НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:23 am Вижте мненията без отговор
Нещата без които ... можем!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 20, 2007 12:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Хахххаааа ... Пенка ... стегни се, бе жена!
Та вие правите такива телепатични контакти с нас - и по време на сън пък и на яве ... Какъв ви е проблема?!
Има да си бъбрим ... пък и нали ще си имам все пак някакъв си там телефон, по който ще може да си говорим също ... ми премислила съм го значи ...
Пенкааа ...
мъ ти сирьозно ли говориш, чи и там шъ нъ нъмерът щото лично аз пък си мислех, че там шъ нъ уставът на мира щото да можем да си продължим да си се развиваме духовно дееее ... не че нещо друго ...

Но вие все пак имате и виртуален дом (сайта ви заедно с форума към него), в който се събираме всички. Трябва и за него да мислите (но не само заради нас, разбира се) Neutral
А без компютър и интернет как ще стане? Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 20, 2007 12:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
А какво да кажа аз, Аудан ...
Бих искала да имам само една къщичка, една селска къща с две три стаи - нисичка, с огнище, твърдо легло, удобна, но не пухена възглавница, топли завивки и по-хладни през топлите месеци, може би една пералня, по-простичко постно ядене, по-топли вълнени дрешки през зимата и по-естестествени през топлите месеци, може ако ще и газена лампа, а- може и телефон /щото много обичам да говоря по него/, нещо за къпане, по-стабилна селска тоалетна /щото много миришат и са заразни другите/, едно мъничко домакинство от естествени съдове - керамика, мед и т.н., дървения изобщо из къщи ... а, и въпреки всичко една таратайка, за да можем да ходим на пазар и лекар все пак ... и една градинка две, зеленчукова и цветна, а може и плодни дръвчета ...а, и много билки наоколо ...
Всичко останало просто не ми трябва ...

Наистина ли нищо повече не ви трябва?! Ами котките ви? Нима не искате да имате няколко котки, които да не могат без вас и с които да не се разделяте?! И разбира се, от време на време и по няколко малки дечица-котенца, които ще си имат две майки които ще се грижат за тях и ще ги обичат много.
Знам че може да ми се разсърдите за това последното. Sad Съжалявам ако ви е станало неприятно, но се надявам че ще ме разберете заради вашата и моята любов към котките.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 20, 2007 6:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аааааууууу ... как можах да пропусна най-важната част - котенцата и кученцата, значи!

Разбира се, че ще си имам много такива ... животинки от различно естество ... а пък и ще имам реалната възможност да се грижа и за тези от "дивата" природа ...

Просто фантазия ... !

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 21, 2007 1:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Намерих в един форум едно изказване и го пействам тук.Може тук-там да има и попреувеличение,ама в общи линии е вярно за моето поколение.Навя ми малко носталгия по онези времена,дето можехме без повече неща,които просто тогава ги нямаше,а сега ги има.

Цитат:

Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20 век...
Ако сте били дете тогава, като погледнете назад, ще ви бъде трудно да повярвате, че сте успели да доживеете днешния ден. Ние се возехме на коли без предпазни колани и без въздушни възглавници. Креватчетата ни бяха оцветени в ярки бои с голямо съдържание на олово. На шишенцата с лекарства нямаше секретни капачета, вратите често не се заключваха, а шкафовете в къщи не се заключваха никога. Пиехме вода от улични чешмички, а не от пластмасови бутилки. На никого дори не би му хрумнало да кара колело с каска. Ужас, нали!

С часове си правехме самоделни колички от дъски и лагери, намерени на някое бунище, и едва когато вече летяхме по нанадолнището си спомняхме, че сме забравили да им сложим спирачки. Сутрин излизахме от къщи, играехме по цял ден и се прибирахме, когато запалваха уличното осветление – там където го имаше. И през цялото това време никой не можеше да разбере къде сме. Нямаше мобилни телефони, представяте ли си!

Няколко човека ядяхме един сладолед и пиехме лимонада от една и съща бутилка - и никой не умря. Нямахме компютри, 3D игри, компактдискове, GSM-и, 160 канала кабелна телевизия, интернет и на тълпи ходехме на кино, защото нямаше дори видео!

Затова пък имахме приятели. Излизахме от къщи и ги намирахме. Ако някой ни трябваше, отивахме у тях и се виждахме с него. Просто така, без предварително обаждане! Сами в този жесток и опасен свят. Без охрана. Как изобщо сме оживели?

Измисляхме сами игрите си, крадяхме череши и ги ядяхме с костилките – и на никой костилките не му прорастваха в корема. През междучасията се пръскахме с вода от многократни спринцовки и бутилки от „Веро”. Нашите постъпки си бяха наши собствени и ние бяхме готови за последствията. Порязвахме се, ходехме в синини и натъртвания или си чупехме кокалите – но никой никого не съдеше. Смятахме, че за всичко сме си виновни ние самите. Представата, че можеш да се откупиш от ченгетата или да се скатаеш от казармата практически не съществуваше. Родителите от онези времена винаги вземаха страната на закона, можете ли да си го представите?

Да-а-а, такива бяхме, а ето какви станахме:
1.По погрешка въвеждаме системната си парола на микровълновата печка.
2.Имаме списък от 15 номера да се свържем със семейството си, което се състои от 3 човека.
3.Пращаме e-mail на колегата, който седи в съседната стая.
4.Губим контакт с приятелите си, които нямат електронна поща
5.След края на работния ден се връщаме в къщи и отговаряме по телефона така, сякаш още сме на работа.
7.Изпадаме в паника, ако излезем от къщи без мобилен телефон и се връщаме да го вземем.
8.Щом се събудим сутрин, първата ни работа е да влезем в интернет, още дори преди да си изпием кафето.
9. Сега накланяш глава, за да се усмихнеш.
10. Четеш този текст, съгласен си с него и се усмихваш.
11. Още по-лошо – вече си намислил на кого ще го изпратиш.
12. Прекалено се увлечен, за да забележиш, че в този списък няма номер 6.
13. Трябва ти само секунда за да пробягаш с поглед текста и да се убедиш, че номер 6 наистина няма.

източник: някъде из нета
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 21, 2007 11:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е, това е върхът!!! Very Happy Мога да допълня само, че вчера моя съдружник, който е в другия кабинет в офиса, ми каза, че явно, за да говори с мен трябва да ми се обади по GSM, или да ми пусне e-mail. Crying or Very sad Замислих се.Прав излезе.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 21, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ХА ... сега разбрахте ли защо си мечтая за малка къщичка в гората ... без "ЗОМБАТОРА" ... така казвам на компа си ще знаете!

А на GSM-а си му викам джиджикало когато съм в добро настроение и "убиец" когато изобщо не искам и да го чувам, че звъни ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 7:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте. Казах това горното, защото смятам, че животинките заслужават цялата любов на хората. Знам че не сте очаквали че ще изръся точно това, но ми дойде неочаквано. И нарочно си смених за известно време аватара, за да не изглежда мнението ми твърде фамилиарно. Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
hpanji




Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 69
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 7:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имам пет кучета и един котарак. Very Happy Обожавам животните.Те ме зареждат с положителна енергия.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 7:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy Very Happy Той аватара импонира на Маг Живин,той е по зеленото/шегувам се/,има на PC-то зеленина като фон,а аз щях да пращам котето си от моя PC,ама друг път ще го покажа
Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Той аватара импонира на Маг Живин,той е по зеленото/шегувам се/,има на PC-то зеленина като фон,а аз щях да пращам котето си от моя PC,ама друг път ще го покажа
Very Happy Very Happy Very Happy


Листото е много хубаво и много дзен, ако ми позволите да се изразя по този начин Cool Колкото до показването, ще очакваме с нетърпение Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
hpanji




Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 69
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Зеленото е цвета на любовта. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Май се водеше на толерантността Rolling Eyes Ама навсякъде пишат различно. Навремето казваха, че България е Балканската Швейцария Question Хич не им вярвам Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дааааа, четвъртата чакра, така наречената СЪРДЕЧНА ЧАКРА е в зелен цвят!

А точно в четвъртата чакра пък пребивава така нареченото Христово съзнание, т.е. истинската Божествена любов!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
hpanji




Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 69
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Там ли е нашата начална и едновременно с това и крайна точка.Центърът
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 8:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Въобще не обърнах внимание, че така ще импонирам на маг Живин. Просто това имах и това сложих. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov