НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 1:59 pm Вижте мненията без отговор
маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
JORDAN




Регистриран на: 15 Сеп 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 25, 2010 4:30 pm
МнениеЗаглавие : маг Селена
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена,казвам се Йордан Геогиев Арсов роден съм на 28/07/1972.От около 3 месеца имам ужасно главоболие.Ходих на лекар от там ме пратиха при професор и се установи ,че имам кластърово главодолие ,но до тук разбрах ,че това не се лекува дори няма някое лекарство което да помага.Професорката каза ,вземаш някакво болкосокояващо и опитваш ако помогне добре ако не опитвш друго.е аз вече опитах всички които знам.Проблма е ,че нищо не помага а болката не се търпи.Въпросът ми е имали нещо което може да ми помогне и да спре тази болка.Благодаря предварително
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Всяко главоболие, независимо дали е кластърово или не, е предхождано от някаква основна причина.

Независимо от това какво са Ви казали лекарите, лично аз мисля, че имате сърдечно-съдови проблеми.

Това от своя страна ще рече: страдате от силно нарушено артериално кръвообращение, благодарение на което крайниците и мозъка Ви не се оросяват правилно.

Така при всяко едно вълнение от Ваша страна - независимо дали е позитивно или е негативно! - кръвоносните Ви съдове крампират, поради което кръвта не достига до своето предназначение.

Вследствие на този факт получавате и главоболието.

Този Ваш здравословен проблем може да Ви доведе и до инсултно състояние...

Не знам дали са Ви правили невролозите доплерова сонография на кръвните потоци... Confused

Ако не са нека някой свестен невролог да го направи и да се види къде точно е проблема!

Освен това не сте добре и със щитовидната жлеза, имате проблеми и с гръбнака (ошипявания на различни места).

Те допълнително от своя страна усложняват анамнезата Ви.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov