НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 02, 2024 2:08 pm Вижте мненията без отговор
В "ИСКРЕНО&ЛИЧНО" - маг Селена и маг Живин
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Като знаят,че "тежката артилерия" ще ги смаже и ще ги отнесе като...как беше..."куцо пиле домат". Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing ами ще печелят от тях/нали "Маг Светлин"-ако не ме бърка паметта така припечелваше човека,ама то и някакви девойки "Магове"някъде из форума четох че така "лекували"/ей хората и на това са му намерили цаката и пак ще печелят.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
шегата настрани.аз отсега си представям каква картинка ще се получи ако има и други участници,а на всичкото отгоре ако са и "самоопределили се"за феномени-така ще ги поставите на мястото им/ако не си наложите да се сдържите де/.


Всъщност Танче, то записа е готов вече ... но никой друг не се осмели и да припари изобщо щото темата е "Ясновидецът на България"!!!

Стиска ли им?!

Това да не е като да плещиш простотии из някои форуми, пред някои познати и т.н., и т.н. "доброжелатели" ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ама как да им стиска Маг Селена???То и ние форумците познаваме амаааааааааааааа когато сме гладни например.Ако имаха очи да дойдат и да се докажат като Вас щяха да се защитят,ама то май няма какво да защитават де/в смисъл че нещата не опират основно до ясновидството ами май до психо атака и психология относно това какво би очаквал да чуе човека срещу теб и да му е добре/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 9:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Като знаят,че "тежката артилерия" ще ги смаже и ще ги отнесе като...как беше..."куцо пиле домат". Very Happy Very Happy Very Happy


Пак ме разсмяхте, значииии ...

Ама аз ще ходя да подправя салата и да вечеряме с маг ми Живин, щото пак не сме вечеряли ... и да не сте посмели да пишете най-различни рецепти готварски след мен!!! Чееее ще има ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 10:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Laughing Laughing Laughing ами ще печелят от тях/нали "Маг Светлин"-ако не ме бърка паметта така припечелваше човека,ама то и някакви девойки "Магове"някъде из форума четох че така "лекували"/ей хората и на това са му намерили цаката и пак ще печелят.


Де да бяха девойки, маргаритки да им поднесеш! Very Happy Майка и дъщеря ли беше, свекърва и снаха ли/представяш ли си/.Само Маг Пантелей ще ги оправи всичките/това е пародия от едно тв.шоу,не е истински,ама така добре ги охарактеризира всички с тв.им изяви,че като се сетя, още ми е смешно Razz Razz Razz /
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Laughing Laughing Laughing ами ще печелят от тях/нали "Маг Светлин"-ако не ме бърка паметта така припечелваше човека,ама то и някакви девойки "Магове"някъде из форума четох че така "лекували"/ей хората и на това са му намерили цаката и пак ще печелят.


Важното е пари да падат, Танчеееййй ... пък аз ще ям неподправена зелена салата ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 16, 2007 10:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Ама как да им стиска Маг Селена???То и ние форумците познаваме амаааааааааааааа когато сме гладни например.Ако имаха очи да дойдат и да се докажат като Вас щяха да се защитят,ама то май няма какво да защитават де/в смисъл че нещата не опират основно до ясновидството ами май до психо атака и психология относно това какво би очаквал да чуе човека срещу теб и да му е добре/


Абсолютно права си, Танче, ама аз отивам да си подправя салата все пак ...


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Апр 17, 2007 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:


Ми страх лозе пази, ако им блеснат задниците шарлатански к,во че пряват тогази?!







_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 5:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чак сега видях, че се римува ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 10:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тъй като 27.04.2007г се пада в петък и някои хора в 10:00 са на работа,то ето един сайт,на който можете да гледате на живо от компютъра си на цял екран,ако пожелаете:

http://bg.gledai.tv/

Ако нещо не става,то има и друг сайт,на който можете да гледате и на живо и на запис(аз гледам "Кой е по-по-най" с Баьи ЙенчуWink)Но тук опцията "Цял екран" е пожелание...

www.neterra.tv

Exclamation И двата сайта изискват регистрация
Има и трети сайт,но обикновено не се налага да опирам до него.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 17, 2007 10:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Това е важна информация, дано повече хора я видят. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 18, 2007 6:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво на Аудан, значи ... пак я измисли ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 20, 2007 12:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така е, но Искрено&Лично има повторения всяка сутрин от 5:00 часа. Всеки, който наистина държи да ви гледа, няма да е проблем да стане толкова рано и да пусне телевизора. Но не съм съвсем сигурна дали повтарят същото предаване от предишния ден.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 20, 2007 12:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Жалко, че напоследък Мигленчето си прави предаванията на запис, та няма възможност за пряка ефирна тел. връзка. Щяхме да Ви поздравим в ефир и да кажем наколко добри думи за ужас на фарисеите. Smile

Дори да беше на живо предаването, не бих се решила да се обадя. Това съвсем не означава че не се радвам че гостуват там, напротив. Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov