НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:18 am Вижте мненията без отговор
Карма, Дхарма, Прераждане, Ашрами, Кармични Свързаности...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 4:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Гледам че тук сте писали за минали прераждания, та си викам и аз да се включа- може някой да разпознае действието
Това е сън, но съм абсолютно убедена, че е от минал живот преживяване. Бях младо момиче (последните ми животи ще да са все на жени), явно в богато семейство... Пазеха ме група възрастни жени, всички облечени в черно- от това да не се виждам с някого. Не знам с кого, но бях наказана от родителите си и тези бавачки ме пазеха. Извън градчето се случваше нещо- всички мъже бяха там- на една поляна, граничеща с гора. Беше лято- много зелено. Аз все пак се виждах с този мъж, въпреки забраните, но не помня образа му. Бавачките ме прикриваха.
Някой нещо да разпознава? Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 4:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз съм се сънувала в други епохи,вкл.през среднивековието,но в момента не помня сюжетите на сънищата си,някой са били по-статични.И като мъж и като жена съм се сънувала.Ако някой/я/ от форума се разпознае в тайнствения мъж с когото си се виждала тайно...Да не е било нещо като Ромео и Жулиета? Аудан и Пенка са на ход.Някой от тях двамата може да е бил.А ти да не си била онази червенокоса,дето Пенка в мъжката си реинкарнация се е била за нея? Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...Да не е било нещо като Ромео и Жулиета? Аудан и Пенка са на ход.Някой от тях двамата може да е бил.А ти да не си била онази червенокоса,дето Пенка в мъжката си реинкарнация се е била за нея? Smile


...и да съм клъцнал главата на граф Пенчо Laughing
Сигурен съм само,че ако е имало шекспирови герои,то съм застанал на тяхна страна.И досегса съм такъв-отстъпвам дори любимата си жена,ако иска да е с друг...е после вече не ми е любима,естественоWink

PI,каква роза предпочиташ-бяла или червена?А шотлански гайди и уиски харесваш ли?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Еех,романтика... Rolling Eyes Embarassed Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако туй е в Испания или Мексико - да!

Аз също съм имала предишни прераждания и на двете места - предишният ми партньор по работа /занимаваше се с магия и работеше заедно с мен - има ни снимани с него на задната корица на книгата ми/ също имаше прераждане в Испания, та с него се срещнахме ... сега момчето е някъде из Америката, не знам къде точно ... Sad

Ако Пенка и Аудан също са се прераждали в тези страни може и да се разпознаят ... лично на мен ми звучи много близко.


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Юни 12, 2007 5:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati,туй за розите не е романтика,а лукав въпрос Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хммм ... и аз така си помислих! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes А,сверка на инфо за уточнение на данните? Що утрепа романтиката бе? Мъже...Тъкмо си представих,как правиш серенада под балкона и мяткаш рози,а тя ги лови във въздуха...и после се катериш по една стълбичка/може и по дългите коси,а завалийката зайлюцена в една кула/стиснал роза между зъбите си.И, нежна е нощта... Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Исках да кажа "заключена"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Rolling Eyes А,сверка на инфо за уточнение на данните? Що утрепа романтиката бе? Мъже...Тъкмо си представих,как правиш серенада под балкона и мяткаш рози,а тя ги лови във въздуха...и после се катериш по една стълбичка/може и по дългите коси,а завалийката зайлюцена в една кула/стиснал роза между зъбите си.И, нежна е нощта... Wink

А-а-а,kati,моля,моля. С тия приказки за косите да знайш колко рицари са си счупили костите,падайки със скалпа на девойката или виждайки я в лице,ако успеят все пак да се качат.Еле тия в "добрата стара Англия" не бяха за показване без було на лицето,включително майка ми,която смятам,че сънувах.
Но сред шотланките трябва да е имало и хубави...надявам се Rolling Eyes Embarassed

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 5:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Все е трябвало да има,иначе езък за горките рицари.Не може да не са мернали лицата на "дамите на сърцето". Rolling Eyes Embarassed Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 6:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Все е трябвало да има,иначе езък за горките рицари.Не може да не са мернали лицата на "дамите на сърцето". Rolling Eyes Embarassed Wink

Бе...то отдалеч всяка изглеждаше добре,а и тия фусти криеха същината за тялото...Мъка,мъкаааа!
Но си имаше и хубавите страни-ядеше се с ръце,а вилиците бяха големи служеха за придържане на печеното,докато го режеш и толкова.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 6:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А зеленчуците? Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 6:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Там май са наблягали повече на такива,дето "растат на кокал"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 6:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много палаво туй мъжле мойто таз вечер ... а сега той да поготви да му мине малко и после ... пак аз ще отида да готвя! Razz Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov