НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 2:06 pm Вижте мненията без отговор
Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 27, 2010 11:01 pm
МнениеЗаглавие : Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

От известно време се главоблъскам върху един въпрос: Има ли връзка или закономерност между зодиите и асцедентите на децата и тези на техните родители? Някъде бях чела, че първородните деца вземат за свой асцедент зодията на бащата. Вярно ли е? Интереса ми е предизвикан от зодията и асцедента на дъщеря ми. Тя е зодия Скорпион с асцедент Водолей. Ноооо...аз т.е. майка и , съм зодия Овен с асцедент Скорпион - т.е. тя е взела моя асцедент за своя зодия и зодията на баща си, която е Водолей, за свой асцедент, което лично мен ме изумява...не зная защо?! Вижда ми се странно.

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 27, 2010 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Според мен детето взема катознак за асцедента си знакът на Слънцетоо на този роднинма, комуто се е "метнал".

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 27, 2010 11:49 pm
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

eymili написа:
От известно време се главоблъскам върху един въпрос: Има ли връзка или закономерност между зодиите и асцедентите на децата и тези на техните родители? Някъде бях чела, че първородните деца вземат за свой асцедент зодията на бащата. Вярно ли е?


AUDAN написа:
Според мен детето взема като знак за асцедента си знакът на Слънцето на този роднина, комуто се е "метнал".


При мен като първо дете и двете "правила" намират потвърждение: взела съм зодията на баща си за асцедент и ако трябва да избера на кой родител съм се метнала, то това ще е той... А брат ми пък е "взел" асцедента му за своя зодия.

При племенницата ми обаче зодията на нито един от родителите и не се явява нито слънчев знак, нито асцедент. За сметка на това тя се роди 4 дена след моя рожден ден и носи не само зодията, а и името ми...

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 28, 2010 12:42 am
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

radea написа:
При племенницата ми обаче зодията на нито един от родителите и не се явява нито слънчев знак, нито асцедент. За сметка на това тя се роди 4 дена след моя рожден ден и носи не само зодията, а и името ми...
О, това с името е също много важно.

Някога детето се е именувало на жив дядо или баба или починал прославен роднина - герой ( в науката му казват "херос", ама си е наш Геро /Герой Wink ).

Името създава нагласау казващитего за определени очаквания от носитяля.Затова е много важно да отговаря на личността.

Но да се върна към слънчевите знаци на родители и деца.
Забелязал съм, че при родител Лъв, детето е Козирог или обратното.

Сега се сетих и за едно мое хрумване защо в България децата ги носи щъркела. Ами кога идват щъркелите? Ами към края на март и към средата на април битрябвало и последните да са се прибрали. Излиза, че тук са се раждали най вече Овни, нали? Оттук можем да съдим и за по - общото поведение на обществото ( нали е главно Овнешко?).
Оттукизлиза, че зачеването е ставало на "пикник край пътя", разбирайте юни - юли, когато хората са на полето, в градините, по пасищата... изобщо сред природа.

Обаче... в Германия си "намират децата " си в ... зелки. Сиреч - раждат се през октоври - ноември. за характера на тия групи деца също е можелода се предполага.

Общото е, че хората са сеусещали по- близки (една зодия са, все пак). Но това не значи ,че е имало само мир и л'юбов,де. Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
eymili




Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 64
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 28, 2010 11:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

При мен няма никакво съвпадение. Баща ми е Лъв, майка ми - Козирог. За съжаление не им зная асцедентите. Ама аз съм второ дете. Но сестра ми, която е първа, е Телец и пак не е "прихванала" нищо от мама и тати. Мммм...ама и нейния асцедент не го зная.

_________________
Дете, изтривайки поредната сълза, прости на баби, чичковци и лели!
Защото възрастните също са деца, за жалост безвъзвратно оглупели!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Фев 28, 2010 12:08 pm
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

eymili написа:
От известно време се главоблъскам върху един въпрос: Има ли връзка или закономерност между зодиите и асцедентите на децата и тези на техните родители?


Просто не е възможно да няма, независмо от това, кой какво мнение е дал тук, в темата.

Защото просто...всичко е едно съгласувано Цяло.

Всички ние се допълваме и сме взаимосвързани по едни или друг начин.

Отделен е въпросът кой/как тълкува съответните астрологични съвпади и какви лични заключения прави според своите усмотрения и скрити вътрешни нагласи.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 01, 2010 10:34 am
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

eymili написа:
От известно време се главоблъскам върху един въпрос: Има ли връзка или закономерност между зодиите и асцедентите на децата и тези на техните родители?


Моят опит показва голямо сходство между хороскопа на детето и комбина на родителите (хороскопа за деня, мястото и часа, който се явява като среда между моментите на раждане на майката и бащата). Също така често наблюдавам за асцедент знака, в който попада 5 дом на едния родител, или изгряваща планета- планетата в 5-тия дом на родител..
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 01, 2010 3:10 pm
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

Pi написа:
Моят опит показва голямо сходство между хороскопа на детето и комбина на родителите (хороскопа за деня, мястото и часа, който се явява като среда между моментите на раждане на майката и бащата). Също така често наблюдавам за асцедент знака, в който попада 5 дом на едния родител, или изгряваща планета- планетата в 5-тия дом на родител..


Разбира се, че е така!

Как иначе би могло всичко да бъде взаимосвързано?!

Това би противостояло против всички Божествени закономерности... Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 02, 2010 10:27 am
МнениеЗаглавие : Re: Има ли връзка между зодиите на децата и родителите?
Отговорете с цитат

Разбира се, че е така!

Как иначе би могло всичко да бъде взаимосвързано?!

Това би противостояло против всички Божествени закономерности... Sad
[/quote]

Зад целия привиден хаос стои величествен и изумителен ред Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov