НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:53 pm Вижте мненията без отговор
В "ИСКРЕНО&ЛИЧНО" - маг Селена и маг Живин
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 9:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Изпуснах първите минути хванах края на репортажа,та не разбрах какво точно бше с циганката.Може би трябваше да илюстрира темата за феномените като парче "феномен"? Или да умишлено да се размие разликата между този вид "ясновидки" и истинските феномени? А може да е било повод за коментар от страна на Главните гости? Аз често съм ставала обект по улиците на набези на този вид.Не знам с какво ги привличам. Обикновено видът ми не предполага,че може да съм бъкана с проблеми и не "крещи",че имам нужда от някаква помощ.Имам навика да се движа бързо и устремено,дори когато нямам спешна работа и не изглеждам смачкана.А те дори се опитват да ме догонват за да ми говорят някакви неща от рода на "Път те чака" и т.н.На времето една такава всяка сутрин пресрещала мъжа ми току пред работата му и все му казвала:"Ей,голяма работа ще станеш!"- кариера,пари и т.н.И той всеки път и давал някой лев с удоволствие,въпреки,че не ги понасяше такива.На въпрос на колегите що не я пъди като другите, а и дава пари,нали не вярва, той казвал:"Как да не и дам и защо да я пъдя,тя такива хубави работи ми казва,поне ми вдига настроението сутрин за работа".Говори се,че представителите на етноса повечето си имат някакви дарби,ако не владеят до съвършенство някои психологически похвати,без да са учили - усещат човека и умеят да манипулират,едва ли не и чрез някаква хипноза.И на Азиската бабата също била гледачка.А мен една от тия се опитваше да ме зариби в нашия квартал преди около 2 години,представяйки се за негова леля.Нацели ме в един много неприятен момент в личен план и много ме изнерви.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 7:34 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Изпуснах първите минути хванах края на репортажа,та не разбрах какво точно бше с циганката.


Аз си го гледах на запис от www.neterra.tv
->>BTV (горе вляво,на зелен фон с бели букви) ->>Искрено и лично (има 3 варианта,в зависимост как искате да гледате.Аз избрах "1000",че е най-голямо "екранчето".Июбирате от 2007.05.27 10:00)

Приятно гледане след регистрацията там и ходенето до мейла си,за да потвърдите Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 11:45 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Sad Регистрирах се там още преди,засега имам проблем.че на линукса трябвало да се инсталира някаква приставка,често ми излиза това като искам да гледам нещо,ама ще го решим и този проблем по някое време.Благодаря ти.
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Sad Регистрирах се там още преди,засега имам проблем.че на линукса трябвало да се инсталира някаква приставка,често ми излиза това като искам да гледам нещо,ама ще го решим и този проблем по някое време.Благодаря ти.
Smile Smile Smile


Сигурно ти плаче за някаква версия на плейъра. Инсталирай си mozilla-mplayer. Това е плъгин за гледане на разни неща през браузъра. Потърси го чрез инсталатора си. При теб програмата-инсталатор май трябва да се казва adept. Idea

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Мисля,че е adept.Ще го оправим.Благодаря.

Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мда,тук за Линукса е много вярно.Защото 10% от трафика в нет от Windows минава(за по-направо) през американски служби...сещате се каквиWink
Та след като това се разчу военните и банкерите от Европа минаха на Линукс Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 9:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile ха сега и аз да се произнеса за предаването.настаних се аз пред телевизора/и то на работното си място/и гледам доволно началото на предаването.абе то голямо гледане падна защото картината ту беше добра ту лоша ама аз съм с настройката за предаването.та от цялото предаване най се зарадвах че Ви видях/такива усмивки имаше от Ваша страна при изказванията на "духовно просветения"образ че и мен ме заразихте да се смея на неговите измишльотини/.много сте си хубави двамата и затова все Ви завиждат "колегите",толкова естественни бяхте,но за съжаление не Ви дадоха особенно да приказвате и да обясните на хората с прости думи/както и на нас си ни обяснявате и всички успяваме да Ви разберем какво казвате/.то аз че приказвам много ама тая Миглена не млъкна бе-то "много вещо" създание била Shocked много бързо мина предаването ама аз ще го гледам отново за да се посмея пак на "бисерите" на духовния човек.
относно това че някой с болен мозък ви нарича с някакви епитети -да си гледат болното здраве/не е важно как изглежда човек а как се чувства/-за мен сте си абсолютно симпатични и нормално изглеждащи и трезво мислещи хора/за сметка на накой ограничени хора/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Апр 30, 2007 12:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Аз си го гледах на запис от www.neterra.tv ->>BTV (горе вляво,на зелен фон с бели букви) ->>Искрено и лично (има 3 варианта,в зависимост как искате да гледате.Аз избрах "1000",че е най-голямо "екранчето".Июбирате от 2007.05.27 10:00)
Приятно гледане след регистрацията там и ходенето до мейла си,за да потвърдите Smile

Мерси, Аудан. Гледах го и оттам. Още повече щях да падна от смях като слушах жалките изказвания на онези двамата от църквата и на онази психоложка. Не виждам какво друго може да се каже за такива като тях, освен Блажени са невежите. Neutral Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
TORA




Регистриран на: 27 Апр 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 11:21 pm
МнениеЗаглавие : ????????????
Отговорете с цитат

Здравейте Exclamation
Поздравления за участието Мaг Селена и Маг Живин Smile
Представихте се блестящо Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 05, 2007 12:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Тора!

Благодарим ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Точно днес гледах повторно предаването в нета от друго място,че с моя ПС беше проблематично,слушах си с повторения,това,което ми се искаше да чуя по-внимателно.Голямо удоволствие.Същото,което казвате тук в актуалната тема за форума,че всеки може при определени собствени нагласи.Ама им беше трудно да го асимилират,не им изнасяше.Сигурно са очаквали да чуят:"Елате при нас!Тук е истината,щото само ние можем-предсказваме,решваме проблеми всякакви!"А Вие пък:"Всеки..."Ми как да Седнат да Ви опровергават,като никoй няма да посмее да каже:"Не е вярно,не може" - ще се закопае и ще изглежда ограничен.
Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Май 07, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хееххххееее ... разбира се, че е така ... и затова не съм актуална, защото не съм стръвна, нито пък съм шоуменка ... ми нещо не ми се отдават тия неща ... като, че ли ... Ми не съм атрактивна сега, к,во да правя ...

И вижте ... предаването нямаше интрига, нямаше плювки, нямаше грубости ... щото не им сервирахме подобна софра, за да се развихрят на нея ...

Ами едни от един сайт дето е "с черепа на смъртта" веднага след нас са се намърдали там и започват да жънат богата жътва ... а ние к,во - ние им казваме, че могат да си помогнат сами - ако искат - и толкова!!!

А "троицата-зомбита- психопати" /дано да се сетите за кои става въпрос/ им казват: "Мба, ние пък ще ви направим щастливи зомбита, щот сме "велики психолози" и можем да ви видим сметката ... а пък вие да си мислите, че сте щастливи, и че мечтите са ви сбъднати, а проблемите разрешени ..."

Кати, ще ти пусна на ЛС за кого става въпрос, а ти го препрати на другите наши потребители, знаеш кои потребители ... най-редовните!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Tania Vladimirova




Регистриран на: 08 Май 2007
Мнения: 13
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 08, 2007 10:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мисля, че многото благодарни хора са живото доказателство, че даденият ясновидец не е шарлатанин. В това предаване Искрено и лично, което гледах, аз осъзнах че Маг Живин и Маг Селена са истински професионалисти и наистина помагат на хората, защото хората са им благодарни.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Май 08, 2007 11:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Амиии ... благодарим Ви много, Таня!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov