НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:18 pm Вижте мненията без отговор
до Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kiara64




Регистриран на: 10 Сеп 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Чет Дек 03, 2009 10:29 pm
МнениеЗаглавие : до Маг Селена
Отговорете с цитат

Моля за помощ и съвет.Знам, че не е редно да се намесваме в чужи съдби но искам да помогна на дъщеря си Александра Огнянова Николова -р.27.09.1990г. а вече не виждам начин.Няма по голяма болка от това да виждаш детето си че се лута и губи почва под раката си с всеки изминал ден.Посъветвайте ме!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Дек 04, 2009 12:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За какво по точно да Ви посъветвам, уважаема г-жо kiara64?!

Вие нямате конкретно зададен въпрос! Sad

А аз обобщаващи отговори не давам ... Confused Rolling Eyes

Прочетете във форума правилата за правилното му ползване и съответно задаване на въпроси и опитайте отново, но... тук, в същата тема!

Много моля...
=========================================
от модератора

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kiara64




Регистриран на: 10 Сеп 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Съб Дек 05, 2009 12:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се за неконкретизирания въпрос.
Ще усее ли дъщеря ми да намери истински приятел за дълготрайна връзка и кога?
Като се надявам че любовта ще я промени за добро.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Дек 09, 2009 2:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, kiara64!

Уважаема г-жо, твърде често майки като Вас ме карат не само да се червя зад монитора, да изпадам не само в състрадание, ами и в ... дълбок ужас, който ме кара да занемявам - в случая изпадам в безсилие да Ви отговоря.

Защо ли?! Не мога да побера в малкият си мозък, че съществува една преобладаваща група от хората, които мислят, че секса ще подреди нещата или така наречената от тях ... любов.

Защото онази мъничката човешка "любов" свързана със секса те я възприемат като Голямата и необятна Любов, на която сме носители всички и която разбират само един малък ограничен брой личности.

Не! Не се надявайте да Ви причисля към последните - Вие изцяло принадлежите към първите, онези, които са в спящо състояние - неразбиращи кои са и защо са тук, на Земята.

Та...малкият ми увод ми развърза пръстчетата и отключи сетивата ми и ми дойде дар-словото ...

А сега по същество на ... Вашият въпрос .

Не очаквайте, че дъщеря Ви ще коригира собственото си поведение, ако я хвърлите в обятията на някой сексуален психопат - такива дал Бог! И те са тук за да се вразумяват чрез тях майки като Вас и също дъщерички, с поведение и манталитет като Вашите.

Нищо лично - Вие сте един объркан човек, който ако не си получи отговора такъв, какъвто заслужава, просто ще подмине моя форум с плювки и дълбоко озлобление (ще кацне в някой друг и там ще получи отговор такъв, какъвто иска самият той!) и така няма да научи нищо от кармичния си урок ... точно никога.

А аз лично Ви давам поне тази възможност ... Confused

Вашата дъщеря няма нужда от сексуален партньор, нито от "любов", която може да я довърши - явно за това не сте се и замисляла, че "любовта" първо носи на човека разочарования и така до ... докато не научи и разбере, че Истинската Любов е нещо свято и не е насочена само към любимия ни човек.

А дали дъщеря Ви ще издържи до тогава?!?!?! Shocked

Как не се сетихте, че тя има здравословен проблем, а не ... драматичен.

Вашата дъщеря, уважаема г-жо, има проблеми с половите хормони, а от там и с незаменимите аминокиселини в организма й, поради което често изпада в депресивни състояния и хистерични изблици, дори агресия... Освен това има нарушения в съдово-артериалният апарат и кръвоснабдяването й, както и оросяването на мозъка и крайниците е незадоволително.

Консултирайте се с невролог за проблема с артериалното й кръвообращение и искайте да й направи също така доплерова сонография за да бъде установено това, което Ви казвам.

Помогнете й да се конкултира с ендокринолог и да й се изследват половите хормони, 5-хидрокситриптофана, мелатонина и L-фенилаланина. Настоявайте за тази цел както пред ендокринолога, така и при невролога.

Дано успеете! Дано пожелаете ...

Ако не успеете при съответните лекари-специалисти просто вече можете да ме потърсите за платена услуга - ако искате да помогнете на дъщеря си!

Лек и приятен ден Ви желая! Smile
Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov