повече любов. Всичко лошо да остане зад вас и, разбира се, нека вярата не напуска сърцата ви! Желая на всички здраве и успех в начинанията!

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 10:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И ОТ МЕН!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 10:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Честит празник на всички! Желая ви много здраве, усмивки и приятели! На MEGAN - любов, на AUDAN - джакпот, на Маг Живин и Маг Селена - да им е живо и здраво цялото домочадие /нищо че Маг Живин прави злостни инсинуации за съвършенството - аз приканвам да се обърнем към документацията - т.е. - да се види снимковия материал и тогава коментарииите ще са излишни! Wink /!За мен празникът е двойно щастлив, защото си е дошъл в къщи синът ми! Ще ме извините,но тези дни ще се отдам на майчинско щастие и няма много да се появявам във форума.Весело празнуване! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov