НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Апр 20, 2024 8:08 am Вижте мненията без отговор
ИЗПИТАНИЕТО НА ПАРИТЕ ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 24, 2007 8:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Това звучи като "дай ми ония домати",после: "ама аз поисках и краставици и лук, а ти защо не ми даде,че да ми е пълноценна салатата/може за ракийка мезенце/.Извинявам се за сравнението,
А тая статистика за фолкерие много голям процент наистина ги дават.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 24, 2007 8:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Долу-горе и процентът на онези с допълнението към ракията са същия. Всъщност често си мисля, че много от хората, които търсят помощта ми искат едно и също нещо или по-скоро следните две неща: 1. Още, и 2. Ако може и още малко. Когато става въпрос за необходимост - ок, ама когато става въпрос за прищевки, ако използвам сравнение, може да е нещо такова - да им слагам на духалката в кухнята свирка и светлинни ефекти, да ти кажа честно ме погва нервата Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 24, 2007 9:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много точно го описахте с Кати. Така си е.С парите е точно така, както го описахте.Имаш едно левче - малко. Имаш две - добре, но искаш три.Имаш три- имаш и ортаци, и хора, за които да се грижиш и си казваш : "Аз - не за мен си. Аз - за тях." Глупости, нали? Влизаш в една въртележка, от която няма безболезнено слизане.Поне - не за всички, които зависят от този, който иска да слезе от въртележката /дали не стана много засукано изказването?!/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Апр 24, 2007 9:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Ами то понякога наистина,обкръжението на печелещия се превръща в консуматори,той се блъска поне,а те искат още и още.И броят на искащите нараства.Някои стават и зависими.а това е много страшно,щото който плаща,той поръчва музиката.И ще му изпълняват и ще го търпят,докато или ако се осъзнаят,че така е зле и за тях.Понякога човек губи и достойнството си по този начин.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 2:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

за да не са ни виновни хората,трябва да се научим да казваме и "Не!",когато е нужно

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 3:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
за да не са ни виновни хората,трябва да се научим да казваме и "Не!",когато е нужно


Хората не са ни виновни на нас, а са виновни на себе си Razz А дали има казваш да или не няма особено значение - те слушат желанията си, а при такава дандания, върви им говори. Виждат те само, че мърдаш с устни и кимат и чакат да замреш, за да пуснат данданията си и в твоята глава.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има и "коне скапаци",вярно .както една,на която се убих да обяснявам най-внимателно и тактично,че не ставам за семеен живот,а тя си продължаваше да крои плсанове за сватбата и съвместния ни живот(моля не подхващайте темата за сватбените ми трепети.Просто една мисъл доведе до друга.в случая-тази)Crying or Very sad

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Има и "коне скапаци",...)Crying or Very sad

Има и други, но тези са преобладаващи Razz Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 5:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Това ни е лошото на нас жените,мислим,че можем да "префасонираме" някого или да му доказваме,че не е това,за което той се мисли.В случая "ти си мислиш,че не ставаш за едикакво си,ама аз ще ти докажа,че ставаш,или ще те направя на такъв дето става"Това като сме млади и нямаме опит,после ни става ясно,че е грешно да се мъчим да го променяме,ама понякога късно.Не говоря за себе си,а по принцип.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:16 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
(моля не подхващайте темата за сватбените ми трепети.Crying or Very sad


Бдя, бдя аз ... хъкъм ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
"ти си мислиш,че не ставаш за едикакво си,ама аз ще ти докажа,че ставаш,или ще те направя на такъв дето става"


Много подходящ израз за днешната "нова" тема, която никак не е нова ... хъкъм ... за съжаление ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Това ни е лошото на нас жените,мислим,че можем да "префасонираме" някого или да му доказваме,че не е това,за което той се мисли.В случая "ти си мислиш,че не ставаш за едикакво си,ама аз ще ти докажа,че ставаш,или ще те направя на такъв дето става"Това като сме млади и нямаме опит,после ни става ясно,че е грешно да се мъчим да го променяме,ама понякога късно.Не говоря за себе си,а по принцип.


А като казвам, че животът е пълен с илюзии. Независимо от възрастта. И аз по по принцип. Явно се намесва "майката", която е чест от същността на всяка жена. Ако нямаха тази нагласа жените, надали щяха да могат добре да "изковават" децата си. Паразитно прехвърляне на роля, може би Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така си е! Но понякога илюзиите са много приятни! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да! Нещо като мъж, сглобен от твоите мечти! Нали ти беше разправяла за някакви виртуални неща за отглеждане. Могат да включат и направа на мъже. И без това мъжете действат стандартно и казват само къси реплики като "къде ми е вечерята, къде ми е ризата, имам ли чист костюм"и т.н. Лесно е да се направят ботове. И направо откриват нов раздел в сайта. ще се изтрепят жените да влизат там да си гледат и префасонират мъжете Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Идеята е супер!!! Ще си дам и последната стотинка!!! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov