НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 9:39 am Вижте мненията без отговор
каква съм била в предишният си живот
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
magdaj




Регистриран на: 31 Дек 2006
Мнения: 90
Местожителство: Стара Загора
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 04, 2007 8:41 pm
МнениеЗаглавие : ????? ??? ???? ? ?????????? ?? ?????
Отговорете с цитат

Здравейте!
Бих искала да разбера каква съм била в предишният си живот?
С каква мисия съм се преродила в сегашният си живот ? И дали съумявам да се справя с това за което съм се преродила?
р. д.23.11.1959
С уважение М
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Напомням, че не е лошо преди да зададете въпрос, да прочетете "ЗА ПРАВИЛНОТО ПОЛЗВАНЕ НА ФОРУМИТЕ", в темата "за това как да зададете въпрос към нас".

Не можем да помним личните данни на всеки наш потребител, нито пък да се лутаме в търсене някъде из постингите му.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амиииии ... и да й отговориш, тя вече бега в оня форум ... и няма да се върне ... пък само да смей ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аааааа ... ще седна аз да и правя пълна и детайлна ретроспекция на всичките й минали животи?!

Не стига, че изнемогвам от работа, ами сега ще задоволявам пък и любопитството на такива, пък и ще ги забавлявам да им изреждам хилядите и хиляди животи, само защото не са пожелали да постигнат някакво духовно развитие и се прераждат ли прараждат ... та чак до безкрайност, знаеш ли?! Хм, знаеш, разбира се! Тая акъл има ли изобщо?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И на мен ми е било любопитно,ама не просто така, а да си обясня неща от настоящия,т.е. какви съм ги вършила, че си плащам, с кои хора кави кармични връзки сме заформили тогава, че сега ги оправяме,кого съм наранила,мене кой/не да му връщам,а да си простиме/и т.н.Ама щом не е дадено да го помним, значи сигурно не трябва.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не е точно така, ама за туй ще си побъбрим някой друг път!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:25 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy С удоволствие! Very Happy Всъщност знам, че не бях съвсем точна, някои помнят по нещо. А едни известни личности като научили, че били - кой цар, кой царица, жрица, воин, рицар, как пък някой не каза че е бил роб, просяк или дърводелец, някои си фабрикуват биографии от настоящия, че произлизат от графски и дворянски родове, що да не си спретнат съответната и за предишен живот, къде по-престижно е. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да, това е възможно да се направи - казва му се регресивна хипноза! Ако попаднеш наистина на добър "майстор", който може умело да те води назад в миналите ти прераждания, като едновременно те и пази, за да те върне обратно в нормалното ти състояние!!!

Ха ... чак пък и да плащат! Ами, че те просто се забавляват хората, ... да не мислиш, че искат да си направят лични кармични корекции, което е и целта на регресивната хипноза! Ами ... да пада чака-рака-де ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще потърсим в нета и ще дадем някакво точно обяснение, макар че още сега мога да ти кажа ... Човека е хитро животно и ще измисли такъв механизъм, чрез който да не учи кармичните си уроци изобщо ... и тогава ще настъпи такъв унищожителен хаос, че просто ни е бедна фантазията!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 2:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нали целта на прераждането е да си проумеем грешките?И миналите животи могат да изяснят нещата.Поне това е било идеята ми,когато съм се интересувал за миналото.
Когато знаем миналото,по-ясно разбираме настоящето.И вече ,след като знаем,ако "сгрешим",то си заслужаваме наказанието.

Миналото може да обясни защо някои хора сега се държат лошо с нас и вместо да ги гледаме на кръв,да запазим хладнокръвие и да се сдобрим.Нима това е лошо?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 5:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Зависи Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 4:54 pm
МнениеЗаглавие : ....... ?? ?? ?????????? ??????!
Отговорете с цитат

AUDAN, живота ни е тук и сега, а миналото нещо, което някога е било твой живот и което никога няма да се върне.
За себе си смятам, че ако има важна причина, поради която се налага да знам каква съм била преди, то отговорът сам ще ми се даде и без да го искам. Но едва ли има такава причина, щом на всеки от нас спомените са изтрити. Моето обяснение е, че не е целесъобразно когато се ражда нов живот, същият да живее със спомените си отпреди. Тези спомени може да му пречат в развитието, в това да следва пътя си в настоящия живот. А тези, които просто така искат да знаят какви са били в предишния си живот, за мен проявяват едно напълно излишно и нездраво любопитство. Може и да не съм права, но има много по-интересни неща от които да се интересува човек, отколкото от това какъв е бил в предишните си животи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 6:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta,има хора всякакви.Едни стават адвокати Razz ,други фантасти,трети-историци.3а всекиго неговото е най-важното и смисленото,защото могат да се изявят пълноценно,а и може да допринесат някаква полза и на другите.
Та ако за теб Миналото е "минало'',то други твърдят,че времето е илюзия,т.е. всичко става едновременно.

А според мен (и един китайски мъдрец Wink )колкото по-добре познаваме Миналото,толкова повече бихме разбрали Настроящето и по-адекватно реагирали в Бъдещето!

Какво ще кажеш за това?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 9:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз смятам, че щеше да е по-добре човеците да помним какви сме били в предишните си съществувания. Така се спестява много време, грешки и лутания.Нали е казано, че народ, който не помни историята си е осъден да я повтаря!Същото важи и за човеците.Ако имаш дадено предразположение, то си осъден да го повтаряш във всеки живот. Ако можеше да си спомняш предишните животи, грешките и последствията от тях, то вероятно би избягнал някои. Така, както е устроено прераждането, е най-дългия път към целта. Но може би точно това се цели - не да си вадиш поука от грешките в миналото, а да ги повтаряш, докато не ги изкорениш /по някое време/ от себе си в настоящето.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И коя е целта? Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov