НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:53 am Вижте мненията без отговор
Карма, Дхарма, Прераждане, Ашрами, Кармични Свързаности...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 6:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Там май са наблягали повече на такива,дето "растат на кокал"


Какви недодялани средновековни маниери... И кучета под масата или дълга брада, за да си бришат омазнените кунки Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
kati написа:
Там май са наблягали повече на такива,дето "растат на кокал"


Какви недодялани средновековни маниери... И кучета под масата или дълга брада, за да си бришат омазнените кунки Confused

Долу-горе тъй,ма не точно.
аз имах меча кожа пред камината,от двете страни на което бяха кучетата.бях ги научил(чрез ритници,естествено..шега,не помня как,ма може и с по-хуманни методи),та бях ги научил докато не свършат хората на масата да ядадт да не се мотаят из краката ни,щот на пиян човек малко му трябва да прегърне пода Laughing
Тъй!Имахме голяма дървена маса(ма не кръгла и Артур не се появяваше тъдява).
Зеленчукът наистина е интересна тема.Говорим за епохата преди 1492г,сиреч епохата преди домата,чушката,краставицата-туй не помня дали беше американско.Кой знай -да помага!),тиква(туй май е плод,ма карай),картофа,бобът...Пропускам какаото и ананаса.
Та от зеленчуците остават зелето,чесънът,лукът,празът,за тиквичките не знам дали са американки или не.Та остават разни корени и треволяци,дето не се набиват на очи-ми как да ги запомня тогава?

Брада може и да съм имал,но ръцете не си ги бършехме в тях,нито в песовете,а в косите на виночерпцитеWink Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Някой от тях двамата може да е бил.А ти да не си била онази червенокоса,дето Пенка в мъжката си реинкарнация се е била за нея? Smile

Laughing Не Кати Laughing Не съм била знойна червенокоска Smile А страната по интуиция е била Унгария Smile
Какво е усещането да се сънуваш мъж???
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Беше смътно.Ами нищо особено,или по различно,просто знаеш,че си от мъжки род.И си мислех,че трябва да свърша някаква мъжка работа,но нямам спомен за какво ставаше въпрос,някаква отговорност за нещо.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В Мадьар не съм се прераждал ,май.Но мога да напиша изречение,с което да не се нуждаете повече от езика.Ето и въпросното изречениеWink:

Енгедье мег,нейлкюл удвароляк маганак!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Енгедье мег,нейлкюл удвароляк маганак!


Това превежда ли се?

..хегеш-мегеш чоколо. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Беше смътно.Ами нищо особено,или по различно,просто знаеш,че си от мъжки род.И си мислех,че трябва да свърша някаква мъжка работа,но нямам спомен за какво ставаше въпрос,някаква отговорност за нещо.

kati,туй за мен не е доказателство.Според теб една жена с невръстни деца,когато мъжът й е на война или на гурбет,или някъде далеч,нима няма да свърши някаква мъжка работа и без да е мъж?!Ми като види зор-ще я свърши,ами!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не,просто се усещах като мъж.Но ми е трудно да го обясня.Имаше елемент на липса на типичните женски ограничения,както и освобождаващо,но същевременно задължаващо съзнание,че мога и трябва да свърша някакви типично мъжки неща.Имах и отговорност.За съжаление повече не помня.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Имаше елемент на липса на типичните женски ограничения,както и освобождаващо,но същевременно задължаващо съзнание,че мога и трябва да свърша някакви типично мъжки неща.Имах и отговорност...

Това,смятам,че е най-ценното!
Доста жени смятат,че да си мъж значи да си свободен,но заправят,че с правата вървяът и задълженията

Заб. Говоря за мъж,а не за "мъж".

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ако под "мъж" /в кавички/разбираш някой мухльо,да.Но иначе и "мъж" на ляво може да бъде отговорен и стабилен.Това е до характер и личност,не до ориентация.А отговорностите си ги имат и двата пола. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Модерните леви" са друга тема,сложна.
Леонардо да Винчи,Байрон,Чайковски...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пи не ще да е била моята любима. Не е червенокоса, а и в Унгария не съм бил.Сигурна съм за Англия или нещо около нея.А по въпроса да се сънуваш като мъж - ми то е същото като да живееш като жена - ти не мислиш непрекъснато, че си жена - ти просто си такава и така живееш и това определя психиката, а от там - и живота ти.Напълно е естествено. Само като се събудя ми трябва малко време да превключа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile...И си мислех,че трябва да свърша някаква мъжка работа,но нямам спомен за какво ставаше въпрос,някаква отговорност за нещо...

Значи наистина става въпрос за мъжко прераждане. Поне мисленето е типично мъжко. Трябва да свършиш някаква мъжка работа, отговорности някакви, но не си спомняш много добре - гарантирам, става въпрос точно за мъжко прераждане Laughing Laughing Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile А тогава не се сещах,че става въпрос за прераждане.След време се усетих за какво става въпрос.Както и другите подобни сънища.
Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:


PI,каква роза предпочиташ-бяла или червена?А шотлански гайди и уиски харесваш ли?


Определено бяла, AUDAN, гаидите- не, не ме влекат, уискито- о да, но вече не пия Laughing
И какво.. никой ли няма спомен от Унгарията...? Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov