НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 6:20 pm Вижте мненията без отговор
Маг Селена, Моля помогни !
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
obla4e




Регистриран на: 28 Авг 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 10:35 am
МнениеЗаглавие : ??? ??????, ???? ??????? !
Отговорете с цитат

Маг селена, моля те кажи ми виждаш ли направена магия при мен ? Казвам се Силвия Стефанова, родена съм на 15.05.1979 год.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук не даваме подобен род консултации, ако си забелязала Облаче, ама аз ще те помоля най-любезно да споделиш кой ти каза, че имаш направена магия?!

Бъди честна обаче?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
obla4e




Регистриран на: 28 Авг 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 1:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От отговора Ви се подразбира, че нямам магия, което ме радва, защото щях да направя излишна глупост. А че имам ми каза Боряна Тотева. Осъмних се защото беше много сигурна, че единствено тя може да ми помогне, както и на двете жени преди мен.Беше много настоятелна и упорита. А ми и поиска доста пари. Нищо не казвам за госпожата, но за петнадесете минути, който бях при нея не можа да ми познае кои знае колко.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 1:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Cool И на мен някои са ми го казвали,ама по телефона,не конкретно за мен,а за семейството и може би не точно магия в буквалния смисъл,по-скоро отрицателна енергия насочена към нас.Имах поводи да повярвам,но идеята някой да се набърка в живота ни под предлог,че ни го оправя не ми се виждаше читава.Не съм предприемала нищо и не съжалявам,въпреки неприятните неща,които се случиха в последсвие.Смятам,че причините са други,някои неща успях да си изясня,не без помощта на форумите тук. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
turta




Регистриран на: 03 Авг 2007
Мнения: 79
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 1:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Може да имаш някакви проблеми, но не и непременно от магия. Ако се съмняваш чак толкова посети Маг Селена. Но когато ти поискат голяма сума пари от "един поглед" е логично да се усъмниш, особено ако и всички преди теб са "масово омагьосани". Не знам какво точно исках да кажа с това, но се надявам да си се успокоила и да премислиш трезво нещата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
maluL




Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 6
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 3:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте !
Преди около 4 години ме заведоха при бабата на Азис , баба Станка.
Нищо лошо неискамда кажа , признавам когато ми хвърли карти доста лични неща ми каза . Описа подробно характера ми с всички недостатъци и положителни страни .Изненадах се . Дойде момента ,в който ме стрестна зашото ми обясни , че имам родово проклятие и магия да не намеря човека до себе си . Поиска ми 320 лв. , тогава неработех и тази сума ми се струваше космическа .Трагнах си , единственното което правих е да паля свещи в църква . След една година и половина пак отидох , повториха се думите и едно към едно докато ми хвърляше карти с тази разлика , че този път ми поиска 150 лв.
Питам се следното , когато ти е дадена дарба да помагаш на страдащите как имаш сърце да им искаш пари ?! Няма човек , който да отмине с лека ръка получена помощ и поне според мен ,ако човека е доволен сам ще прецени колко да плати .
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
obla4e




Регистриран на: 28 Авг 2007
Мнения: 10
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 5:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Скъпи maluL, какво стана след това? Помогна ли ти баба Станка? На мен ми казаха същото вчера и не знам какво да правя.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 5:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сигурно са ти предложили и да я развалят срещу определена сума.По принцип нормално е услугите да се заплащат,все пак това си е труд,който предполага разход на време и енергия/не говоря за шарлатаниите,дето симулират,че помагат,а изпразват джобовете на наивници и злоупотребяват с чуждата болка/.Но не можем да очакваме,че ще получим и безвъзмездна помощ независимо за какво,не става въпрос само за пари,всичко на този свят се заплаща по някакъв начин,за да има равновесие.Що се отнася до диагнозата "магия",не бързай да се хващаш.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

maluL написа:
...Питам се следното , когато ти е дадена дарба да помагаш на страдащите как имаш сърце да им искаш пари ?!


Shocked Дарби, баби станки, страдащи, сърца - плачевност. Това нашият форум ли е или програмата на Zone Romantica? Shocked


maluL написа:
Няма човек , който да отмине с лека ръка получена помощ и поне според мен ,ако човека е доволен сам ще прецени колко да плати .


Бог да ви пази, ако решите да разчитате на човешката благодарност и преценката на всеки колко да плати. Защото има ли възможност, всеки отминава с още по-лека ръка. Останалото са романтични приказки а ла вятър ме вее на бяла кобила и ми се чорлят буйните къдри. Cool

Този патетично-блудкав стил ще избие рибата на целия сървър - имайте милост, моля. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всеки с проблемите си,като ги изкаже,на човек му олеква/така е,като има недостиг на висококвалифицирани психотерапевти у нас,а и не сме дорасли да оценим значението им/.Поне от дума на дума ще се внесе някаква яснота и хората ще се ориентират относно дарбите,бабите и пр.На мен една навремето ми се пишеше леля на Азис/ама тя не е известна като баба му/ и ми редеше някакви неща,що диреше в нашия квартал и как пък точно мен ме нацели по улицата и то точно в лош за мен момент.Бях с тъмни очила/както винаги/и не вярвам да ми пишеше на челото.Е послушах малко от любопитство,после я отпратих по живо - по здраво.ако кажа,че не ме смути,ще излъжа,щото успя да налучка някои неща,но в частта на магията не и се вързах много,щото ме хвана яд,че се опитваше да изкрънка пари на място,че да ми пробута някакви боклуци като билки/за разваляне/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

obla4e написа:
От отговора Ви се подразбира, че нямам магия, което ме радва, защото щях да направя излишна глупост. А че имам ми каза Боряна Тотева. Осъмних се защото беше много сигурна, че единствено тя може да ми помогне, както и на двете жени преди мен.Беше много настоятелна и упорита. А ми и поиска доста пари. Нищо не казвам за госпожата, но за петнадесете минути, който бях при нея не можа да ми познае кои знае колко.


Облаче, през последните 10 дни при нас буквално "заваляха" купища от оплаквания от тази жена - Боряна Тотева.

Толкова много стресирани хора ни посетиха и ни се обадиха, че се видяхме буквално в чудо!!!

Днес например рано сутринта една жена плака поне 30 мин. по телефона на маг Живин, защото същата тази "жена-скенер" казала на съпруга й, че тя му изневерила още преди 30 години време.

Съпругът се вбесил от ревност и жената беше на косъм да бъде изритана на улицата от него.

Тааа ... на това са способни гастрольорките-мошеници и измамници от типа на Боряна Тотева.

Съжалявам ... пазете се, хора, и на прехвалено грозде не отивайте с големи кошници, защото там може да лежи и змия от най-отровните при това. Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Shocked Е,това е върхът! Преди 30 г.! Тази плаче за ...да не казвам за какво.Значи може да хвърли в музиката един такъв дълъг брак /то щом са опряли до нея,сигурно си имат проблеми,ама даже и да е вярно за изневярата от преди толкова време,не е човешко да го казва,сигурно е целяла да всее раздор,че после да я търсят да го оправя/Ужас и безумие!
Shocked Sad Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

maluL написа:
Здравейте !
Преди около 4 години ме заведоха при бабата на Азис , баба Станка.
Нищо лошо неискамда кажа , признавам когато ми хвърли карти доста лични неща ми каза . Описа подробно характера ми с всички недостатъци и положителни страни .Изненадах се . Дойде момента ,в който ме стрестна зашото ми обясни , че имам родово проклятие и магия да не намеря човека до себе си . Поиска ми 320 лв. , тогава неработех и тази сума ми се струваше космическа .Трагнах си , единственното което правих е да паля свещи в църква . След една година и половина пак отидох , повториха се думите и едно към едно докато ми хвърляше карти с тази разлика , че този път ми поиска 150 лв.
Питам се следното , когато ти е дадена дарба да помагаш на страдащите как имаш сърце да им искаш пари ?! Няма човек , който да отмине с лека ръка получена помощ и поне според мен ,ако човека е доволен сам ще прецени колко да плати .


Здравейте, maluL!

Няма дарби, има придобити опитности от поредица човешки превъплъщения, явно не сте наясно с понятията.

Така, че човекък, който работи като професионалст, при това с доказани качества, полага съответен труд.

И хлебарят има "дарба", и художникът - също, писателят- също, спортистът - също. И те вземет пари, нали така?! И с пълно основание и право.

И още нещо ще Ви кажа ... то ми е омръзнало да го казвам, ама пак ще го повторя, по-скоро попитам: Вие не вземате ли пари срещу положения от Вас труд?! Само не ме разубеждавайте, че не вземате, защото много ще се смея ... Very Happy

А баба Станка, както и нейната дъщеря са ловки манипулаторки и нищо повече ... и аз съм си имала работа с тях, ама като ме видеха после на улицата, само след първите ни две срещи, бягаха просто като дявол от тамян от мене. Беше ми много забавно ...

Е, но това беше някъде преди 22-23 години време ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

obla4e написа:
Скъпи maluL, какво стана след това? Помогна ли ти баба Станка? На мен ми казаха същото вчера и не знам какво да правя.


Ако е за въпросната, боряна тотева, по-добре ги изиграй на тото 6Х49. Там поне имаш някакъв шанс. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 6:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Да,само там е надeждата,питайте АУДАН,той ги разбира тези работи,то и аз навремето бях много запалена... Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov