НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 11:05 am Вижте мненията без отговор
Къде да търся проблема?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
beni_68




Регистриран на: 09 Юли 2010
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 04, 2010 12:39 pm
МнениеЗаглавие : Къде да търся проблема?
Отговорете с цитат

Здравейте! Прегледах една значителна част от коментарите в този форум и бях приятно изненадана от Вашия подход. Бих искала и аз да се възползвам от възможността да задам въпрос, който ме вълнува. Казвам се Албена Младенова Гаврилова (05.05.1968 г.).
В последните три години претърпях 3 операции, 2 от които бяха доста тежки (миналата година) - ретроперитонеален липосарком (4 кг) с резекция на бъбрек и отстраняване на жлъчка; впоследствие 5 мес. по-късно се наложи повторна интервенция на засегнатия бъбрек поради получена хидронефроза. Направена бе сложна пластика на уретера с поставяне на стент, но и досега нещата с този бъбрек не се развиват добре. Освен това, в по-ранен етап имам отстранен аденом на надбъбрек, с регистрирана инсулинова резистентност и синдром на "Кушинг".
Това е е дотук с оперативните намеси. Но на практика и до момента не сме открили "първопричината" за всички тези болежки. Според мен това са само последици - моля Ви за Вашето мнение!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 05, 2010 11:23 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Тежък и сериозен проблем е Вашият, но не и непоправим.

По принцип Вашето тяло е като отворена порта, която кани през нея да минават всякакви паразити, съпровождащи ги бактерии и съответно вируси.

Иначе слаби места в организма Ви по принцип са гръбначният стълб, костната система черния дроб и щитовидната жлеза, не на последно място и бъбреците - все органи и системи, в които се създават мощни бактериални огнища откъдето бактериите и вирусите атакуват всяка една клетка на тялото.

Друга предпоставка, която е допълнителна в целият Ви здравословен статус, но и твърде основна в същото време съотнесена към заболяванията Ви, е много лошото артериално кръвообращение.

Ако потърсите помощ чрез компютърна диагностика и приложите електронно лечение чрез зепинг имате възможността да обезпаразитите тялото си и да му дадете възможността да се съвземе.

Освен това има и достатъчно мощни билкови екстракти, настоики, тинктури и лапи, които могат да Ви помогнат - без да спирате лечението наложено Ви чрез традиционната медицина, въпреки, че много често то само подсилва и активира паразитите, бактериите и вирусите в тялото Ви.

Не на последно място слагам и отровните химикали, които поглъщаме било чрез въздуха, било чрез храната или...водата.

Но...едва ли ще Ви дам тук насоки и указания къде да отидете и от кого да потърсите помощ в насоката, за която споменах по-горе - компютърна диагностика и зепинг, както и обезпаразитяване на целия Ви организъм.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
beni_68




Регистриран на: 09 Юли 2010
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 05, 2010 12:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за Вашия съвет!
Компютърна диагностика съм правила поне 2 пъти. Основните притеснения там бяха в гръбначния стълб. По тази причина наскоро си направих ЯМР (но невролог още не съм посетила в тази връзка) - резултат: шийна дискова херния С3-С4, лумбална остеохондроза L5-S1 + киста на "Торлов" някъде в опашната част.
Предполагам, че част от проблемите може би изхождат от тази посока, но това ще си го изяснявам допълнително. За съжаление традиционната медицина не ми помага особено, тъй като аз отдавна имах притеснения (без особени видими сиптоми, ако не броим качващите се килограми), но според лекарите нищо ми нямало. Докато накрая се стигна до въпросните операции. Така че в момента сама се опитвам да разгадя този сложен здравен ребус, тъй като всяко нещо би трябвало да има логично обяснение, и най-вече първопричина, която да се атакува.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 05, 2010 11:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Изследвайте се за паразити, бактерии и вируси отново на компютърната "Оберон" диагностика - искайте да се провери точно това, няма начин да не се видят "гадините".

Ще Ви посъветвам да се насочите за компютърна диагностика този път при д-р Златанова - ако желаете мога да Ви дам координатите й на ЛС.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
beni_68




Регистриран на: 09 Юли 2010
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 06, 2010 9:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви! Ще се радвам ако ми пратите координати на Д-р Златанова (gavrilova@einet.bg). Аз съм правила диагностика точно със системата Оберон, но може би не са били въведени параметри за търсене на "гадинки", тъй като такава информация не съм имала и на практика не съм търсила.
Това е интересна посока - благодаря за съвета. Ще проверя и ще "репортувам" за резултата Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
hrisicb




Регистриран на: 06 Авг 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пон Авг 09, 2010 10:34 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте! Реших да пиша в тази тема без да отварям друга, защото въпросът ми е подобен на този на госпожата. Благодаря за възможността, която предоставя този форум!
Съпругът ми се казва Марин Богданов Брезнишки, роден на 25.10.1961г. В момента е диагностициран с Миелома мултиплекс , Бенс-Джонс капа, хронична бъбречна недостатъчност. Премина два курса на химиотерапия и ходи на хемодиализа. При него симптоми на заболяване се появиха в средата на февруари като стомашно разстройство, нещата се задълбочиха и започнахме ходенето по доктори. Първо установиха бъбречната недостатъчност, постъпи в нефрологията в ИСУЛ, но там се усъмниха, че това не е обикновено бъбречно заболяване. И така, започнахме редица изследвания, докато на 12 май даде костен мозък за изследване и то показа 56% натоварване на костния мозък от плазмоцитом. След това му откриха парапротеина на Бенс-Джонс в кръвта, който,обаче, е доста малък процент от общия белтък -2.5%. Този парапротеин преминава през бъбреците и запушва бъбречните каналчета.
За това заболяване никой не може да се ангажира да каже причината. Но аз продължавам да търся отговор на това какви предпоставки може да са довели до разболяването на съпруга ми.
Ще бъда благодарна за Вашето мнение!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 10, 2010 4:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да се избави от паразитите, бактериите и вирусите!

Само това е начина да оздравее окончателно.

Най-вероятно страда от простатит, поради което се е разболял и от всичко останало, за което пишете.

В простатата му има бактерии, които са привлечени от наличието на химически отлагания - един от тях може да бъде никела.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
hrisicb




Регистриран на: 06 Авг 2010
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 11, 2010 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за отговора Ви!
През май съпругът ми приложи схемата на Хулда Кларк за изчистване. Той си беше направил запер и него използва. Но не знам дали спазваше всичко както трябва, защото не се чувстваше добре. Ще трябва да повторим по-стриктно схемата.
Желая Ви всичко добро!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov