НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 2:14 am Вижте мненията без отговор
В "ИСКРЕНО&ЛИЧНО" - маг Селена и маг Живин
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 12:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Гледах го. Този, който представляваше църквата - Димитър не знам кой си /не запомних/ ми направи впечатление на много ограничен и фанатизиран човек.Честно казано беше жалък, смешен и говореше глупости.Не ми хареса визията на самото предаване.Бяха ви изтипосали на този подиум на високо и срещу всички останали. Това само по себе си предопределя конфронтация, която изкуствено се търси.Водещата се държеше доста махленски.Общо взето приличаше на опит да се говори за духовното в дискотека примерно.Нямаше дълбочина, имаше само плъзгане по тематиката и като че ли водещата говореше повече от тези, които е извикала, за да говорят.Много прекъсвания за реклама и несполучливи опити за разведряване на обстановката с тъпи призиви към едно дете да целува майка си /повторени настойчиво поне 2-3 пъти/.Изобщо - долнокачествен Холивуд.Вие и двамата казахте много стойностни неща, но за стандартния редови зрител, смятам, че те се загубиха в общия фон на предаването.Дано поне хората да са запомнили, това, което казахте накрая - че каквито търсещите - такива и ще намират и че в такива случаи заслужават да бъдат лъгани, за да получат своя житейски урок.Това ме накара да се позамисля за себе си и своите желания.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 12:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте и от мен. И аз го гледах. Wink Не само че беше ограничен онзи човек, но и чуждо мнение не приемаше. Дори се опита да прекъсне Селена когато обясняваше с какво точно се е занимавал Исус Христос. Мен обаче много повече ме подразни друго. Става дума за оня репортаж в началото! Е вместо да занимават зрителите с разни циганки-шарлатанки по улиците, дето всички хора ги знаят що за стока са, екипът на Миглена можеше да предостави това време от предаването на маг Селена и маг Живин да кажат повече неща. Защото доста неща останаха недоизказани, особено след като взе думата онзи жалък представител на църквата.
Просто този репортаж беше непълно излишен, неподходящ и най-вече унизителен спрямо авторитета на най-важните поканени гости.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Не може за един час да се изчерпа такава тема и с водещ,който не е малко от малко подготвен.Вярно,че не може да бъде спец по всички въпроси,за които води предавания,ама много принизяваше нивото.За представителя на църквата,просто нямам думи - млад човек,а все е дно се е телепортирал от средновековието по погрешка в 21 в.И какви са тези приказки за зли духове.Аргументите,че понеже ние сме Християнска държава и трябва да заспим на това какво отрича и какво признава християнството вече 2000 г.не могат да задоволят дори един средно и дори ниско интелигентен човек.Човечеството нито се е появило,нито е проговорило преди 2000 г.Идеята за прераждането е съществувала и преди това,изведнъж някой решава да я отрече.Това ми звучи като "Ленин е казал така,Т.Живков е изказал следните съображения и тезиси" и т.н.Не че в един период от време не сме повярвали,че е правилно ,ама това е друга тема.Доколкото ми е известно,ние сме светска държава,както и Турция,нищо,че там Исляма е официална религия.Конституцията ни не забранява всеки да има каквото си иска вероизповедание,стига с това да не вреди на обществото и на хората.И ако някой не иска да вярва в нещо си е лично негова работа и негов проблем.Но защо трябва един човек,работещ с хора с физически увреждания,като една от присъстващите дами да обяснява как те,понеже са без перспектива за продължение на живота са избрали да вярват в това,за да се успокоят преди смъртта си.Всъщност точно хора в такова положение може би стигат до някакви прозрения и истини и може би е полезно да се вслушаме и замислим върху това което се опитват да ни кажат.Ама не - те понеже умират и за това виждаш ли си вярват в бабини деветини.Горките индуси,зле били,защото вярвали в прераждането,иначе какъв живот би ги чакал,като прегърнат "нашите" и западните ценности.А и откъде е убеден този радетел на Християнството,че са зле?Защото се знае,че са бедни голям % и гладуват?Не знае как се чувстват такива хора в духовен план,а това сигурно е по-важно за тях.
Права е Пенка,че предаването се водеше на махленско ниво.И беше далеч от идеята да се вникне в посланието,което Вие искахте да отправите към хората за съжаление.Не знам дали самата водеща успя да го разбере,не даде възможност да се доразвие, а губеше времето глупости.Дано да са разбрали хората за какво става въпрос.Вие бяхте перфектни!Поздравления!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 1:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
За представителя на църквата,просто нямам думи - млад човек,а все е дно се е телепортирал от средновековието по погрешка в 21 в.И какви са тези приказки за зли духове.И ако някой не иска да вярва в нещо си е лично негова работа и негов проблем.Но защо трябва един човек,работещ с хора с физически увреждания,като една от присъстващите дами да обяснява как те,понеже са без перспектива за продължение на живота са избрали да вярват в това,за да се успокоят преди смъртта си.Горките индуси,зле били,защото вярвали в прераждането,иначе какъв живот би ги чакал,като прегърнат "нашите" и западните ценности.А и откъде е убеден този радетел на Християнството,че са зле?Защото се знае,че са бедни голям % и гладуват?



Представителя на църквата "онзи със злите духове" според мен е болен човек, няма да конкретизирам от какво точно - всеки може де се досети от вас на кои болни хора им се привиждат навсякъде зли духове и демони!!!!!!

"...един човек,работещ с хора с физически увреждания,като една от присъстващите дами ..."

Точно тази дама беше идвала преди известно време при мен и аз я изгоних най-позорно, защото се държа много нагло, арогантно и нахално в собствения ми дом! Изобщо не й направих каквото и да било ясновидство, защото не пожела да си каже данните, които ми помагат в работата - ами така работя, при такива условия, сори, като не е съгласна с тях, става и си излиза от кабинета ми и толкова - нито й искам парите, нито пък съм я канила с бъклица /жълта /

А за индийците си права, още повече пък, че бедността не е никакъв критерий за така нареченото щастие!

Но подобни религиозни фанатици, които не познават народопсихологията и духовния начин на живот на братята индийци, какво друго биха могли да кажат?!

Жалко за болния човечец, значи ... Ама и той, според него поне, си е намерил местенце, където да преживява все пак някакси ... е, сега, ами всеки по Пътя си, какво да се прави!!!

Лично на мен предаването настина не ми хареса! Убягва му наистина централната идея и тема! Съжалявам ... ама поне ме видяхте най-после какво представлявам като визия и защо някои психари и психарки ме наричаха "дърта, грозна и злобна бабичка"!

Явно мислят, завалийките, че това ми е слабото място, щото тях ги гонят комплекси за малоценност и особено НАРЦИСТИЧЕН И КАИНОВ КОМПЛЕКС, а на мен не ми пука как изглеждам, дори не им дадох да ме гримират - нека съм си това, което съм си!


Нито индийския мъдрец и високо духовно посветен Учител на име АЩАВАКРА е бил красавец, напротив той е бил пълен физически урод!!!, нито пък ВАНГА беше красавица, но са помогнали на толкова много хора ... За мен това е по-важното!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 2:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Странно. Чудя се защо Вие и Маг Живин изглеждахте по-добре от другите, които със сигурност са били гримирани /ни ви правя четки/.Направо сте си супер и двамата. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 3:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сега се сетих за един стар виц, който най-добре /за мен поне/ илюстрира излъченото предаване. Разговор между червеи, след като са се наобядвали: "Ми, кво да ти кажа - дърво като дърво.А ти все - Страдивариус, та Страдивариус!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:


Лично на мен предаването настина не ми хареса! Убягва му наистина централната идея и тема! Съжалявам ... ама поне ме видяхте най-после какво представлявам като визия и защо някои психари и психарки ме наричаха "дърта, грозна и злобна бабичка"!

Явно мислят, завалийките, че това ми е слабото място, щото тях ги гонят комплекси за малоценност и особено НАРЦИСТИЧЕН И КАИНОВ КОМПЛЕКС, а на мен не ми пука как изглеждам, дори не им дадох да ме гримират - нека съм си това, което съм си!


Нито индийския мъдрец и високо духовно посветен Учител на име АЩАВАКРА е бил красавец, напротив той е бил пълен физически урод!!!, нито пък ВАНГА беше красавица, но са помогнали на толкова много хора ... За мен това е по-важното!


Че какво Ви е на визията? Много си е добра даже.Едни приятни и симпатични хора.Звучащи и изглеждащи интелигентно. Само дето улавят сигналите на "злите духове",ама найсе. Ама друго щеше да е,ако си бяхте вързали една корделка,за предпочитане бяла,може и в някой сигнално ярък цвят както правят "феноменките" дето се появяват в ефир по-често,няколко гердана, по-дълъг и ярък маникюр /може да им служи за плашене на злите сили/.И мноого грим.Шегата настрана,ама тези ефекти дето ги изброих би трябвало да отблъскват и усъмняват нормалните хора,а не да ги привличат.И всичките там атрибути с многото свещи,икони,амулети.Ето още едно доказателство за невежеството на хората.Май наистина си заслужаваме да ни се предлага това,което си търсим. Добре,че успяхте това да го кажете,дано да са успяли да го разберат.И водещата трябваше да насочи разговора в тази насока,а не да принизява явлението "феномени" на селко ниво.Едно е да се говори за феномени като действително съществуващо явление,което си заслужава сериозно проучване и изследване чисто научно,доколкото е възможно,друго е да се говори за самозвани шарлатани и мошеници,трето - за религиозни учения, вярвания и философии.А така стана един тюрлю гювеч.Е, за един час с рекламите и страницните глупости това може...

Докато пишех този постинг ми звъннаха на вратата да с молба за помощ от една фондация/дребни дарения/.Ами това е положението...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Странно. Чудя се защо Вие и Маг Живин изглеждахте по-добре от другите, които със сигурност са били гримирани /ни ви правя четки/.Направо сте си супер и двамата. Very Happy


Не е вярно. Аз бях гримирана Very Happy Дойде една лелка и ми натупа кубето с нещо дето не му зная името. Въприки това останах блестящ... за главата говоря. За станалото вие казахте, че е не е останало време да блеснем. Не можах да гледам днес, но искрено вярвам, че съм бил най-ослепителен. Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Абсолютно!Но не в главата,а цялостно.Нямаше излишни отблясъци.Те и на Слави Трифонов му пудрят главата,за да не заслепява публиката.Иначе всичко си беше точно!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за насърчението. Razz Аз такова... защото рядко се гримирам Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Пропуснах още нещо.Много озадачихте водещата с твърдението,че всеки има потенциална възможност да бъде като Вас.Може би очакваха да кажете,че сте свръхнадарени и призвани точно Вие,че Бог Ви е избрал или нещо такова,както твърдят болшинството.Май очакваха да чуят нещо такова, че да Ви захапят за това.Не можаха и да опонират на другото.Само за "злите духове",че да не си помислим ние простосмъртните да се развием в тази насока,щото духовете ще ни обсебят.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 4:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Благодаря за насърчението. Razz Аз такова... защото рядко се гримирам Embarassed


Very Happy Вземи мерки,изоставаш от модата.
Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 5:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Маг Живин написа:
Благодаря за насърчението. Razz Аз такова... защото рядко се гримирам Embarassed


Very Happy Вземи мерки,изоставаш от модата.
Very Happy

Не мога Sad Злите духове не ми дават Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 5:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И на мен не ми дават Crying or Very sad А на Азиската дават!Е,няма справедливост и това си е! Crying or Very sad

А това с цигънката беше добро.Показва методите на една мошеничка,макар и от нисък ранг.Обаче,ако материалът беше в САЩ,почти съм сигурен,че Жоро щеше да си иам проблем.Защо ли?Ми защото поне 2-3 пъти тя каза:"Не желая [да ме снимате'!".Сиреч репортажът е грубо посегателство срещу личността.

a предаването ,макар и кратко,беше полезно.В един "махленски',ако щете стил се казаха доста истини.аз съм доволен1...не че не може да има продълженияWink
Ми...поздрави за достойно представяне на домакините и истината чрез тях!наистина съм доволен,че дори 1 човек да се е ''събудил'' чрез опредаването,все е кяр!
защото един достоен човек има нужда не от църкви ,а от насърчаванеи като:"Ти можеш!"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov