НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 11:10 am Вижте мненията без отговор
Бъди благодарен...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 12, 2010 2:37 pm
МнениеЗаглавие : Бъди благодарен...
Отговорете с цитат

Бъди благодарен, че нямаш всичко, което искаш.

Бъди благодарен, когато незнаеш нещо, това ти дава възможност да се учиш.

Бъди благодарен за трудните моменти. През това време ти израстваш.

Бъди благодарен за недостига, защото ти дава възможност за подобрение.



Бъди благодарен за грешките си. Те ще те научат на ценни уроци.

Бъди благодарен, когато си изморен и изтощен, защото това означава, че правиш разлика.

Лесно е да си благодарен за хубавите неща.

Изпълнения богат живот идва при този, който е благодарен и за пречките по пътя си.

Намери начин да си благодарен и за неприятностите, и могат да се превърнат в твоя благословия.



Благодарността е нашата истинска природа.

Има безброй много причини да се чувстваме благодарни. Този живот сам по себе си е дар, който сме получили. Да сте родени с човешко съзнание е първата благословия, която сте получили. Благодарността ни трябва да почне от там. Трябва да сме благодарни, заради това, че СМЕ.

Приемете всяко дребно нещо в живота като дар.



Всяка сутрин, докато се събуждате и преди да станете, просто опитайте да усетите дълбока благодарност, за това че живеете като човешко същество в това прекрасно Съществувание. По същия начин преди да заспите, бъдете дълбоко благодарни за това, че СТЕ. Почувствайте го в цялото си тяло и ум. Оставете всички преценки настрани и усещайте благодарността.

Благодарността е енергията, която прави живота ви интензивен и вълнуващ всеки момент. Когато почнем да чувстваме благодарност за дребните неща, цялата ни чувствителност ще нарастне. Когато това стане, всеки момент ще преминава в дълбоко благоговение от случващото се в Съществуванието. Бъдете блажени!



Нека изпълваме всеки ден с възможно най-много моменти, в които сме благодарни за всичко хубаво в живота си. Ако хубавото в момента не е много, ще се увеличи. Ако и сега животът ви е изобилен, изобилието ще нарасне. Това е ситуация, в която винаги ще спечелите. Ако сте щастливи, Вселената също е щастлива. Благодарността увеличава изобилието.



Нека помогнем светът да бъде изпълнен с благодарно, признателно даване и получаване... за всички!"

Бъди благословен!

Бъди винаги светъл!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Ana_Maria




Регистриран на: 15 Авг 2009
Мнения: 26
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 12, 2010 5:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодарна съм, че срешнах правилния човек, на точното място, в точния момент....От този миг нататък съм това, което съм. Благословена да си !!!!! : Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 12, 2010 5:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А пък аз съм благодарна на факта, че съм това, което съм и така имам възможността да помагам на хора като теб! Wink

Радвам се, че срещам все повече и повече хора като теб! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
avb




Регистриран на: 11 Авг 2007
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 14, 2010 1:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ооо, много добра тема!!! И аз исках преди време да отворя една такава, но формулирана по друг начин....А какво става с хората, които не са благодарни дори и за добрините, които някой е направил за тях? Което наистина е по-лесно, но наистина има такива хора, които не го правят...
А благодарността не е ли свързана по някакъв начин и с уважението, което трябва да изпитват хората един към друг...
Наистина какво се случва с такива хора?
Вярно е, че някой прави добро на някого просто, защото е преди всичко човек. А другия след време го забравя и като го среща го подминава например....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 14, 2010 1:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

avb написа:
А какво става с хората, които не са благодарни дори и за добрините, които някой е направил за тях?...


Те си сърбат новата кармична попара, която са надробили чрез своята неблагодарност и продължават да страдат още повече - естествено! - като все повече губят и се озлобяват все повече срещу другите... Neutral

Закономерности, какво да се прави! Confused Rolling Eyes Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 17, 2010 9:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ana_Maria написа:
Благодарна съм, че срешнах правилния човек, на точното място, в точния момент....От този миг нататък съм това, което съм. Благословена да си !!!!! : Very Happy Very Happy Very Happy


Разбира се, че е така... с мен се случва все по-често същото... и на няколко пъти вече казвам на съответните хора колко много съм им благодарна за това че ги познавам... след това усещането е страхотно... вярвам че за да срещна тези хора и да ги познавам не е случайно... просто хубавите неща се случват когато не ги чакаш и очакваш Very Happy ... Ще споделя нещо с вас Smile може да ви прозвучи смешно, но всеки път след йога практиката, когато благодарим на учителката си че правим йога заедно ме побиват леки тръпки, от онези приятните, които те побиват, когато очакваш нещо хубаво... не знам защо, но тази благодарност явно си има и съответния физически еквивалент, който явно така е решил да се появи при мен Smile

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 18, 2010 11:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодарността е връзка с Бога, докосване до Него...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 19, 2010 9:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодарността е много хубаво чувство и качество. Аз лично смятам, че благодарността, това да виждаме позитивното, да оценяваме това, което имаме в живота, ни прави щастливи.
Аз също съм благодарна на това, което имам; благодарна съм за моите родители, семейство, приятели, близки хора, за хубавите мигове, за това, че когато търся отговори, аз срещам подходящите хора, които да ми ги дадат.
Благодарна съм, че имах възможността да срещна Селена в труден момент от живота ми и тя ми помогна със своята позитивна енергия и излъчване.
Колкото повече съм благодарна, толкова повече ми се дава. Колкото повече негодувам, толкова повече ми се отнема. Ето това е. Просто човек трябва да се научи да оценя всички хубави, малки или големи неща в своя живот.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Пет Мар 19, 2010 9:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Благодарността е връзка с Бога, докосване до Него...


Много красиво казано Селена.
Колко пъти ние сме благодарили на Бог за това, което ни е дал? В повечето случаи ние само искаме, а забравяме да благодарим. А пък се сърдим ако не са ни благодарни, когато направим нещо добро и хубаво за някой. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
цецка33




Регистриран на: 13 Май 2010
Мнения: 96
Пуснато наПуснато на: Пет Май 28, 2010 7:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря

Има хора, които помагат на другите. Има хора които обичат да помагат на другите. Има и хора които са призвани...

Утре започна от вчера

Благодаря ! Благодаря на всички хора с които се запознах и работих (реално или виртуално) през последните месеци. Благодаря на...

39 … и още десет пъти по толкова Smile
защо не казваме БЛАГОДАРЯ и в мрежата ? Колко би ни струвало това БЛАГОДАРЯ, какво ще спечелим и какво ще загубим от изразяване на благодарност и как се казва БЛАГОДАРЯ в нет-а?

откакто има Google, изключително често се случва когато търсим нещо в нета … да го намерим Smile (за тези които не са били родени преди да го има Google, искам да спомена, че полежението беше твърде различно от сега).

Какво правим като намерим това което търсим в нета ? Използваме информацията и толкова. А забравяме, че някой си е поиграл да открие, напише и публикува тази информация, която толкова много ни е помогнала.

Да си представим за миг, че сме в реалния свят. Търсим нещо, питаме някого и той ни помага с … информация. Тогава ? Тогава казваме : БЛАГОДАРЯ !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя Върнете се в началото
rumielle




Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 3
Местожителство: Тук
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 06, 2011 12:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте,
много хубава тема!
Е, и аз искам да кажа- Благодаря!
Благодаря на Бог за това което съм, за всичко което ми е дал и взел!
За това на което ме е научил и искам да го помоля да продължава да ме води и занапред!
Искам да Благодаря на моето семейство и близки за тяхната подкрепа във всеки момент!
Искам да Благодаря на моето момче, за това че е до мен и за всичко което споделяме заедно в добро и лошо!
Също така искам да Благодаря и на вас, че ме приехте в този прекрасен форум!

От цялото си сърце- Благодаря! Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
taniuga




Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 223
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 06, 2011 1:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

rumielle написа:
Здравейте,
много хубава тема!
Е, и аз искам да кажа- Благодаря!
Благодаря на Бог за това което съм, за всичко което ми е дал и взел!
За това на което ме е научил и искам да го помоля да продължава да ме води и занапред!
Искам да Благодаря на моето семейство и близки за тяхната подкрепа във всеки момент!
Искам да Благодаря на моето момче, за това че е до мен и за всичко което споделяме заедно в добро и лошо!
Също така искам да Благодаря и на вас, че ме приехте в този прекрасен форум!

От цялото си сърце- Благодаря! Smile


Добре дошла! И Благодаря ти, че се включи! Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 06, 2011 7:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

rumielle написа:
Здравейте,
много хубава тема!
Е, и аз искам да кажа- Благодаря!
Благодаря на Бог за това което съм, за всичко което ми е дал и взел!
За това на което ме е научил и искам да го помоля да продължава да ме води и занапред!
Искам да Благодаря на моето семейство и близки за тяхната подкрепа във всеки момент!
Искам да Благодаря на моето момче, за това че е до мен и за всичко което споделяме заедно в добро и лошо!
Също така искам да Благодаря и на вас, че ме приехте в този прекрасен форум!

От цялото си сърце- Благодаря! Smile


Здравей, Румиел и добре дошла!

Радвам се, че си между нас!

Ще се радвам и на участието ти в нашите тукашни дискусии... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov